Спецціни на апарати

Діодний лазер для епіляції D-Las 60 Fiber (виставковий зразок)

 • Модель: D-las 60 Fiber
 • 219 000 грн.
 • ціна в EUR: 5 615 €
  ціна в USD: 6 000 $Діодний лазер для епіляції D-Las 60 Fiber (виставковий зразок)

Діодний лазер для епіляції D-Las 60 Fiber - новий вдосконалений апарат від компанії "Medicalaser" категорії "Premium".

Це модель 2019 року. 

Діодний лазер D-Las 60 Fiber розроблений в стильному біло-чорному корпусі і має сучасний футуристичний дизайн, що дозволить апарату зайняти гідне місце в салоні краси або клініці високого рівня. 

В апараті, як і в інших моделях серії D-Las, застосовується діодний випромінювач, але цей випромінювач надійніший. 

Сам випромінювальний елемент захований в корпусі апарату, а його випромінювання в маніпулу подається по оптичному світловоду. 

Апарат D-Las 60 Fiber, як нова модель, має 3 системи охолодження - водяну, повітряну і напівпровідникову, що дозволяє апарату функціонувати тривалий період без перерви в роботі і обслуговувати великі потоки клієнтів в салоні краси або клініці. 

Апарат має підлогову систему встановлення, але завдяки міцним і маневреним шасі його можна легко пересувати по кабінету або між кабінетами. 

D-Las 60 Fiber оснащений великим сенсорним дисплеєм управління зі зручним меню, що дозволяє легко налаштувати апарат під час роботи. 

Хочеться відзначити довгий з'єднувальний рукав маніпули, який дозволяє працювати маніпулою на значній відстані від апарату. У цьому були враховані побажання споживачів, яким важливо мати свободу переміщення по косметологічному кабінету. 

Види процедур, які виконуються на апараті D-Las 60 Fiber: 

 • лазерна діодна епіляція волосся на будь-якій ділянці тіла;
 • усунення врослого волосся;
 • усунення роздратування після гоління.

Комплектація апарату базова: основний модуль (корпус апарату), маніпула, тримач для маніпули, ножний вимикач, окуляри майстра, окуляри клієнта, кабель живлення, ключ для запуску апарату (2 шт.), система заливання води. Комплектація може змінюватися.

Переваги апарату D-Las 60 Fiber: 

 1. приблизний термін окупності 3-6 місяців;
 2. ергономічна маніпула для роботи на будь-якій ділянці тіла;
 3. високий ресурс роботи;
 4. сучасна система охолодження iCool eco;
 5. мінімальний набір необхідних додаткових витратних матеріалів.

Додаткова інформація про діодний лазер D-Las 60 Fiber.

 • Комфорт і безболісність процедури.
 • Завдяки удосконаленій системі охолодження маніпули під час всієї процедури клієнт не відчуває болючих відчуттів, навіть на таких делікатних ділянках, як зона бікіні. 
 • Простота використання. 

Апарат оснащений новою платою управління з попередньо встановленими режимами роботи для всіх фототипів шкіри. Зручне русифіковане меню буде зрозумілим в експлуатації навіть початковим фахівцям-косметологам. 

Велика кількість імпульсів. 

Програмована швидкість випромінювання - від 1 до 10 імпульсів в секунду - дозволяє підібрати швидкість роботи і витрату спалахів індивідуально в залежності від побажань фахівця, який працює на апараті. Регульована тривалість імпульсу - від 10 до 400 мілісекунд. У більшості інших виробників лазерів регулюється тільки потужність, немає можливості регулювати тривалість спалаху. 

Великий ресурс лазерного випромінювача і якісна маніпула. 

D-Las 60 Fiber забезпечений потужним лазерним випромінювачем. Маніпула виконана зі стійких до хімічних способів дезінфекції матеріалів, ергономічна, зручна для оператора, має шнур для захисту від падіння. 

Швидкість роботи. 

Робота маніпулою в русі (не статично) дозволяє проводити процедури швидко і комфортно як для оператора, так і для клієнта. Зменшується час, що витрачається на процедуру, відповідно збільшується кількість клієнтів, яких можна прийняти за 1 робочий день. 

Потужні захисні системи. 

D-Las 60 Fiber оснащений системою охолодження останнього покоління, яка має безліч внутрішніх датчиків, що контролюють температуру всередині апарату, і повністю захищає апарат від можливого перегріву напівпровідника. 

Наявність розстрочки: до 12 місяців. 

Періодичність ТО: через кожні 6 місяців. 

Термін гарантії: до 36 місяців.


Отзывы о товаре: Діодний лазер для епіляції D-Las 60 Fiber (виставковий зразок)

Написати відгук

Будьласка авторизуйтесь або зареєструйтеся для перегляду
Схожі товари
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.