Спецціни на апарати

Діодний лазер для епіляції D-Las 70

 • Модель: D-las 70
 • 474 500 грн.
 • 332 150 грн.
 • ціна в EUR: 8 517 €
  ціна в USD: 9 100 $

Ви заощаджуєте 99645 грн.

На потреби ЗСУ буде перераховано 33215 грн.
Діодний лазер для епіляції D-Las 70

Діодний лазер для епіляції D-Las 70 - інноваційна розробка від компанії Medicalaser категорії "Premium".

Даний лазер оснащений найсучаснішою діодною головкою виробництва Dilas (Німеччина) і може працювати на 2 довжинах хвиль для ще більш ефективного видалення волосся. Хвилі з довжиною 808 нм дозволяють діяти на більш грубе і чорне волосся, а з довжиною 755 нм дозволяють боротися зі складнішим для лазерного видалення тонким волоссям.

Величезний дисплей дозволяє легко налаштовувати апарат під час роботи.

Компактний корпус лазера D-Las 70 з відмінним дизайном дозволяє розмістити апарат у приміщенні будь-якого розміру і гармонійно вписати його в будь-який інтер'єр.

Лазер D-Las 70 має 3 системи охолодження - водяну, повітряну і напівпровідникову, що дає йому можливість працювати тривалий період часу без перерви.

Види процедур, які виконуються на апараті D-Las 70:

 • лазерна епіляція волосся на будь-якій ділянці тіла;
 • усунення врослого волосся;
 • усунення роздратування після гоління.

Комплектація апарату базова: основний модуль (корпус апарату), маніпула, тримач для маніпули, ножний вимикач, окуляри майстра, окуляри клієнта, кабель живлення, ключ для запуску апарату (2 шт.), система заливання води.

Переваги апарату D-Las 70:

 • приблизний термін окупності - 3-6 місяців;
 • діодний напівпровідник виробництва Dilas (Німеччина);
 • плата управління і сапфір в робочій маніпулі виробництва США;
 • сучасна система охолодження iCool eco;
 • 2 довжини хвилі (755 нм + 808 нм) для ефективної роботи як з темним, так і з русявим волоссям.

Додаткова інформація про діодний лазер D-Las 70.

Комфорт і безболісність процедури.

Завдяки удосконаленій системі охолодження маніпули під час всієї процедури клієнт не відчуває болючих відчуттів, навіть на таких делікатних ділянках, як зона бікіні.

Простота використання.

Апарат оснащений новою платою управління з попередньо встановленими режимами роботи для всіх фототипів шкіри. Зручне русифіковане меню буде зрозумілим в експлуатації навіть початковим фахівцям-косметологам.

Велика кількість імпульсів.

Програмована частота випромінювання - від 1 до 10 імпульсів в секунду, що дозволяє підібрати швидкість роботи апарату і витрату спалахів індивідуально в залежності від побажань фахівця, який працює на апараті. Регульована тривалість імпульсу - від 5 до 400 мілісекунд. У більшості інших виробників лазерів регулюється тільки потужність, немає можливості регулювати тривалість спалаху.

Великий ресурс випромінювача і якісна маніпула.

Апарат D-Las 70 забезпечений потужним лазерним випромінювачем, який складається з 5 діодних елементів. Випромінювач апарату розрахований в середньому на 10.000.000 імпульсів. Маніпула виконана зі стійких до хімічних способів дезінфекції матеріалів, ергономічна, зручна для оператора, має шнур для захисту від падіння.

Швидкість роботи.

Робота маніпулою в русі (не статично) дозволяє проводити процедури швидко і комфортно як для оператора, так і для клієнта. Зменшується час, що витрачається на процедуру, відповідно збільшується кількість клієнтів, яких можна прийняти за 1 робочий день.

Потужні захисні системи.

Апарат D-Las 70 оснащений системою охолодження останнього покоління, яка має багато внутрішніх датчиків, що контролюють температуру всередині апарату, і повністю захищає апарат від можливого перегріву напівпровідника.

Наявність розстрочки: до 12 місяців.

Періодичність ТО: через кожні 6 місяців.

Термін гарантії: до 36 місяців.

 

Отзывы о товаре: Діодний лазер для епіляції D-Las 70

Написати відгук

Будьласка авторизуйтесь або зареєструйтеся для перегляду
Схожі товари
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.