Спецціни на апарати

SLIMMING V (вакуумно-роликовий масаж)

 • Модель: SLIMMING 5
 • 390 500 грн.
 • 273 350 грн.
 • ціна в EUR: 7 289 €
  ціна в USD: 7 700 $

Ви заощаджуєте 117 150 грн.


SLIMMING V (вакуумно-роликовий масаж)

Апарат вакуумно-роликового масажу SLIMMING V - новинка 2018 року і топова модель (класу PREMIUM) лінійки апаратів SLIMMING.

Апарат вакуумно-роликового масажу SLIMMING V призначений для неінвазивного моделювання тіла. За допомогою апарату Slimming V можна проводити процедури на будь-яких частинах тіла. У цій моделі поєднані 4 технології: вакуумно-роликовий масаж, вплив біполярною радіочастотою, вплив інфрачервоним світлом і вплив кавітацією. Вони можуть використовуватися як разом, так і окремо.

На відміну від молодших моделей, апарат SLIMMING V має додаткові маніпули для проведення процедур кавітації, розширений набір програм, великий кольоровий дисплей, який робить процес керування апаратом комфортним і швидким. Також посилена конструкція апарату завдяки застосуванню міцних алюмінієвих кріплень для підтримки кабелів і шлангів маніпул. Витриманий в строгому стилі дизайн SLIMMING V дозволяє цьому апарату відмінно вписуватися в набір обладнання для клінік і косметологічних кабінетів високого рівня.

Основними показаннями до вакуумно-роликового масажу є:

 • зайва вага;
 • локальне скупчення жирових відкладень;
 • целюліт.

Види процедур, які виконуються на апараті.

Процедури на обличчі:

 • підтяжка (ліфтинг шкіри) обличчя при вікових змінах;
 • стимуляція вироблення колагену і еластину;
 • корекція глибоких мімічних зморшок;
 • корекція дрібнозморшкуватого типу старіння;
 • корекція овалу обличчя;
 • корекція вікового птозу обличчя.

Процедури на тілі:

 • підтяжка шкіри;
 • лікування розтяжок (післяпологові зміни, різкі зміни ваги);
 • корекція силуету;
 • формування ліній та обсягів тіла;
 • лікування целюліту.

Комплектація апарату базова: основний модуль (корпус апарату), 2 маніпули по тілу, 2 маніпули по обличчю і зоні декольте, маніпула для кавітації, ножний вимикач, кабель живлення, тримач для маніпул.

Переваги апарату вакуумно-роликового масажу SLIMMING V:

 • поєднання декількох ефективних і сучасних технологій корекції жирових відкладень і підтяжки шкіри;
 • безболісність і відсутність реабілітаційного періоду після процедур;
 • багатофункціональність і широкий спектр пропонованих послуг;
 • зручність і простота в роботі;
 • основні комплектуючі апарату - виробництва Японії та Кореї.
 • русифіковане меню.

Для роботи з апаратом не потрібно використання одноразового костюма і часта зміна дорогих фільтрів, що значно економить бюджет клініки або салону краси.

Апарат комплектується 5 маніпулами.

Маніпула з розміром робочої зони 40x70 мм.

Використовувані види енергії: інфрачервоне світло, біполярна RF-енергія, вакуум, ролики. Передбачена можливість регулювати напрямок руху роликів (4 режими) та їх швидкість (12-36 оборотів за хвилину). Передбачена можливість відключення і включення необхідних видів енергії та контроль всіх встановлюваних параметрів. Сила вакууму 400 кПа. На маніпулі є робочий монітор і кнопки управління для зручності експлуатації. Призначена для використання на животі, сідницях, бічних поверхнях тулуба, стегнах, спині, внутрішніх поверхнях рук і ніг.

Маніпула з розміром робочої поверхні 30x45 мм.

Використовувані види енергії: інфрачервоне світло, біполярна RF-енергія, вакуум, ролики. Робочі кнопки управління розташовані на маніпулі для зручності експлуатації. Маніпула легка, маневрена, ергономічна. Забезпечує плавне ковзання і прекрасний ефект лімфодренажу. Використовується на жирових відкладеннях в області спини, гомілок, внутрішньої поверхні рук та бічних поверхонь спини. 

Маніпула для ультразвукової кавітації.

Частота ультразвукової енергії 30-40 кHz (регульована). Потужність ультразвукової енергії 1-60 J/см.кв. Діаметр маніпули - 70 мм.

Маніпула для роботи по обличчю з розміром робочої зони 10x25 мм.

Використовувані види енергії: RF-енергія, вакуум, інфрачервоне світло. Використовується для проведення процедур біполярного RF-ліфтингу обличчя, шиї, зони декольте. Призначена для ущільнення шкіри, збільшення її тургору, поліпшення кольору, посилення мікроциркуляції і лімфовідтоку. Зменшує глибину зморшок, підтягує і коригує овал обличчя.

Маніпула для роботи на повіках з розміром робочої зони 8.5x15 мм.

Використовувані види енергії: біполярна RF-енергія і вакуум. Використовується для роботи в області очей. Застосовується для зниження набряклості, зменшення малярних мішків і зморшок під очима, лікування нависаючих повік, для опрацювання великих зморшок в області чола, повік, навколо губ. Обробка маніпулою в області повік і складок в куточках очей, а також області навколо очей дозволяє домогтися значних результатів: поліпшується колір шкіри, розгладжуються або зовсім зникають зморшки, прибираються мішки під очима, розгладжується і підтягується шкіра повік. Робоча область маніпули для обличчя та повік має невелику площу, що дозволяє проводити процедуру з великою точністю і комфортом для пацієнта.

Додаткова інформація про принципи роботи апарату вакуумно-роликового масажу SLIMMING V.

Вакуумно-роликовий масаж спрямований на активізацію внутрішніх процесів, що протікають в дермі. Процедура стимулює власні ресурси організму шляхом застосування зовнішніх подразників (вакууму і роликів), оптимізує місцевий метаболізм, кровообіг, рух міжклітинної рідини.

Принцип роботи апарату полягає в наступному: завдяки вакуумному впливу формується шкірна складка, на яку впливають механічно ролики, RF-енергія здійснює внутрішній прогрів підшкірних шарів, а інфрачервоне світло викликає поверхневий нагрів. В результаті такого комплексного впливу активуються всі обмінні процеси, стимулюється вироблення нового колагену, посилюється лімфодренаж.

Вакуумна система маніпули захоплює і підтягує вгору шкіру і підшкірні жирові шари, формуючи складку, яку обробляють ролики маніпули.

Ролики чинять тиск на шкірну складку з боків, а поступальний і обертальний рух маніпули косметологом чинить додатковий перехресний тиск (вижимання). Комбінована дія негативного і позитивного тиску, разом з рухом маніпули викликає вертикальне «відділення» жирових мас і їх подальше легке видалення з організму. Під час процедури по всій обробленій поверхні спостерігається прояв гіперемії і посилення кровообігу, що забезпечує підвищення вмісту кисню в тканинах, поліпшення виведення (дренування) продуктів розпаду і токсинів, стимуляцію метаболізму в сполучній тканині і зменшення м'язової напруги.

Усунення целюліту відбувається завдяки розбиванню жирових клітин роликами, відтоку лімфи, нормалізації обміну речовин і виведенню зайвої рідини. Ці ж позитивні зміни обумовлюють розщеплення жирових клітин і надання тілу більш привабливих контурів.

Крім того, вакуумно-роликовий масаж допомагає усувати розтяжки і рубці, підвищити тонус шкіри, запобігти її провисання після різких коливань ваги. Його проводять після закінчення періоду реабілітації після пластичних операцій для повного відновлення і оздоровлення скоригованого ділянки тіла.

Радіочастота (RF) - це неіонізуюче електромагнітне випромінювання з діапазону радіохвиль, які мають високу ступінь проникнення в біологічні тканини, що викликає ефект прогрівання тканин в результаті «молекулярного струшування». RF викликає зміни електричного поля в зоні процедури, що призводить до зміни електричного заряду і опору руху іонів і молекул (диполів), а значить - посилення теплоутворення. Збільшення кількості тепла в зоні процедури призводить до наступних біологічних ефектів - поліпшення мікроциркуляції, посилення локального ліполізу і термічного впливу на колаген.

Глибоке і рівномірне прогрівання шкіри викликає часткову денатурацію волокон колагену - головного протеїну сполучної тканини, - порушуючи їх зв'язки, що виражається в швидкому скороченні і стисненні волокон в трьох вимірах. Водночас підвищення температури активізує біосинтез протеїнів, стимулюючи фібробласти синтезувати новий колаген типу 1. Якщо скорочення і зміни протеїну проявляються відразу, то синтез нових волокон колагену вимагає більше часу і триває протягом декількох місяців після процедури. Все це підвищує щільність дерми і підсилює натяг волокон колагену.

Наявність розстрочки: 12 місяців.

Періодичність ТО: через кожні 6 місяців.

Термін гарантії: до 36 місяців.


SLIMMING V (вакуумно-роликовий масаж)

Споживана електрична потужність 800 Вт
Рекомендована перерва між процедурами нема
Оптимальний діапазон температур в приміщенні 18-24 С°
Органи керування 10,4" сенсорний дисплей, ключ, кнопка на маніпулі, ножний вимикач
Кількість маніпул 5 шт
Тип використовуваної енергії Вакуум, ролики, RF енергія, ІК випромінювання, LED
Довжина хвилі ІЧ 1400 нм
Вакуум Постійний, пульсуючий
Енергія RF 60 Вт
Напрямок обертання 4 змінних режими
Швидкість роликів 10-36 об/хв
Довжина хвилі LED 650 нм
Частота ультразвуку 38-42 кГц
Потужність ІЧ 20 Вт
Вакуумний насос Плунжерний (7-10 років роботи)
Габарити з упаковкою 620х750х1220 мм
Габарити без упаковки 640х540х1100 мм
Вага нетто 55 кг
Вага брутто 82 кг

Отзывы о товаре: SLIMMING V (вакуумно-роликовий масаж)

Написати відгук

Будьласка авторизуйтесь або зареєструйтеся для перегляду
Схожі товари
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.