Апарати для ЕЛОС епіляції

ELOS-апарат Happy-Light Leon
ELOS-апарат Happy-Light Leon

ELOS-апарат Happy-Light Leon- потужний апарат класу "PREMIUM" із серії Happy-Light.Апарат ELOS-апарат Happy-Light Leon зібраний із високоякісних комплектуючих ..

192 500 грн. (7 000 $)

ELOS Happy-Light Blue shine
ELOS Happy-Light Blue shine

ELOS-аппарат Happy-Light Blue shine - новий потужний апарат класу "PREMIUM" із серії Happy-Light. Українськими фахівцями в області косметології цей апарат був ..

162 250 грн. (5 900 $)

ELOS Happy-Light Blue shine plus
ELOS Happy-Light Blue shine plus

Апарат ЕЛОС-епіляції Happy-Light Blue shine plus - сильний гравець в косметологічному кабінеті. Види процедур, які виконуються на апараті:ЕЛОС епіляція (ві..

189 750 грн. (6 900 $)

ElOS S3C (уценка)
ElOS S3C (уценка)

Цена: 6000 $Комплектация: Кабель питания, держатель манипулы, манипула 8*40.Состояние аппарата- выставочный аппарат. Меню аппарата только на английском языке. Г..

165 000 грн. (6 000 $)
330 000 грн. (12 000 $)

ELOS апарат Happy-Light Dario
ELOS апарат Happy-Light Dario

ELOS-апарат Happy-Light Dario - ще один потужний компактний апарат класу "PREMIUM" із серії Happy-Light. Апарат ELOS-апарат Happy-Light Dario зібраний з високо..

275 000 грн. (10 000 $)

ELOS-апарат Happy-Light M40E+
ELOS-апарат Happy-Light M40E+

ELOS-апарат Happy-Light M40E + - чудовий професійний комплексний апарат, в якому об'єднані технології ELOS і RF. Це бюджетна модель з хорошою функціональніст..

162 250 грн. (5 900 $)

ELOS-апарат Happy-Light Matteo
ELOS-апарат Happy-Light Matteo

ELOS-апарат Happy-Light Matteo - потужний компактний апарат класу "PREMIUM" із серії Happy-Light. ELOS-апарат Happy-Light Matteo зібраний з високоякісних ком..

247 500 грн. (9 000 $)

ELOS-аппарат Happy-Light M40E+ (уценка)
ELOS-аппарат Happy-Light M40E+ (уценка)

Цена: 3000 $ - с 1 манипулой 8*40; 3500 $ - с 2 манипулами (8*40, 15*60); 3700 $ - с 3 манипулами (8*40,15*60, RF)Комплектация: Манипула 8*40 - 1 шт, манипула 1..

82 500 грн. (3 000 $)
162 250 грн. (5 900 $)

Happy-Light Duet
Happy-Light Duet

Багатофункціональний лазерний апарат Happy-Light Duet - дуже стабільний перевірений інструмент косметолога, який виконує великий перелік процедур. Цей апарат ка..

492 250 грн. (17 900 $)

Happy-Light Duet plus
Happy-Light Duet plus

Преміум-модель Happy-Light Duet plus - симбіоз діодного лазера і ELOS - апарату. Цей апарат категорії "Premium" дає стабільні і прогнозовані результати процедур..

519 750 грн. (18 900 $)

Happy-Light SE
Happy-Light SE

Багатофункціональний апарат Happy-Light SE від компанії "Medicalaser" - новинка на ринку України. В Happy-Light SE з'єднані три найпопулярніші технології сучас..

602 250 грн. (21 900 $)

Багатофункціональний апарат Happy-Light Trio Plus
Багатофункціональний апарат Happy-Light Trio Plus

Багатофункціональний апарат Happy-Light Trio Plus - комплексний апарат, в якому поєднуються технології неодимового лазера, ELOS-технології і RF-ліфтингу. Без..

233 750 грн. (8 500 $)

Показано з 1 по 12 із 12 (всього 1 сторінок)

ЕЛОС-апарати «MEDICALASER».

Апарати, в яких використовується технологія ЕЛОС, це окрема категорія світлових апаратів «Медікалазер», так як в них є світловий вплив, але застосовується світло вже не лазерних характеристик. У цих апаратах немає лазерного випромінювача, і ці апарати призначені для комплексного впливу потужного імпульсу світла лампи Ксенону (IPL) і струму радіочастоти (RF) на оброблювану зону тіла.

Тому модулі ЕЛОС можуть об'єднуватися в одному апараті з модулями, які працюють на інших технологіях. Наприклад, комбіновані ЕЛОС-апарати «MEDICALASER» з доданими лазером це симбіоз двох апаратів - діодних лазерів і ЕЛОС-апаратів - в одному корпусі для салонів краси та клінік. Така комбінація з двох апаратів дозволяє надавати клієнтам широку лінійку процедур, але при цьому економити гроші при придбанні апарату на корпусі одного апарату. Комбінований апарат також дуже зручний при розміщенні в кабінеті, так як займає менше місця.

Багатофункціональні ЕЛОС-апарати виконують такі функції - епіляція, видалення судин, видалення пігментації, лікування акне, омолодження, RF-ліфтинг.

На комбінованих апаратах цієї серії можливе проведення процедур епіляції темних і русявого волосся, омолодження шкіри, лікування судинних дефектів і видалення новоутворень, видалення татуювань і перманентного макіяжу, проведення омолоджуючих процедур карбонового пілінгу, а також радіочастотного ліфтингу шкіри.

Додаткова інформація про ЕЛОС-апарати.

ЕЛОС апарати дозволяють проводити видалення волосся швидко і комфортно. Ця процедура, в порівнянні з іншими, вважається найсучаснішою і безпечною, тому її вибирає багато людей, які піклуються про своє здоров'я.

Купити апарат ЕЛОС високої якості для епіляції можна у виробника - компанії «MedicaLaser». З його допомогою можна буде швидко і легко видаляти всі типи волосся, в тому числі і світлі.

Всі представлені на сайті апарати пройшли клінічні випробування, які показали, що вони підходять для всіх типів шкіри. Таким чином, за допомогою ЕЛОС-апаратів можна видалити волосся на обличчі, в зоні бікіні і на інших ділянках тіла.

Багато власників інститутів краси, салонів краси, салонів краси, приватних косметологічних кабінетів з міст: Київ, Житомир, Вінниця, Львів, Тернопіль, Хмельницький, Донецьк, Луганськ, Сімферополь, Ялта, Дніпро, Кропивницький, Рівне, Хмельницький, Ужгород, Черкаси, Полтава , Чернівці, Чернігів, Запоріжжя, Суми, Івано-Франківськ та інших, вважали за краще купити ЕЛОС апарати в компанії «Медікалазер».

Як показують економічні розрахунки і опитування покупців, які вже працюють з апаратами «Медікалазер», при правильній маркетинговій політиці ЕЛОС апарати та інші косметологічні апарати досить швидко окупаються і приносять гарний прибуток. Це підтверджували в усних і письмових опитуваннях власники салонів і салонів краси з міст Біла Церква, Кривий Ріг, Маріуполь, Миколаїв, Херсон, Кременчук, Алчевськ, Бровари, Мелітополь та інших.

Якісне навчання методикам проведення процедур на цих апаратах з видачею іменного диплома дозволяє фахівцям індустрії краси набути необхідних знань в короткі терміни.