Спецціни на апарати

Гарантія

  1. Все обладнання, яке виробляється ТОВ «Медікалазер», є обладнанням для професійного використання, а також може відноситися до категорії медичного обладнання в залежності від функціонального призначення.
  2. На різні екземпляри обладнання ТОВ «Медікалазер» встановлюються гарантійні терміни від 3 до 36 місяців в залежності від умов продажу. Термін гарантії на конкретний виріб або апарат визначається в договорі купівлі-продажу обладнання та в гарантійному талоні, який є частиною Інструкції з експлуатації обладнання, якою комплектується кожний апарат або виріб при продажу.
  3. Якщо на якийсь виріб, запасну частину або апарат ТОВ «Медікалазер» не встановлено термін гарантії або якщо апарат придбано без Інструкції з експлуатації обладнання, то стандартним строком гарантії встановлюється місяць, якщо не обумовлено інше.
  4. Випадки відмови в гарантійному обслуговуванні обумовлюються в договорі купівлі-продажу і в гарантійному талоні, який є частиною Інструкції з експлуатації обладнання, якою комплектується кожний апарат або виріб при продажу.
  5. Гарантійне, сервісне обслуговування і ремонт виробів або апаратів виробництва ТОВ «Медікалазер» виконується в сервісному центрі ТОВ «Медікалазер-Сервіс», сертифікованому за системою ISO 13485: 2016 року для ремонту медичного обладнання. Всі роботи виконуються на підставі договору оферти ТОВ «Медікалазер-Сервіс». Адреса сервісного центру ТОВ «Медікалазер-Сервіс»: м Київ, проспект Оболонський 28. Для замовлення будь-яких робіт з обладнанням виробництва ТОВ «Медікалазер» необхідно скористатися електронною формою замовлення в ТОВ «Медікалазер-Сервіс» за посиланням:https://medicalaser.com.ua/service/
  6. Доставка в сервісний центр обладнання і зворотня доставка власнику здійснюється за рахунок власника.