Спецціни на апарати

Апарати для ЕЛОС епіляції

ELOS-апарат Happy - Light Leon

173 950 грн.
248 500 грн.

ELOS Happy-Light Blue shine plus

171 465 грн.
244 950 грн.

ELOS-апарат Happy-Light Blue shine

146 615 грн.
209 450 грн.

ELOS-апарат Happy-Light Dario

248 500 грн.
355 000 грн.

ELOS-апарат Happy-Light M50 (530, 585, 610 нм)

146 615 грн.
209 450 грн.

ELOS-апарат Happy-Light Matteo

198 800 грн.
284 000 грн.

ELOS-апарат Happy-Light Matteo new

223 650 грн.
319 500 грн.

Happy-Light Duet (багатофункціональний)

444 815 грн.
635 450 грн.

Happy-Light Duet plus (багатофункціональний)

469 665 грн.
670 950 грн.

Багатофункціональний апарат Happy-Light SE

544 215 грн.
777 450 грн.

Багатофункціональний апарат Happy-Light Trio Plus

211 225 грн.
301 750 грн.

Показано з 1 по 11 із 11 (всього 1 сторінок)

ЕЛОС-апарати «MEDICALASER».

Апарати, в яких використовується технологія ЕЛОС, це окрема категорія світлових апаратів «Медікалазер», тому що в них є світловий вплив, але застосовується світло вже не лазерних характеристик. У цих апаратах немає лазерного випромінювача, і ці апарати призначені для комплексного впливу потужного імпульсу світла лампи Ксенону (IPL) і струму радіочастоти (RF) на оброблювану ділянку тіла.

Тому модулі ЕЛОС можуть об'єднуватися в одному апараті з модулями, які працюють на інших технологіях. Наприклад, комбіновані ЕЛОС-апарати «MEDICALASER» з діодним лазером - це симбіоз двох апаратів - діодних лазерів і ЕЛОС-апаратів - в одному корпусі для салонів краси та клінік. Така комбінація з двох апаратів дозволяє надавати клієнтам широку лінійку процедур, але при цьому економити гроші при придбанні апарату на корпусі одного апарату. Комбінований апарат також дуже зручний при розміщенні в кабінеті, тому що займає менше місця.

Багатофункціональні ЕЛОС-апарати виконують такі функції - епіляція, видалення судин, видалення пігментації, лікування акне, омолодження, RF-ліфтинг.

На комбінованих апаратах цієї серії можливе проведення процедур епіляції темного і русявого волосся, омолодження шкіри, лікування судинних дефектів і видалення новоутворень, видалення татуювань і перманентного макіяжу, проведення омолоджувальних процедур карбонового пілінгу, а також радіочастотного ліфтингу шкіри.

Додаткова інформація про ЕЛОС-апарати.

ЕЛОС апарати дозволяють проводити видалення волосся швидко і комфортно. Ця процедура, в порівнянні з іншими, вважається найсучаснішою і найбезпечнішою, тому її вибирає багато людей, які піклуються про своє здоров'я.

Купити апарат ЕЛОС високої якості для епіляції можна у виробника - компанії «MedicaLaser». З його допомогою можна буде швидко і легко видаляти всі типи волосся, в тому числі й світле.

Всі представлені на сайті апарати пройшли клінічні випробування, які показали, що вони підходять для всіх типів шкіри. Таким чином, за допомогою ЕЛОС-апаратів можна видалити волосся на обличчі, в зоні бікіні і на інших ділянках тіла.

Багато власників інститутів краси, салонів краси, клінік краси, приватних косметологічних кабінетів з міст: Київ, Житомир, Вінниця, Львів, Тернопіль, Хмельницький, Донецьк, Луганськ, Сімферополь, Ялта, Дніпро, Кропивницький, Рівне, Хмельницький, Ужгород, Черкаси, Полтава, Чернівці, Чернігів, Запоріжжя, Суми, Івано-Франківськ та інших, вважали за краще купити ЕЛОС апарати в компанії «Медікалазер».

Як показують економічні розрахунки і опитування покупців, які вже працюють з апаратами «Медікалазер», при правильній маркетинговій політиці ЕЛОС апарати та інші косметологічні апарати досить швидко окупаються і приносять гарний прибуток. Це підтверджували в усних і письмових опитуваннях власники салонів і клінік краси з міст Біла Церква, Кривий Ріг, Маріуполь, Миколаїв, Херсон, Кременчук, Алчевськ, Бровари, Мелітополь та інших.

Якісне навчання методикам проведення процедур на цих апаратах з видачею іменного диплома дозволяє фахівцям індустрії краси набути необхідних знань в короткі терміни.