Спецціни на апарати

ELOS-апарат Happy-Light M40E+ (виставковий зразок)

 • Модель: M 40E +
 • 109 500 грн.
 • ціна в EUR: 2 808 €
  ціна в USD: 3 000 $


 

ELOS-апарат Happy-Light M40E+ (виставковий зразок)

ELOS-апарат Happy-Light M40E+ – чудовий професійний комплексний апарат, в якому об'єднані технології ELOS і RF.

Це бюджетна модель з хорошою  функціональністю при невисокій вартості. Таке поєднання досягнуто завдяки тому, що в апараті застосовуються цілих 3 маніпули, які можуть використовуватися по черзі. Такий апарат буде мати великий попит серед косметологів, які хочуть проводити багато процедур, але не мають у своєму розпорядженні великих фінансів і мають маленький робочий кабінет.

За допомогою апаратного лікування із застосуванням технології ELOS можна домогтися гарних пролонгованих результатів процедур в короткі терміни.

RF-ліфтинг дозволяє без хірургічної операції отримати видимий результат відразу ж після першої процедури і застосовується для підтяжки шкіри обличчя, омолодження шкіри навколо очей, повернення пружності шкірі після пологів, ліпосакції або різкого схуднення. Після проведення процедури клієнт може вести звичайний спосіб життя, існують лише деякі протипоказання і індивідуальні рекомендації, які залежать від особливостей кожної конкретної процедури.

Система керування апарату працює на декількох мовах. Для проведення процедур не потрібна тривала підготовка, практично відсутній період реабілітації.

Види процедур, які виконуються на апараті Happy-Light M40E+:

 • ELOS-епіляція (від світлого пушкового до темного волосся);
 • лікування й видалення судинних дефектів шкіри;
 • лікування й видалення пігментації;
 • омолодження обличчя, шиї, зони декольте, кистей рук;
 • лікування акне;
 • RF-ліфтинг обличчя і тіла.

Додаткова інформація про апарат

 1. В апараті – 3 окремі маніпули, які для проведення процедур можуть підключатися за потребою. 1-ша маніпула ELOS – з великою площею світлової плями, 2-га маніпула ELOS – з меншою площею світлової плями, 3-тя – RF-маніпула з п'ятьма різними насадками для проведення процедур на різних частинах тіла (живіт, сідниці, руки, обличчя, зона декольте).
 2. Мала маніпула ELOS комплектується змінними світловими фільтрами, що дозволяє проводити однієї маніпулою різні процедури на ділянках різної площі. Особливо варто відзначити, що зручно обробляти цієї маніпулою зону міжбрів'я і верхню губу.
 3. RF-маніпула дозволяє на обличчі ефективно обробляти такі ділянки, як лоб, підборіддя, щоки, вилиці, за вухами.
 4. Ресурс ламп в ELOS-маніпулі при дотриманні технічних параметрів проведення процедур – до 120000 імпульсів, що дає досить низьку собівартість процедур.
 5. Русифіковане меню розробки "Медікалазер" дозволяє легко проводити процедури навіть фахівцеві з початковим рівнем знань.
 6. Лампи в маніпулі виробництва компанії Heraues, Німеччина.
 7. На маніпулах ELOS є кнопка управління подачею імпульсів і світловий сигналізатор.
 8. Апарат по дизайну призначений для салонів економ і бізнес-класу.
 9. Дуже економічно вигідним є застосування даного апарату в салонах невеликих міст, де принципово важлива вартість (собівартість) процедур, і де немає можливості купувати дороге обладнання.
 10. Апарат по своїй надійності може бути успішно використаний в салонах з малою і середньою денною кількістю клієнтів, бо хоча система охолодження апарату надійна, але вимагає більших перерв між сеансами, ніж у преміум-моделі цієї лінійки апаратів (моделі Dario).
 11. В апараті вбудовані датчики контролю системи охолодження.

Комплектація апарату базова: основний модуль (корпус апарату), маніпула 8х40 мм, світловий фільтр (1 шт. на вибір), тримач для маніпули, ножний вимикач, кабель живлення, окуляри майстра, окуляри клієнта, система заливання води. Можлива докомплектація апарату: маніпула 15х60 мм, світлові фільтри (4 шт), маніпула RF-ліфтингу, змінні насадки для маніпули RF-ліфтингу (5 шт.), катодна пластина (2 шт.).

Переваги апарату: приблизний термін окупності – 3 місяці; широкий спектр процедур; охолодження шкіри під час процедури; можливість роботи на будь-яких зонах обличчя і тіла.

Наявність розстрочки на Happy-Light M40E+: до 4 місяців.

Періодичність ТО: через кожні 6 місяців.

Термін гарантії: до 18 місяців.


Отзывы о товаре: ELOS-апарат Happy-Light M40E+ (виставковий зразок)

Написати відгук

Будьласка авторизуйтесь або зареєструйтеся для перегляду
Схожі товари
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.