Спецціни на апарати

Діодний лазер для епіляції D-Las 120

 • Модель: D-las 120
 • 547 500 грн.
 • 383 250 грн.
 • ціна в EUR: 9 827 €
  ціна в USD: 10 500 $

Ви заощаджуєте 114975 грн.

На потреби ЗСУ буде перераховано 38325 грн.
Діодний лазер для епіляції D-Las 120

Діодний лазер для епіляції D-Las 120 - новий, удосконалений лазер від компанії "Medicalaser".

Це найпотужніший лазер на косметологічному ринку України.

Чудовий дизайн D-Las 120 - топ-моделі в лінійці діодних лазерів - дозволить їй зайняти гідне місце в салоні краси або клініці високого класу. Величезний дисплей апарату забезпечує зручність управління.

Якість виконання і потужність діодних елементів в поєднанні з ефективною системою охолодження дозволяє обслуговувати великий потік клієнтів протягом дня.

Апарат D-Las 120 оснащений сучасною діодною головкою виробництва Dilas (Німеччина). Застосування діодного елемента виробництва Німеччини дозволяє зробити процедуру епіляції ще більш ефективною і безпечною. Лазер D-Las 120 має 3 системи охолодження - водяну, повітряну і напівпровідникову, що дозволяє обслуговувати значний потік клієнтів у салоні краси або косметологічному кабінеті. Лазер має підлогову систему установки зі зручною ручкою і колесами для переміщення по кабінету або між кабінетами. Види процедур, які виконуються на апараті D-Las 120:

 • лазерна діодна епіляція волосся на будь-якій ділянці тіла;
 • усунення врослого волосся;
 • усунення роздратування після гоління.

Комплектація апарату базова: основний модуль (корпус апарату), маніпула, тримач для маніпули, ножний вимикач, окуляри майстра, окуляри клієнта, кабель живлення, ключ для запуску апарату (2 шт.), система заливання води.

Переваги діодного лазера D-Las 120:

 • приблизний термін окупності 3-6 місяців;
 • плата управління і сапфір в робочій маніпулі виробництва США;
 • діодний напівпровідник виробництва компанії Dilas (Німеччина);
 • сучасна система охолодження iCool eco;
 • зручна маніпула з розміром плями 13х39 мм;
 • висока пікова потужність лазерного променя;
 • повністю русифіковане меню;
 • встановлені програми епіляції на різних ділянках тіла для всіх фототипів шкіри.

Додаткова інформація про апарат D-Las 120:

Комфорт і безболісність процедури.

Завдяки новітній системі охолодження робочої поверхні маніпули поліпшується охолоджування шкіри. Під час всієї процедури з апаратом D-Las 120 клієнт не відчуває болючих відчуттів, навіть на таких делікатних ділянках, як бікіні.

Простота використання.

Апарат D-Las 120 оснащений інтелектуальною платою управління з попередньо встановленими режимами роботи для всіх фототипів шкіри. Зручне, русифіковане меню буде зрозуміле в експлуатації навіть  фахівцям-початківцям.

Програмована швидкість подачі імпульсів.

Швидкість подачі імпульсів в апараті D-Las 120 - від 1 до 10 імпульсів в секунду, що дозволяє підібрати швидкість роботи і витрату спалахів індивідуально залежно від побажань фахівця, який працює на апараті (можливість прицільної, точної обробки обмежених ділянок і великих за площею зон).

Регульована тривалість імпульсу.

В апараті D-Las 120 можна регулювати довжину імпульсу від 10 до 1000 мілісекунд. У більшості інших виробників лазерів регулюється тільки потужність, немає можливості регулювати тривалість спалаху.

Великий ресурс лазерного діодного елемента і надійність маніпули.

В апараті D-Las 120 встановлений потужний лазерний напівпровідник, який складається з 12 діодних випромінювачів із середнім ресурсом випромінювання до 20.000.000 імпульсів. Маніпула лазера D-Las 120 виконана зі стійких до хімічних способів дезінфекції матеріалів, ергономічна, легка і зручна для фахівця, який працює на апараті.

Швидкість роботи.

Робота маніпулою в русі (не статично) дозволяє проводити процедури швидко і комфортно як для оператора, так і для клієнта. Зменшується час, що витрачається на процедуру, відповідно збільшується кількість клієнтів, яких можна прийняти за 1 робочий день.

Захисні системи.

Апарат D-Las 120 оснащений системою охолодження останнього покоління, яка має багато внутрішніх датчиків, що регулюють температуру всередині апарату, і повністю захищає апарат від можливого перегріву лазерного напівпровідникового випромінювача.

На екран монітора виводяться дані температурних датчиків маніпули і датчиків усередині корпусу апарату.

Наявність розстрочки: до 12 місяців.

Періодичність ТО: через кожні 6 місяців.

Термін гарантії: до 36 місяців

 


Отзывы о товаре: Діодний лазер для епіляції D-Las 120

Написати відгук

Будьласка авторизуйтесь або зареєструйтеся для перегляду
Схожі товари
Залишити відгук  ↓