Діодний лазер D-Las 100 new

 • Модель: DLas 100 new
 • 324 000 грн.
 • ціна в EUR: 10 125 €
  ціна в USD: 12 000 $


Діодний лазер D-Las 100 new

Діодний лазер D-Las 100 new - потужний та сучасний апарат для стабільного косметологічного бізнесу від "Medicalaser".

D-Las 100 new - це новинка 2020 року.

Апарат виконаний у вигляді підлогової моделі з маневреним стійким шасі й спеціальною ручкою для зручності переміщення по кабінету або між кабінетами.

Солідний білий колір корпусу дозволить апарату прекрасно вписатися в інтер'єр будь-яких косметологічних кабінетів, клінік краси та престижних салонів.

Управління D-Las 100 new здійснюється за допомогою великого і яскравого сенсорного екрану. На вибір фахівця представлені встановлені режими роботи з урахуванням статі клієнта, його фототипу і ділянки, на якій буде проводитися сеанс.

Маніпула апарату дуже добре лежить в руці і дозволяє без проблем опрацьовувати як великі, так і маленькі ділянки на тілі клієнта.

На маніпулі також є неймовірно зручний монітор контролю рівня охолодження робочої поверхні і показник інтенсивності енергії. У самій маніпулі містяться діодні елементи європейського виробництва, середній ресурс роботи яких складає від 20 до 30 млн імпульсів.

D-Las 100 new оснащений потрійною системою охолодження останнього покоління, що забезпечує стабільну роботу апарату на весь встановлений "Medicalaser" період експлуатації.

Хочеться відзначити довгий з'єднувальний рукав маніпули, який дозволяє працювати маніпулою на значній відстані від апарату. У цьому були враховані побажання споживачів, яким важливо мати свободу переміщення по косметологічному кабінету.

D-Las 100 new - це прекрасний вибір як для старту косметологічного бізнесу, так і для розширення послуг в салоні краси. Ваші клієнти гідно оцінять комфорт при проведенні процедури й високу ефективність.

Види процедур, які виконуються на апараті:

 • діодна епіляція всіх ділянок тіла;
 • видалення врослого волосся;
 • усунення роздратування після гоління.

Комплектація апарату базова: основний модуль (корпус апарату), маніпула, тримач для маніпули, ножний вимикач, окуляри майстра, окуляри клієнта, кабель живлення, ключ для запуску апарату (2 шт.), система заливання води, документація.

Переваги апарату:

 • якісні комплектуючі європейського виробництва;
 • сучасна потрійна система охолодження;
 • встановлені програми для процедур під кожен фототип;
 • великий сенсорний дисплей управління;
 • ергономічна маніпула для роботи на будь-якій ділянці тіла;
 • високий ресурс роботи.

Додаткова інформація про діодний лазер D-Las 100 new.

Комфорт і безболісність процедури.

Завдяки удосконаленій системі охолодження маніпули під час процедури клієнт не відчуває болючих відчуттів, навіть на таких делікатних ділянках, як зона бікіні.

Простота використання.

Апарат оснащений новою платою управління з попередньо встановленими режимами роботи для всіх фототипів шкіри. Зручне меню буде зрозуміло в експлуатації навіть фахівцям-косметологам. які тільки починають працювати.

Велика кількість імпульсів.

Ресурс діодного напівпровідника: від 20 до 30 млн імпульсів.

Великий ресурс лазерного випромінювача і якісна маніпула. D-Las 100 new забезпечений потужним лазерним випромінювачем. Маніпула виконана зі стійких до хімічних способів дезінфекції матеріалів, ергономічна і зручна в роботі.

Швидкість впливу.

Робота маніпулою в русі (не статично) дозволяє проводити процедури швидко і комфортно як для оператора, так і для клієнта. Зменшується час, що витрачається на процедуру, відповідно збільшується кількість клієнтів, яких можна прийняти за 1 робочий день.

Наявність опціональної можливості купувати комплектуючі: провідниковий гель, анестетик, дистильована вода для системи охолодження, окуляри майстра, окуляри клієнта, маніпула.

Наявність розстрочки: до 12 місяців.

Періодичність ТО: через кожні 6 місяців.

Термін гарантії: до 24 місяців.

Діодний лазер D-Las 100 new

Енергія імпульсу 10-80 Дж/см² (шаг 1 Дж)
Максимальна потужність 1200 Вт
Потужність 1500 Вт
Обов'язковий діапазон температур в приміщенні 20 -22 °С
Вид охолодження водне, напівпровідникове,повітряне
Тип установки підлоговий
Джерело живлення AC 220V 50Hz
Вага нетто 75 кг
Вага брутто 90 кг
Довжина хвилі 808 нм
Частота імпульсу 1-10 Гц
Ресурс діодного напівпровідника 20 – 30 мільйонів імпульсів
Розмір робочої плями 13Х13 мм
Ширина імпульсу 10-100мс (шаг 5 мс)

Отзывы о товаре: Діодний лазер D-Las 100 new

Написати відгук

Будьласка авторизуйтесь або зареєструйтеся для перегляду

Схожі товари

Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.