Діодний лазер для епіляції D-Las 55 plus

 • Модель: D-las 55 plus
 • Артикул: 110134
 • 229 500 грн.
 • ціна в EUR: 7 172 €
  ціна в USD: 8 500 $


Діодний лазер для епіляції D-Las 55 plus

Діодний лазер для епіляції D-Las 55 plus - відмінний лазерний апарат від компанії "Медікалазер", який з легкістю видаляє волосся на шкірі будь-якого типу, включно зі смаглявою.

Діодний лазер D-Las 55 plus - передова технологія в сучасній косметології та медицині. 

Солідні габарити і стриманий сучасний дизайн корпусу дозволять цього лазерному апарату вписатись в будь-який інтер'єр косметологічного кабінету. 

Корпус апарату покритий білою перламутровою фарбою і блискучим захисним лаком, що створює приємний естетичний ефект і подовжує термін збереження зовнішнього вигляду апарату. 

Великий дисплей з високою чіткістю зображення робить управління апаратом легким, інтуїтивно зрозумілим і зручним. 

Апарат дуже маневрений, завдяки гарному надійному шасі, і легко переміщується по кабінету або між кабінетами. 

Діодний лазер D-Las 55 plus є абсолютно нешкідливим - лазерний промінь проникає на кілька міліметрів вглиб шкіри і впливає тільки на волосяний фолікул. Ціллю для лазера D-Las 55 plus служить темний пігмент (меланін), що перебуває в фолікулі волосся. Завдяки впливу лазерної енергії на фолікул, фолікул руйнується, випадає і більше волосся не росте. 

Використання апарату D-Las 55 plus Medacalaser для процедур дає хороші результати і є комфортним для будь-яких, навіть найбільш чутливих, ділянок тіла - зони бікіні і пахв. Навіть тонке пушкове волосся на ногах назавжди зникне після лазерної процедури. Проведення процедур з лазером D-Las 55 plus абсолютно безпечно для чутливих ділянок поблизу очей і рота. Епіляція виключає появу опіків або виникнення пігментних плям. 

Види процедур, які виконуються на апараті D-Las 55 plus: 

 • лазерна діодна епіляція волосся на будь-якій ділянці тіла;
 • усунення врослого волосся;
 • усунення роздратування після гоління.

Додаткова інформація про апарат. 

 1. У цьому апараті застосовується дуже якісний випромінювач лазерних імпульсів. Його відмінність від випромінювачів інших апаратів в тому, що він посилає спрямований промінь високої концентрації (промінь не розсіюється). Така технологія є аналогом  технології АЛМА. Для надійної роботи випромінювача була створена і нова маніпула, в якій встановлені високоякісні сапфірові кристали, для передачі концентрованого лазерного променя на шкіру клієнта і одночасного відведення тепла від шкіри (сапфір має дуже високу теплопровідність).
 2. Цей лазер створює дуже високу концентрацію світлової енергії на волосяних цибулинах в шкірі клієнта. Завдяки цьому цибулини руйнуються швидше і з більшою ймовірністю. Це підвищує якість процедури і добре оцінюється косметологами і клієнтами салонів краси. 
 3. В апараті встановлено нове програмне забезпечення "Медікалазер" з дуже продуманим інтелектуальним інтерфейсом. Меню інтерфейсу апарату містить кнопки вже встановлених режимів роботи для різних фототипів шкіри. Це дуже зручно для косметологів. Але, водночас, в меню є можливість вибору режиму з вільними налаштуваннями, коли досвідчений косметолог може сам вибрати і встановити потрібні параметри роботи апарату для процедури. 
 4. Попередньо програми дозволяють навіть не дуже досвідченому фахівцеві швидко приводити апарат в робочий режим, а також швидко навчатися роботі на апараті. 
 5. Потужна система охолодження апарату дозволяє обслуговувати великий денний потік клієнтів з мінімальними технологічними перервами між процедурами. Тому цей апарат рекомендується салонам з великою кількістю клієнтів і довгою тривалістю робочого дня (з декількома змінами косметологів в день). 
 6. Маніпула цього апарату має менші розміри і вагу, ніж маніпули інших апаратів. Це полегшує роботу косметолога, покращує ергономічність. Такою маніпулою зручно працювати як на великих, так і на малих ділянках. 
 7. В апараті використовується схема з 4 роздільними блоками електроживлення, Це оптимізує роботу всіх систем апарату, адже будь-які відхилення в електроживленні однієї системи не відбиваються на роботі іншої системи. Це дуже важливо в умовах України, коли в мережах електропостачання йдуть перепади напруги навіть у великих містах. Але цей апарат буде працювати стабільно навіть в райцентрах. 
 8. Маніпула апарату виготовлена ​​з високоякісного пластику, який стійкий до багаторазового впливу дезінфекційних засобів. 

Комплектація апарату базова: основний модуль (корпус апарату), маніпула, тримач для маніпули, ножний вимикач, окуляри майстра, окуляри клієнта, кабель живлення, ключ Interlock, ключ для запуску апарату (2 шт.), система зали води.

Переваги апарату D-Las 55 plus:

 • приблизний термін окупності 3-6 місяців;
 • унікальний ергономічний дизайн маніпули;
 • діодний напівпровідник виробництва Dilas (Німеччина);
 • комфорт процедури;
 • простота експлуатації.

Діодний лазер для епіляції D-Las 55 plus від Medacalaser буде хорошим інструментом косметолога. Потужніший імпульс лазерного випромінювання цього апарата в порівнянні з лазерами виробництва інших компаній дозволяє скоротити кількість процедур, необхідних для повного позбавлення від небажаного волосся, і кожна процедура виконується швидше. Апарат зменшує болючі відчуття у клієнта завдяки використанню сапфірового скла, через яке система охолодження ефективно знижує температуру шкіри клієнта і знижує її чутливість, що значно зменшує дискомфорт під час процедур. Період реабілітації після процедур відсутній.

Діодний лазер для епіляції D-Las 55 plus

Потужність 1200 Вт
Чи припустимо застосування зовнішніх стабілізаторів струму Ні
Обов'язковий діапазон температур в приміщенні 18-22 °С
Температура охолодження робочої поверхні -2 С° +10 С°
Вид охолодження Водне, повітряне, напівпровідникове
Розмір робочої плями 10 х12 мм
Органи управління 12 "сенсорний дисплей, ключ, кнопка на маніпулі, ножний вимикач
Мова управління Російська
Тип установки Напольний
Номинальная мощность лазерного импульса 600 Вт
Частота імпульсу 1-20 Гц
Щільність енергії 10-100 Дж/см²
Тривалість імпульсу 10-400 мс
Довжина хвилі 808 нм
Габарити з упаковкою 1220х540х700 мм
Габарити без упаковки 1030х380х500 мм
Вага нетто 40 кг
Вага брутто 52 кг
Ресурс діодного напівпровідника До 10 млн. импульсів

Отзывы о товаре: Діодний лазер для епіляції D-Las 55 plus

Написати відгук

Будьласка авторизуйтесь або зареєструйтеся для перегляду

Схожі товари

Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.