Спецціни на апарати

Апарати для лікування та видалення судин

Високочастотний апарат Doctor vein new

42 245 грн.
60 350 грн.

Високочастотний апарат Doctor vein new (уцінка)

30 175 грн.

Діодний лазер Star Vein max (надкороткий імпульс)

96 915 грн.
138 450 грн.

Діодний лазер для лікування судин Star Vein

91 945 грн.
131 350 грн.

Діодний лазер для лікування судин Star Vein mini

104 370 грн.
149 100 грн.

Показано з 1 по 5 із 5 (всього 1 сторінок)

Устаткування для лікування й видалення судин

Представляємо вам професійне обладнання - діодні лазери для видалення судин, які допоможуть при вирішенні більшості судинних проблем.

Це спеціалізовані лазери нового покоління, які розроблені для видалення судин, пігментних плям, видалення новоутворень. Діодний лазер дозволяє виконати видалення капілярів лазером, видалення судинних зірочок, лазерне видалення судинної сітки.

Спосіб отримання лазерного випромінювання в цих апаратах - випромінювання напівпровідникових діодів.

Ці лазери «MEDICALASER» цікаві тим, що працюють взагалі без витратних матеріалів, у них тривалий термін служби.

Діодні лазери для судин «MEDICALASER» не потребують сервісного обслуговування, тому що мають не водяну, а повітряну систему охолодження.

Найцікавіше, що в ці лазери вбудована функція сканера для автоматичного виявлення судин, що дуже сильно полегшує роботу косметолога і створює точковий ефект роботи. Ми потрапляємо випромінюванням тільки в потрібну точку тіла без впливу на навколишні тканини. Це загальносвітова тенденція, якій слідує компанія «MEDICALASER».

Дуже цікава модель діодного лазера для судин зі зменшеними габаритами і вагою - ця модель унікальна і є тільки в компанії «MEDICALASER». З таким апаратом можна їздити до клієнта додому або переміщувати апарат в мережі салонів для почергового обслуговування клієнтів в різних салонах.

Купити лазер для видалення судин в нашій компанії можна навіть віддалено, ми відправимо апарат кур'єрськими службами у ваше місто. Апарат для лікування й видалення судин притягне клієнтів в будь-який салон краси або клініку. Ціна кожного апарату відповідає високій якості, але з урахуванням потреби українського ринку в недорогих апаратах.

Додаткові матеріали про загальні методи впливу в апаратній косметології.

Запорукою успіху в індустрії краси та молодості є не лише професіоналізм і компетентність персоналу, але і якісне, сучасне косметологічне обладнання.

Якість результатів косметологічних процедур в сучасній косметології визначається наявністю хорошого якісного обладнання, без якого важко уявити собі косметологічний салон, SPA-салон, салон краси або клініку.

Адже саме сучасна апаратура й новітні технології дозволяють боротися з передчасним старінням шкіри, появою вікових ознак і т.д.

Наш інтернет-магазин професійного косметологічного обладнання Medicalaser пропонує всі необхідні апарати та обладнання для салонів краси, клінік, студій і приватних кабінетів. Таке обладнання не лише дозволить власникам підприємств індустрії краси підкреслити статус свого салону, створить комфорт в роботі персоналу, але й допоможе клієнтам легко і швидко позбутися безлічі косметологічних проблем, які можна вирішити, не вдаючись до хірургічного втручання. Наприклад, лазер може бути використаний для видалення судин на обличчі.

Хочеться зауважити, що ми не тільки надаємо нашим покупцям широкий вибір косметологічного обладнання, а й надаємо технічну, інформаційну та навчальну підтримку.

Широкий асортимент продукції компанії «Медікалазер» дає можливість вибору апаратів, в яких застосовуються як класичні апаратні методики, так і методики, засновані на новітніх відкриттях в області апаратної косметології.

Займаючись продажем устаткування для салонів і салонів краси, ми прагнемо забезпечити своїх клієнтів тільки якісною, високотехнологічною, сучасною, надійною і довговічною апаратною продукцією, завдяки якій наші покупці надають високопрофесійні послуги своїм клієнтам, завойовуючи їхню довіру і повагу.

Багато салонів краси, клініки краси, приватні косметологічні кабінети, спа-салони в Києві, Запоріжжі, Харкові, Донецьку, Вінниці, Житомирі, Кропивницькому, Черкасах, Львові, Тернополі, Рівному, Ужгороді, Хмельницькому, Донецьку, Луганську, Сімферополі, Ялті, Полтаві, Луганську, Одесі, Сумах та інших містах України вже придбали й тривалий період працюють з використанням лазерного і косметологічного обладнання Medicalaser.

Використання якісного обладнання дає великий економічний ефект - доходи підприємств зростають при низьких витратах на проведення процедур.

Хочеться ще сказати кілька слів про сучасні методи, технології та устаткування, що застосовуються в косметології.

Найбільш поширеними естетичними проблемами, вирішити які можна методами апаратної косметології, є: розтяжки, целюліт, втрата тонусу грудей, відвисання сідниць, зайві жирові відкладення і т.д.

Сьогодні існує величезна різноманітність обладнання для догляду за тілом, яке можна класифікувати в залежності від роду його впливу.

Ультразвукова терапія.

Ультразвукові хвилі в естетичній медицині застосовуються досить часто. Маючи частоту 1-3 МГц, вони здатні діяти на глибині до 4 см.

Вплив ультразвуку може бути різним:

  • механічний - забезпечує коливальні рухи клітин, що сприяє масажу тканин на міжклітинному рівні;
  • термічний - сприяє прискоренню обмінних процесів в організмі, посилює кровообіг, завдяки чому рубці та інші дефекти стають менш помітні;
  • фізико-хімічний - стимулюються біологічно-активні речовини, які позитивно впливають на організм.

Електроліполіз

Даний метод ефективний не тільки при боротьбі з целюлітом і локальними жировими відкладеннями, але і в якості підтримувального методу для тіла після пластичних операцій.

Процедура електроліполізу здійснюється за допомогою спеціального обладнання, методом впливу електричних імпульсів на проблемні ділянки тіла, наприклад, сідниці або стегна. Під впливом таких імпульсів, які змінюють свою частоту, жирова тканина руйнується, поліпшуються обмінні процеси, відбувається розщеплення жирів, підвищується еластичність шкіри.

Лімфодренаж

Існує кілька видів апаратного лімфодренажу:

  • Лімфодренаж вакуумний - чинить негативний тиск на проблемну ділянку, тим самим стимулюючи клітинний обмін речовин, а також покращуючи венозний і лімфатичний відтік.
  • Лімфодренаж мікрострумовий - шляхом активної стимуляції верхніх шарів шкіри даний метод сприяє зняттю набряків і «мішків» під очима, дозволяє поліпшити роботу лімфатичної та кровоносної системи, коригує овал обличчя.
  • Пресо-терапія - даний метод полягає в створенні хвилеподібних рухів, що сприяє поліпшенню роботи лімфатичної та кровоносної систем.

Електроміостимуляція

Популярний метод, який використовується в косметології, заснований на імпульсній дії струму на м'язову тканину. Сприяє покращенню рухових функцій м'язів, прискорює біохімічні процеси в них, сприяє відновному процесу. Застосовується електроміостімуляція при боротьбі зі зморшками та підходить для всіх типів шкіри.