Блог

Удаление нежелательной растительности на теле с применением лазерных технологий — популярное решение среди современных женщин, которым постоянно приходится бороться с лишними волосками. Данный способ эпиляции дорогой, но он подкупает эффективностью. Если вы решили сделать такую процедуру, не идите в салон "наобум". Сначала нужно разобраться, какой лазер лучше выбрать для лазерной эпиляции, чтобы получить максимальный результат при минимальных болезненных ощущениях.
 
Каждый человек хоть раз в жизни сожалел о принятом когда-то решении. Например, о сделанной в порыве вдохновения татуировке. И это нормально, ведь время идет, меняются наши взгляды и вкусы. Многие делают тату в юности и по мере взросления начинают жалеть о процедуре. Кто-то наносит символическую надпись или рисунок, посвященный любовным отношениям, а потом пара расстается. Тогда смотреть на такую татуировку совсем не хочется. А иногда просто попадается неопытный мастер, и татуировка получается неудачной. В любом случае, возникает вопрос — можно ли вывести тату?
 

Давно вже відомо про те, що любе захворювання чи патологічний стан набагато легше профілактувати ніж лікувати, чи боротись пізніше з його наслідками. Це ж стосується і фізіологічних процесів старіння, котрі відбуваються у нашій шкірі з віком. Сучасна естетична медицина дозволяє ефективно боротися з віковими змінами без застосування пластичної хірургії, але звісно чим менші прояви, тим легше їх усунути за допомогою косметологічних методів. Тому профілактика завжди була і є основним напрямком роботи лікарів естетичної медицини.

 
 • 07 августа 2018 13:37:45
 • Категория: ЭЛОС
 • Отзывов: 0

Кожа – самый большой по площади орган человека. Она несёт большую многофункциональную нагрузку. В процессе жизнедеятельности человека в коже происходят различные процессы, как физиологические, так и патологические. Патологические процессы могут приводить к появлению различных новообразований. Для врача эстетической медицины важно знать и уметь классифицировать различные новообразования при осмотре пациента. Поэтому в данной статье рассмотрим общую информацию о новообразованиях и методах их удаления.

 
 • 06 августа 2018 11:37:47
 • Категория: Блог
 • Отзывов: 0

Фотосенсибілізація - явище підвищенної чутливості організму (частіше шкіри і слизових оболонок) до дії ультрафіолетового випромінювання. Деякі хімічні речовини (в тому числі лікарські засоби - деякі антибіотики, сульфаніламіди та ін.) І / або продукти їх перетворення в організмі, накопичуючись в шкірних покривах, є причиною фотоалергічних, фототоксичних і запальних процесів на ділянках шкіри, які піддавалися світловому (зазвичай сонячному) опроміненню.

 
 • 03 августа 2018 11:15:37
 • Категория: Блог
 • Отзывов: 0

Кріотерапія, або вплив на організм холодом, грунтується на широкому спектрі відповідних реакцій організму в результаті охолодження верхніх шарів шкіри. За цим загальним визначенням стоїть безліч методів, які з великим успіхом застосовуються як в медицині, так і в косметології. На даному етапі розвитку косметології короткочасний вплив низьких температур є однією з найбільш затребуваних методик в області антивікових процедур.

 
 • 10 июля 2018 15:04:57
 • Категория: Блог
 • Отзывов: 0

Інтимне здоров'я жінки - дуже делікатне питання, яке часто не береться до уваги через сором’язливість або необізнаність про методи омолодження інтимної зони. Після 30 років більше 60% жінок репродуктивного віку страждають від вагінальної атрофії, що спиричиняє безліч фізіологічних незручностей і психологічний дискомфорт. На жаль, більшість жінок вважають цю ситуацію нормою. Але вона насправді потребує лікування. 

 
 • 07 июля 2018 13:37:36
 • Категория: Блог
 • Отзывов: 0

У літню пору року кожна жінка хоче мати гарне тіло та фігуру. Адже ті вади, які восени чи узимку можна сховати під одягом, легкими та прозорими літніми нарядами - не приховаєш. І якщо відображення в дзеркалі не влаштовує, то самооцінка знижується, а ноги самі біжать в салон краси, щоб швидко покращити стан шкіри і зробити форми привабливішими, та  щасливо посміхатись собі у дзеркалі.

Але для догляду за шкірою та тілом і проведення косметологічних процедур в літній період існують певні правила. Багато процедур є забороненими літом, а деякі, навпаки, є бажаними і необхідними у спекотну погоду.

Що ж бажано враховувати улітку при догляді за шкірою та при відвідуванні салону краси, щоб не нашкодити собі, а отримати найбільше користі?

Давайте переглянемо поради косметолога, чого потребує жіноча шкіра і від чого краще відмовитися.  


 
 • 19 июня 2018 16:40:34
 • Категория: Блог
 • Отзывов: 0

Сучасний етап розвитку суспільства можна образно назвати “лазерною епохою”. Лазери у тій чи іншій мірі застосовуються практично у всіх сферах діяльності людини.
Не могло обійти стороною використання лазерів і медицину. Бо проблеми медицини стоять беззаперечно на першому місці серед будь-яких інших проблем людства, і для їхнього вирішення передові методи повинні впроваджуватися якомога швидше.
Медичні лазерні технології набувають широкого застосування через їхню точність, безкровність, низький рівень побічних ефектів, прогнозованість результату застосування та інші корисні характеристики.


Що ще корисного дає застосування лазерів у медицині?

 
 • 06 июня 2018 18:46:58
 • Категория: Блог
 • Отзывов: 0

Нависшие веки, "вечно усталый" взгляд, грустное выражение глаз...  Данные проявления старения лица часто тревожат и не только возрастных пациентов. С возрастом нарушается эластичность кожи и соединительно-тканного каркаса лица, развивается остеопороз лицевого скелета, мягкие ткани смещаются вниз под действием гравитационного птоза, нарушается овал лица, появляется избыток и выпячивание  тканей верхнего и нижнего века, опускаются брови. Глаза и брови – самые выразительные части лица.    Если на фотографии при помощи программы Photoshop «убрать» только мешки и нависшие веки, то лицо визуально помолодеет более чем на 5 лет!   
Основными причинами старения орбитальной области являются: возрастные изменения кожи и SMAS-структур, накопление подкожно-жировой клетчатки, гипертонус мимической мускулатуры, нарушение роста волос в области бровей, накопление гемосидерина  и меланина, нарушение кровотока и лимфооттока, телеангиоэктазии, новообразования, шрамы, рубцы, воспаления, интоксикации, возрастная атрофия кожи, некачественный перманентный макияж, и основными из них, являются первые три.

 
 • 31 мая 2018 11:17:36
 • Категория: Блог
 • Отзывов: 0

Карбоновий пілінг - сучасна методика для омолодження та очищення шкіри. Багато жінок вже по достоїнству оцінили всі переваги даної методики і по праву віддають їй перевагу перед іншими.

Карбоновий пілінг відрізняється від хімічних пілінгів. Це унікальне поєднання апаратного впливу і комплексного омолодження шкіри обличчя. Процедура практично не має протипоказань і побічних ефектів, за що і отримала визнання серед прекрасної статі.


 
 • 23 мая 2018 13:43:52
 • Категория: Блог
 • Отзывов: 0

Пігментація обличчя, причини і лікування - питання, які хвилюють багатьох жінок. Чому на обличчі з'являється пігментація, і як з нею боротися? Така проблема може затьмарювати людині життя практично в будь-якому віці.

Від коричневих плям на щоках буває важко позбутися. У певних випадках боротьба з ними вимагає серйозного лікування, в інших - вони проходять самостійно. Це пов'язано з причинами їх виникнення.

 
 • 15 мая 2018 11:48:47
 • Категория: Блог
 • Отзывов: 0

Ви шукаєте легкий спосіб виглядати молодше без операції? За допомогою неінвазивних лазерних процедур Pico Light - 10 Ви можете змінити деякі найбільш поширені ознаки старіння, включаючи сонячне лентиго, вікову пігментацію, зморшки тощо.

Лазерне омолодження пікосекундним лазером - найсучасніша безконтактна методика корекції вікових змін шкіри і зморшок. Лазерний промінь, впливаючи на шкіру, розгладжує дрібні і середні зморшки, відновлює рівномірний молодий колір обличчя, пружність і гладкість шкіри. Помітно поліпшується овал обличчя. Лазерне омолодження ефективно призупиняє процеси старіння.

Перший в світі «холодний лазер», абсолютно новий за своєю методикою впливу і революційною розробкою. Відмінною особливістю є генерація пікосекундних імпульсів, які в 100 разів коротше наносекунд. Це дозволяє процедурі бути абсолютно комфортною, проводитися без будь-якої анестезії і не мати реабілітації.

 
 • 07 мая 2018 15:57:23
 • Категория: Блог
 • Отзывов: 0

С чего должен начинать свое утро девушка 25-35 лет? Какие средства по уходу должна использовать?

Первый и самый важный этап - это очищение кожи лица. Средство для очистки должно быть подобрано по типу кожи, что бы хорошо удалял загрязнения, не лишая ее жизненно необходимой влаги. Это могут быть - гель, пенка или молочко для умывания.
 

Термин аппаратный лифтинг лица объединяет большое количество методик и требует опыта и высокого уровня знаний специалиста для достижения максимальной удовлетворённости пациента результатом.
При коррекции различных морфотипов старения в практике врачей  эстетической медицины аппаратные методы занимают ведущие позиции среди прочих методов омоложения и являются высокоэффективными, не инвазивными, предсказуемыми в результатах и не требуют расходных материалов. Процедуры относительно просты в исполнении, что связано с легкой доступностью объектов воздействия (кожей и подкожных структур вплоть до SMAS, SACS, DMAS). Воздействие на глубокие ткани происходит  без нарушая целостности кожных покровов, и при правильном выполнении процедуры, по методическим рекомендациям, с учётом анатомических особенностей каждого пациента, обеспечивает длительный и гарантированный результат.   Востребованность данных процедур в  эстетической медицине обусловлена разнообразием и распространенностью кожной патологии и косметических дефектов.

 
 • 17 апреля 2018 12:02:34
 • Категория: Блог
 • Отзывов: 1
 • 5

Пікосекундний лазер - це лазер, який випромінює оптичні імпульси з тривалістю від 1 пс до декількох десятків пікосекундВін належить до категорії надшвидких лазерів або ультракоротких імпульсних лазерів.

Пікосекундний лазер працює на довжині хвилі в 755 нм, 532 нм, 1064 нм, він надсилає пікосекундні (в 100 разів коротші, ніж нано секундні) імпульси енергії під шкіру. Такий вплив дозволяє в буквальному сенсі розбити татуювання на безліч мікроскопічних часток, які імунна система організму зможе легко вивести.
Вплив, який чинить пікосекундний лазер, є дуже інтенсивним, до того ж він цілеспрямований, тобто працюючи на цьому лазерному апараті лікар руйнує певну мішень: татуювання, перманентний макіяж, пігментацію. Розташовані поруч здорові тканини залишаються інтактними.

 
 • 17 апреля 2018 11:51:12
 • Категория: Блог
 • Отзывов: 0

Процеси старіння організму, особливо зовнішні його прояви на шкірі, завжди були предметом вивчення медичної науки.  Можливість повернути шкірі «молодість» була метою незліченних пошуків вчених в усі часи.  На різних етапах розвитку медицини змінювалося розуміння біологічних і біохімічних процесів, які лежать в основі старіння організму та відповідно еволюціонували методи «лікування» цих процесів.

 
 • 16 марта 2018 20:35:52
 • Категория: Блог

Старіння шкіри розпочинається уже з 25 років, і перший час цей процес проходить не помітно. А між тим шкіра поступово втрачає пружнсть, її структура змінюється, стає більш рихлою, розширюються пори і з’являються зморшки. Рано чи пізно наступає момент, коли зміни стають видимими, і тоді впоратися з ними звичними косметичними засобами стає важко. А порушення пігментації і витоншення шкіри зовсім не піддаються корекції консервативними методами.

 
 • 16 марта 2018 20:33:25
 • Категория: Блог

Использование селективного фототермолиза для лазерной эпиляции впервые было продемонстрировано в 1996 году с целевым нагревом меланина в фолликулярной единице рубиновым лазером на 694 нм. Поскольку теория основана на преимущественном поглощении света на определенных длинах волн меланином, также использовались другие длины волн с желательными кривыми поглощения меланина, включая диод, александрит и Nd: YAG. В соответствии с теорией селективного фототермолиза параметры обработки, которые стали стандартными, направлены на высокую пиковую плотность и короткую длительность импульса, чтобы максимизировать эффективность и селективность. В то время как более высокие плотности энергии приводят к лучшему удалению волос, использование  высокого флюенса связано с большей болью и повышенным риском нежелательных явлений, прежде всего термическими ожогами, волдырями, пигментными изменениями и рубцами. Однако  более низкие  флюенсы лазера  также индуцируют повреждение в фолликулярной структуре волоса. Учитывая необходимость сбалансировать эффективность с безопасностью и переносимостью, подходы, снижающие уровень флюенса, но сохраняющиеся в пределах эффективного диапазона лечения, могут обеспечить клиническую пользу.

 

РФ-лифтинг — это ультрасовременная технология омоложения кожи за счет стимуляции неоколлагенеза в дерме и обновления соединительнотканных структур гиподермы. Достигается желаемый эффект благодаря действию высокочастотных токов, или радиоволн, которые прогревают поверхностные слои кожи и вызывают термолиз, который и запускает озвученные выше процессы обновления.

Термолиз представляет собой контролируемое повреждение биологических элементов (денатурация коллагена) под действием высокой температуры. Любое повреждение априори запускает ответную реакцию организма, которая заключается в активации процессов регенерации — происходит стимуляция синтетической активности фибробластов.

 
 • На странице:
  Показано с 1 по 20 из 48 (всего 3 страниц)