Спецціни на апарати

Діодний лазер для епіляції D-Las 45

 • Модель: D-las 45
 • 273 750 грн.
 • 191 625 грн.
 • ціна в EUR: 4 913 €
  ціна в USD: 5 250 $

Ви заощаджуєте 57488 грн.

На потреби ЗСУ буде перераховано 19163 грн.Діодний лазер для епіляції D-Las 45

Діодний лазер для епіляції D-Las 45 - це дуже зручний компактний апарат, який, незважаючи на малі розміри, прекрасно видаляє небажане волосся.

 

В даний час діодний лазер D-Las 45 - одне з найбільш ефективних в Україні рішень для проведення процедур епіляції.

 

Лазер D-Las 45 ефективно управляється новим процесором з якісним програмним забезпеченням, різноманітні програми якого дозволяють індивідуально підійти до епіляції кожного клієнта.

Апарат D-Las 45 відрізняється високою надійністю і малими габаритними розмірами, що робить його дуже зручним для застосування в кабінетах косметолога з обмеженим простором для установки апарату.

 

В апараті D-Las 45 використовується лазерний випромінювач виробництва Dilas (Німеччина), аналогічний доданими елементам, які використовуються в топових моделях діодних лазерів "Медікалазер".

 

Загальна якість збірки апарату є високою, але необхідно звернути увагу при покупці, що даний апарат через компактності має менш потужні системи охолодження.

 

Додаткова інформація про апарат.

 1. В даному апараті використовується мінімальна кількість охолоджуючої рідини. Це зменшує витрати на обслуговування апарату. Але висуває вимоги до точного дотримання тривалості перерв між процедурами для надійного охолодження апарату.
 2. Ця модель розрахована на невеликій денний потік відвідувачів в салоні.
 3. В апараті є дуже важливе і корисне технічне нововведення - в системі охолодження цього апарату вбудований спеціальний безшумний охолоджувач на елементах Пельтьє (спрощено можна сказати "кондиціонер").

 

Комплектація апарату базова: основний модуль (корпус апарату), маніпула, тримач для маніпули, ножний вимикач, окуляри майстра, окуляри клієнта, кабель живлення, ключ Interlock, ключ для запуску апарату (2 шт.), Система заливу води.

Переваги апарату D-Las 45:

 • приблизний термін окупності 3-6 місяців;
 • плата управління і сапфір в робочій маніпулі виробництва США;
 • діодний напівпровідник виробництва компанії Dilas (Німеччина);
 • малі розміри апарата;
 • висока пікова потужність імпульсу;
 • повністю русифіковане меню;
 • збірка апарату проводиться в Кореї.

Додаткова інформація про діодному лазері D-Las 45.

Комфорт і безболісність процедури.

 

За рахунок новітньої системи охолодження робочої поверхні маніпули поліпшується охолоджування шкіри. У міру того процедури клієнт не відчуває хворобливих відчуттів, навіть на таких делікатних ділянках, як бікіні.

 

Простота використання.

 

Апарат оснащений інтелектуальною платою управління з попередньо встановленими режимами роботи для всіх фототипів шкіри. Зручне, русифіковане меню буде зрозуміло в експлуатації навіть початківцям фахівцям.

 

Частота і тривалість імпульсів.

 

Великий ресурс діодного випромінювача і якість маніпули.

 

Апарат D-Las 45 оснащений потужним лазерним випромінювачем, який складається з 12 діодних елементів. Випромінювач розрахований в середньому на випромінювання до 10.000.000 імпульсів. Маніпула виконана зі стійких до хімічних способів дезінфекції матеріалів, ергономічна, легка і зручна для фахівця, який працює на апараті.

 

Швидкість впливу.

 

Робота маніпулою в русі (статично) дозволяє проводити процедури швидко і комфортно як для оператора так і для клієнта. Зменшується час витрачається на процедуру, відповідно збільшується кількість клієнтів, яких можна б прийняти як 1 робочий день.

Наявність розстрочки: до 6 місяців.

 

Періодичність ТО: через кожних 6 місяців.

 

Термін гарантії: до 24 місяців.

 


Отзывы о товаре: Діодний лазер для епіляції D-Las 45

Написати відгук

Будьласка авторизуйтесь або зареєструйтеся для перегляду
Схожі товари
Залишити відгук  ↓