Спецціни на апарати

Умови повернення

  1. Все обладнання, яке виробляється ТОВ «Медікалазер», є обладнанням для професійного використання, а також може відноситися до категорії медичного обладнання в залежності від функціонального призначення.
  2. Повернення придбаного обладнання, виробленого ТОВ «Медікалазер», проводиться на підставі умов, викладених в договорі купівлі-продажу обладнання.
  3. Якщо обладнання або будь-які вироби були продані без укладення договору купівлі-продажу, то строк повернення встановлюється в 14 (чотирнадцять) днів, за умови, що такий товар може бути повернутий за законодавством України, а також за умови, що цей товар не використовувався , не втратив товарного вигляду і не має пошкоджень, упаковка товару не пошкоджена, присутні всі комплектуючі та частини виробу.
  4. При поверненні товару продавець має право провести перевірку товару на предмет працездатності, щоб переконатися у відсутності прихованих ушкоджень, які могли виникнути за час перебування товару у покупця. Перевірку товару при поверненні виконує ТОВ «Медікалазер-Сервіс» в своєму сервісному центрі, сертифікованому за системою ISO 13485: 2016 року для ремонту і обслуговування медичного обладнання. Всі роботи виконуються на підставі договору оферти ТОВ «Медікалазер-Сервіс». Адреса сервісного центру ТОВ «Медікалазер-Сервіс»: м Київ, проспект Оболонський 28.
  5. Доставка обладнання при поверненні продавцю здійснюється за рахунок покупця.