Апарат кріоліполізу CRYO LIFT

 • Модель: CRYO LIFT
 • Артикул: 110065
 • 266 000 грн.
 • ціна в EUR: 8 061 €
  ціна в USD: 9 500 $

Апарат кріоліполізу CRYO LIFT

Апарат кріоліполізу CRYO LIFT - преміум-модель (категорії PREMIUM) лінійки апаратів кріоліполізу.

Апарат CRYO LIFT є чудовою альтернативою хірургічним методам боротьби з жировими відкладеннями. CRYO LIFT в будь-якому салоні краси або клініці буде затребуваний для проведення процедур моделювання фігури, позбавлення від зайвої ваги і целюліту, підтяжки шкіри і зменшення розтяжок.

Апарат кріоліполізу CRYO LIFT комерційно привабливий тим, що в ньому є можливість поєднувати кілька методів впливу на тіло клієнта під час процедур

Комплексний або роздільний вплив різними методами на тіло дає можливість косметологу підібрати таке поєднання, яке дозволить отримувати видимий ефект від процедур в короткі терміни. А очевидність ефекту від процедур привертає на процедури велику кількість клієнтів.

Як преміум-модель апарат CRYO LIFT має вишуканий дизайн корпусу, зручну систему управління на великому основному дисплеї та на великих дисплеях маніпул, а також дозволяє вибирати потрібну програму для процедури серед великої кількості режимів роботи.

Види процедур, які виконуються на апараті:

 • корекція фігури, зменшення об’ємів тіла;
 • вплив на локальні жирові відкладення;
 • поліпшення тонусу шкіри;
 • підтяжка шкіри;
 • зменшення розтяжок;
 • холодний лазерний ліполіз.

Комплектація апарату базова: основний модуль (корпус апарату), маніпули по тілу (2 шт.), Модулі ліполазера (8 шт.), Маніпула для кавітації, маніпула мультиполярного RF, кабель живлення, система заливу води, тримач для маніпул.

Переваги апарату CRYO LIFT:

 • поєднання найбільш ефективних технологій корекції жирових відкладень;
 • поліфункціональність і широкий спектр проведених процедур;
 • основні комплектуючі - виробництва Японії та Кореї;
 • безпечність і неінвазивність технологій проведення всіх процедур; 
 • русифіковане меню;
 • зручність в застосуванні ергономічних аплікаторів;
 • не викликає ушкодження шкіри, нервів, кровоносних судин, м'язів і інших тканин;
 • процедури, що виконуються на апараті CRIO LIFT абсолютно безболісні і не вимагають реабілітації;
 • особливо хороші результати в областях з великою кількістю жирових відкладень;

Маніпули діодного ліполазера.

Довжина хвилі 650 нм. Кількість манипул - 8 штук + фіксуючі пов'язки. Потужність 0-10. Режим роботи - 6 режимів на вибір. Регуляція ширини імпульсу - 5 режимів. 

Маніпула для кріоліполіза з великим розміром робочої зони. 

Розмір робочої поверхні - 18х8х6,8 см. Температура охолодження - від -10 до +5. Сила вакууму - 400 KPA. Робочий монітор на маніпулі для зручності експлуатації. Призначена для використання на животі, сідницях, бічних поверхнях тулуба.

Маніпула для кріоліполіза з малим розміром робочої зони.

Розмір робочої поверхні - 15Х6,3Х5 см. Температура охолодження - від -10 до +5. Сила вакууму - 400 KPA. Робочий монітор на маніпулі для зручності експлуатації. Використовується на жирових відкладення в області спини, гомілок, внутрішньої поверхні рук

Додаткові відомості про методи впливу, що застосовуються в апараті CRYO LIFT.

Кавітація. Принцип дії цього методу заснований на впливі низькочастотних ультразвукових імпульсів на підшкірні жирові відкладення. В процесі чого в клітинах виникає кавітаційний ефект, тобто, утворюються мікропухирці вакууму. Встановлено, що при високій частоті, такі бульбашки незначні, але в міру зниження частоти - збільшуються. Оптимальний вплив на жирові відкладення надає імпульс в діапазоні частот 37-42 кГц. .

Ці частоти провокують утворення максимальної кількості бульбашок оптимального розміру, які збільшуються в розмірах, розріджують жир, лопаються, що призводить до руйнування жиру і виведення його з адипоцитів.

Розрив бульбашок усередині жирової клітини супроводжується потужним гідродинамічним поштовхом, який розриває клітинну мембрану жирових клітин з найбільшою напругою (максимально наповнених жиром). Інші клітини (м'язів і судин) залишаються неушкодженими завдяки підвищеній міцності і еластичності.

Вивільнення жирів (тригліцеридів) з міжклітинної простору відбувається за допомогою природного процесу. З них 90% продуктів розпаду виводяться лімфатичною системою, і тільки 10% абсорбуються в кров, де за допомогою реакції перетворюються в глюкозу. При цьому, як стверджують фахівці, разом з жировими відходами з організму виводяться накопичені токсичні речовини

Радіочастота (RF) - це неіонізуюче електромагнітне випромінювання з діапазону радіохвиль, які мають високий ступінь проникнення в біологічні тканини, що викликає біофізичний ефект прогрівання тканин в результаті «молекулярного струшування». RF викликає зміни електричного поля в зоні процедури, що провокує зміну електричного заряду і опір руху іонів і молекул (диполів), а значить посилення теплоутворення. Збільшення кількості тепла в зоні догляду призводить до наступних біологічних ефектів - поліпшення мікроциркуляції, посилення локального ліполізу і термічному впливу на колаген.

1. Якщо скорочення і зміни протеїну проявляються відразу, то синтез нових волокон колагену вимагає більше часу і триває протягом декількох місяців після процедури. Все це підвищує щільність дерми і підсилює натяг волокон колагену, що помітно візуально.

Вакуум + Тиск - система підняття шкіри під тиском і впливу на підняту шкіру і підшкірні шари за допомогою сталевих валиків. Валики чинять тиск на шкірні складки з боків, поступальний і круговий рух насадки косметологом чинить додатковий перехресний тиск (вижимання).

Комбінована дія негативного і позитивного тиску разом з рухом насадки викликає вертикальне «відділення» жирових мас, їх подальший рівномірний перерозподіл і легке видалення надлишкової жирової тканини. В цей час по всій обробленій поверхні локально спостерігається прояв гіперемії і посилення кровообігу, що забезпечує підвищення вмісту кисню в тканинах, поліпшення виведення продуктів розпаду і токсинів (дренування), стимуляцію метаболізму в сполучної тканини і зменшення м'язової напруги.

Принцип роботи ліполазера. Лазерний промінь впливає вибірково на клітини жирової тканини в місцях її скупчення. Ніякі інші навколишні структури не будуть зачіпатися і тим більше не пошкоджуються. Збільшується тільки проникність мембран адипоцитів і проникнення в них ферментів. Крім того, лазерний промінь активує біохімічні ферментативні реакції, в результаті яких жир розщеплюється на жирні кислоти, гліцерин і воду.

Наявність розстрочки: 12 місяців.

Періодичність ТО: через кожних 6 місяців.

Термін гарантії: до 36 місяців

Апарат кріоліполізу CRYO LIFT

Потужність 1000 Вт
Чи припустимо застосування зовнішніх стабілізаторів струму Ні
Час безперервної роботи від включення до перерви 2 години
Необхідна перерва в роботі 15 хвилини
Обов'язковий діапазон температур в приміщенні 18-22 С°
Вакуум Змінний, пульсуючий
Частота ультразвуку 38-42 кГц
LED світло (ліполазер) 650 нм
Охолодження Водне, повітряне
Частота RF 6 мГц
Температура охолодження маніпул кріоліполіза -4 +10 С°
Розмір великий маніпули кріоліполіза 15х5х6,5 см
Розмір малої маніпули кріоліполіза 12х3,5х5 см
Органи управління 8,4 "сенсорний дисплей, ключ, кнопка на маніпулі
Габарити з упаковкою 670х650х1250 мм
Габарити без упаковки 560х320х1250 мм
Вага нетто 35 кг
Вага брутто 55 кг

Отзывы о товаре: Апарат кріоліполізу CRYO LIFT

Написати відгук

Будьласка авторизуйтесь або зареєструйтеся для перегляду

Схожі товари

Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.