Лазерний карбоновий пілінг: краса без шкоди

  • 02 березня 2018
  • Переглядів: 3633

Що таке карбоновий пілінгБагато хто з вас задається питанням "Що таке карбоновий пілінг?". Пілінг - це процес очищення верхніх шарів шкіри від ороговілих клітин. Сприяє омолодженню, лікуванню акне і постакне, позбавленню від пігментних плям, поліпшенню кольору обличчя і т.д. На сьогодні існують різні види пілінгів: механічний, апаратний, хімічний, кислотний. Всі вони мають свої переваги і недоліки, головним з яких є тривалий або короткостроковий реабілітаційний період, що не дозволяє використовувати ці пілінги в будь-який час року і в будь-якій ситуації. Але технічний прогрес не стоїть на місці, і сьогодні до арсеналу ефективних косметичних процедур приєднався лазерний карбоновий пілінг.

Після проходження курсу карбонового пілінгу вирівнюється колір обличчя, усувається гіперпігментація, нормалізується ліпідний баланс шкіри, розгладжуються дрібні зморшки, моделюється овал обличчя (ліфтинг-ефект). Ця процедура, завдяки професійному косметологічному обладнанню, ефективно усуває акне і справляє бактерицидну дію.

Суть методу і переваги карбонового пілінгу

Лазерний карбоновий пілінг поєднує в собі дію лазерного променя і ефект фотоомолодження. Нюанс цієї процедури - спеціальний гель-маска, в складі якого є наночастинки двоокису вуглецю вулканічного походження, тому наногель отримав назву карбонового (від слова «carbon» - вуглець).

Терапевтичний ефект наногелю базується на його здатності глибоко проникати в шкірні шари, пов'язувати клітини епідермісу, а також притягувати залишки шкірного сала і бруд. Метод прекрасно підходить для лікування вугрової хвороби, нормалізації ліпідного обміну шкіри. Лазерний вплив, в свою чергу, випаровує відмерлі клітини, стимулює вироблення колагену і еластину, знищує патогенну мікрофлору, вирівнює колір і рельєф шкірного покриву.

Оптимальний курс процедур становить 6-8 сеансів лазерного пілінгу з інтервалом в 7-10 днів. Після першої процедури шкіра стає більш гладкою і ніжною, а вже після третьої відбуваються помітні зміни.

Перевагою карбонового пілінгу є безболісне проведення, під час сеансу можна відчути лише легкі теплі відчуття. У рідкісних випадках деякі пацієнти спостерігають невеликі почервоніння, які проходять протягом кількох годин.

Основні етапи проведення процедури

  • На зону впливу наноситься наногель, а потім після його висихання проводиться лазерна обробка неодимовим лазером, який «підриває» наночастинки гелю. Комплексний вплив лазерного променя і вуглецевого наногелю прискорює відторгнення мертвих клітин. Цей етап дозволяє очистити поверхневі шари, але не чинить впливу на глибшому рівні.
  • Другий етап потрібен для глибокого прогрівання тканин з метою посилення процесів регенерації й вироблення колагену, еластину і гіалуронової кислоти в дермальному шарі. З цією метою проводиться лазерний фототермоліз.

Проведення карбонового пілінгуСама маніпуляція проводиться у 2 етапи.

В результаті шкіра набуває нового привабливого вигляду: зникає підвищена жирність, синюшні і червоні плями від акне, а також сліди постакне, знищується патогенна мікрофлора, що викликає запалення шкіри і прищі, звужуються пори, підтягуються контури обличчя внаслідок синтезу молодого колагену і еластину, усувається пігментація і веснянки, шкіра обличчя світлішає, стає молодою і приємною на дотик.

Процедура не вимагає реабілітаційного періоду, а також не обмежує щоденну активність і може проводитися в будь-яку пору року. Можна засмагати як до, так і після процедури.

Для тих, хто робить комбіновану чистку обличчя, пілінг рекомендується як завершальна процедура, знімає запалення шкіри, підсушує прищі, усуває червоність від механічного чищення.

Однак не слід розглядати карбоновий пілінг як панацею від усіх косметичних недоліків. Якщо у вас є рубці після травми або порізів, карбоновий пілінг не впорається з проблемою. Треба використовувати фракційну лазерну шліфовку, яка ефективна, але має тривалий період реабілітації. Те ж саме можна сказати про сильно розширені пори в результаті багаторічної нелікованої вугрової висипки: їх доведеться шліфувати.

Протипоказання для проведення карбонового пілінгу

Карбоновий пілінг протипоказання

  • Вагітність, лактація;
  • Онкологічні захворювання шкіри;
  • Хронічні запалення шкіри;
  • Наявність келоїдних рубців.

Головна перевага карбонового пілінгу - лікувальний ефект без пошкодження шкіри. Комфортна процедура вже зайняла гідне місце в арсеналі методів підтримки молодості і краси шкіри. І ряди її шанувальників постійно поповнюються.

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.
 
 
Інші статті
  • Сортування за: