Спецціни на апарати

Апарат кріоліполізу CRYO LIFT NEW

 • Модель: CRYO LIFT NEW
 • 401 500 грн.
 • 281 050 грн.
 • ціна в EUR: 7 206 €
  ціна в USD: 7 700 $

Ви заощаджуєте 84315 грн.Апарат кріоліполізу CRYO LIFT NEW

Апарат кріоліполізу CRYO LIFT NEW - преміум-модель (категорії PREMIUM) лінійки апаратів кріоліполізу.

Апарат CRYO LIFT NEW є чудовою альтернативою хірургічним методам боротьби з жировими відкладеннями. CRYO LIFT NEW в будь-якому салоні краси або клініці буде мати попит для проведення процедур моделювання фігури, позбавлення від зайвої ваги і целюліту, підтяжки шкіри і зменшення розтяжок. 

Апарат кріоліполізу CRYO LIFT NEW комерційно привабливий тим, що в ньому є можливість поєднувати кілька методів впливу на тіло клієнта під час процедур. 

Комплексний або роздільний вплив різними методами на тіло дає можливість косметологу підібрати таке поєднання, яке дозволить отримувати видимий ефект від процедур в короткі терміни. А очевидність ефекту від процедур привертає на процедури велику кількість клієнтів. 

Як преміум-модель, апарат CRYO LIFT NEW має вишуканий дизайн корпусу, зручну систему управління на великому основному дисплеї та на великих дисплеях маніпул, а також дозволяє вибирати потрібну програму для процедури серед великої кількості режимів роботи. 

Види процедур, які виконуються на апараті: 

 • корекція фігури, зменшення обсягів тіла;
 • вплив на локальні жирові відкладення;
 • поліпшення тонусу шкіри;
 • підтяжка шкіри;
 • зменшення розтяжок;
 • холодний лазерний ліполіз.

Комплектація апарату базова: основний модуль (корпус апарату), маніпули по тілу (2 шт.), маніпула для кавітації, маніпула мультиполярного RF, кабель живлення, система заливання води, тримач для маніпул.

Переваги апарату CRYO LIFT NEW: 

 • поєднання найбільш ефективних технологій корекції жирових відкладень;
 • поліфункціональність і широкий спектр проводжуваних процедур;
 • основні комплектуючі - виробництва Японії та Кореї;
 • безпека та неінвазивність технологій проведення всіх процедур;
 • русифіковане меню;
 • зручність в застосуванні ергономічних аплікаторів;
 • не викликає ушкодження шкіри, нервів, кровоносних судин, м'язів і інших тканин;
 • процедури, що виконуються на апараті CRIO LIFT NEW, абсолютно безболісні і не вимагають реабілітації;
 • особливо хороші результати в ділянках з великою кількістю жирових відкладень;
 • ефективність видалення жиру істотно вища, ніж у інших методик, а загальний час проведення процедур набагато менший;
 • мінімальна кількість протипоказань до процедур;
 • повний спектр процедур по корекції силуету і жирових відкладень на будь-якій ділянці тіла;
 • швидка окупність і високий прибуток;
 • всі комплектуючі піддаються дезінфекційній обробці.

Призначення маніпул апарату CRYO LIFT NEW.

Маніпула для кавітації.

Частота роботи 40 KHz. Потужність 1-50 W/см.кв. Режими роботи - 4 на вибір. Діаметр робочої зони 50 мм. Призначена для роботи з жировими відкладеннями на будь-якій ділянці тіла. 

Маніпула для мультиполярного RF-ліфтингу. 

Частота роботи 6 MHz. Потужність 1~50 J/см.кв. Діаметр робочої зони 50 мм. Призначена для підтяжки шкіри, ущільнення, збільшення тургору. Використовується для процедур як на обличчі, так і по тілу. 

Маніпули діодного ліполазера. 

Довжина хвилі 650 нм. Кількість маніпул - 8 штук + фіксуючі пов'язки. Потужність 0-10. Режим роботи - 6 режимів на вибір. Регуляція ширини імпульсу - 5 режимів. 

Маніпула для кріоліполізу з великим розміром робочої зони. 

Розмір робочої поверхні - 18х8х6,8 см. Температура охолодження - від -10 до +5. Сила вакууму - 400 KPA. Робочий монітор на маніпулі для зручності експлуатації. Призначена для використання на животі, сідницях, бічних поверхнях тулуба. 

Маніпула для кріоліполізу з малим розміром робочої зони. 

Розмір робочої поверхні - 15Х6,3Х5 см. Температура охолодження - від -10 до +5. Сила вакууму - 400 KPA. Робочий монітор на маніпулі для зручності експлуатації. Використовується на жирових відкладення в області спини, гомілок, внутрішньої поверхні рук. 

Додаткові відомості про методи впливу, що застосовуються в апараті CRYO LIFT NEW. 

Кавітація. Принцип дії цього методу заснований на впливі низькочастотних ультразвукових імпульсів на підшкірні жирові відкладення, в процесі чого в клітинах виникає кавітаційний ефект, тобто, утворюються мікробульбашки вакууму. Встановлено, що при високій частоті такі бульбашки незначні, але в міру зниження частоти - збільшуються. Оптимальний вплив на жирові відкладення надає імпульс в діапазоні частот 37-42 кГц. Ці частоти провокують утворення максимальної кількості бульбашок оптимального розміру, які збільшуються в розмірах, розріджують жир, лопаються, що призводить до руйнування жиру і виведення його з адипоцитів.

Розрив бульбашок усередині жирової клітини супроводжується потужним гідродинамічним поштовхом, який розриває клітинну мембрану жирових клітин з найбільшою напругою (максимально наповнених жиром). Інші клітини (м'язів і судин) залишаються неушкодженими завдяки підвищеній міцності та еластичності. 

Вивільнення жирів (тригліцеридів) з міжклітинного простору відбувається за допомогою природного процесу. З них 90% продуктів розпаду виводяться лімфатичною системою, і тільки 10% абсорбуються в кров, де за допомогою реакції перетворюються на глюкозу. При цьому, як стверджують фахівці, разом з жировими відходами з організму виводяться накопичені токсичні речовини. 

Радіочастота (RF) - це неіонізуюче електромагнітне випромінювання з діапазону радіохвиль, які мають високий ступінь проникнення в біологічні тканини, що викликає біофізичний ефект прогрівання тканин в результаті «молекулярного струшування». RF викликає зміни електричного поля в зоні процедури, що провокує зміну електричного заряду та опір руху іонів і молекул (диполів), а значить посилення теплоутворення. Збільшення кількості тепла в зоні догляду призводить до наступних біологічних ефектів - поліпшення мікроциркуляції, посилення локального ліполізу і термічного впливу на колаген. Глибоке і рівномірне прогрівання шкіри викликає часткову денатурацію волокон колагену - головного протеїну сполучної тканини, порушуючи їх зв'язки, що виражається в швидкому скороченні і стисненні волокон в трьох вимірах. Водночас, підвищення температури активізує біосинтез протеїнів, стимулюючи фібробласти синтезувати новий колаген типу 1. Якщо скорочення і зміни протеїну проявляються відразу, то синтез нових волокон колагену вимагає більше часу і триває протягом декількох місяців після процедури. Все це підвищує щільність дерми і підсилює натяг волокон колагену, що помітно візуально. 

Вакуум + Тиск - система підняття шкіри під тиском і впливу на підняту шкіру і підшкірні шари за допомогою сталевих валиків. Валики чинять тиск на шкірні складки з боків, поступальний і обертальний рух насадки косметологом чинить додатковий перехресний тиск (вижимання). Комбінована дія негативного і позитивного тиску разом з рухом насадки викликає вертикальне «відділення» жирових мас, їх подальший рівномірний перерозподіл і легке видалення надлишкової жирової тканини. Водночас по всій обробленій поверхні локально спостерігається прояв гіперемії і посилення кровообігу, що забезпечує підвищення вмісту кисню в тканинах, поліпшення виведення продуктів розпаду і токсинів (дренування), стимуляцію метаболізму в сполучній тканині і зменшення м'язової напруги. 

Принцип роботи ліполазера. Лазерний промінь впливає вибірково на клітини жирової тканини в місцях її скупчення. Ніякі інші навколишні структури не зачіпаються і тим більше не пошкоджуються. Збільшується тільки проникність мембран адипоцитів і проникнення в них ферментів. Крім того, лазерний промінь активує біохімічні ферментативні реакції, внаслідок яких жир розщеплюється на жирні кислоти, гліцерин і воду. 

 Наявність розстрочки: 12 місяців. 

Періодичність ТО: через кожні 6 місяців. 

Термін гарантії: до 36 місяців. 


Отзывы о товаре: Апарат кріоліполізу CRYO LIFT NEW

Написати відгук

Будьласка авторизуйтесь або зареєструйтеся для перегляду
Схожі товари
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.