Спецціни на апарати

Нас критикують

Компанія «Медікалазер» завжди відкрита до конструктивної критики і впроваджує у своїй роботі всі реалістичні пропозиції та враховує зауваження.

Але в соціальних мережах зустрічаються безпідставні негативні відгуки про компанію «Медікалазер», які пишуться ботами - це неіснуючі персонажі, які використовуються тимчасово для деяких цілей своїх власників. На сторінках цих ботів немає ніякої інформації, і нічого конструктивного вони не пишуть. Також повідомляється недостовірна інформація про компанію «Медікалазер» різними «експертами» на Ютубі, в соціальних мережах, та навіть пишуться статті у дуже специфічних ЗМІ. Ще існують закриті групи в соцмережах, метою яких є усунення компанії «Медікалазер» з ринку. А ще до нас на виробництво і в офіс «ініціативні товариші» навіть запрошували «екскурсії» з представників перевіряючих і правоохоронних органів.

Така ситуація з великою кількістю фейкової інформації складається тому, що у продукції компанії «Медікалазер» в даний момент краще співвідношення «ціна-якість»  і ми займаємо лідируючу позицію на ринку, а також у нас повністю сертифіковані апарати, виробництво, лабораторія і сервіс. І, ймовірно, на тлі наших досягнень і системи роботи хтось виглядає гірше, але замість вдосконалення себе намагається лаяти нас.

Ми практично ніколи не ведемо ніяких дискусій в соціальних мережах з «ботами», «експертами», «групами конкурентів», так як в цьому немає сенсу - їм не потрібні наші відповіді, вони переслідують інші цілі.

Але при цьому ми завжди відповідаємо на звернення реальних споживачів в нашу компанію, вважаючи за краще давати письмові відповіді (або надавати технічні та експертні висновки), в яких можна як зафіксувати нашу аргументовану позицію, так і зменшити емоційність спілкування, щоб дискутувати виключно по суті питання.

Крім того, ми сповідуємо принцип «попереднього інформування» - ми намагаємося заздалегідь відповісти на можливі запитання і заперечення наших споживачів. І не просто відповісти, а навести докази. Це частина нашої маркетингової стратегії відкритості, щоб потенційні споживачі нашої продукції бачили своїми очима те, про що ми розповідаємо - ми виклали у відкритий доступ на сайті наші сертифікати та іншу документацію, велику кількість відео та фотоматеріалів, 4 книги повністю, нагороди та інше. Ми опублікували багато статей в профільних виданнях, провели багато екскурсій на виробництво і т.п.

На цій сторінці ми вирішили ще раз дати посилання на наші матеріали, в яких містяться відповіді на питання або інформацію з інтернету, в яких містяться недостовірні відомості про нашу компанію.

1. «... У компанії «Медікалазер» немає виробництва ...». Читати нашу відповідь

У компанії «Медікалазер» є виробництво, яке оснащено всім необхідним. Виробництво неодноразово перевірено як представниками органів сертифікації, так і різними перевіряючими органами, які відвідували нас раптово. Крім того, на нашому виробництві побувала на екскурсіях велика кількість покупців нашої техніки, відомі в б'юті-індустрії особистості, конкуренти, а також представники національної поліції, прокуратури та фіскальних органів.

Відео нашого виробництва

2. «... Устаткування «Медікалазер» це Китай ...» Читати нашу відповідь

Устаткування «Медікалазер» збирається в Україні методом ВЕЛИКОВУЗЛОВОГО складання з деталей, вироблених в різних країнах. Таким способом випускають свою продукцію - смартфони, комп'ютери та ін. - багато відомих брендів. Наше виробництво проводить вхідний і вихідний контроль техніки відповідно до українського законодавства. Тому наша продукція саме українського виробництва.

3. «... У них поганий сервіс ...» Читати нашу відповідь

У нас дуже хороший сервісний центр, який сертифікований за ISO 13485 та ISO 9001 під роботу з медичною технікою, до якої за європейськими та українськими нормами відноситься більшість апаратів, що випускаються нами. Наш сервісний центр працює з електроними формами заявок та договору оферти.

4. «... У них занадто багато торгових марок ...» Читати нашу відповідь

«Медікалазер» використовує тільки ті торгові марки, реєстрація яких була допущена державним органом, що здійснює реєстрацію прав на інтелектуальну власність. Якщо така реєстрація була здійснена і видано свідоцтво, то державний орган проводив вивчення можливості реєстрації марки і робив відповідну експертизу, за результатами якої виніс своє рішення. Таким чином, компанія «Медікалазер» діє відповідно до українського законодавства.