Спецціни на апарати

Апарати для вакуумно-роликового масажу (вакуумні масажери)

SLIMMING IV (вакуумно-роликовий масаж)

221 165 грн.
315 950 грн.

SLIMMING V (вакуумно-роликовий масаж)

273 350 грн.
390 500 грн.

Апарат ротаційного масажу Jordi Shape

360 325 грн.
514 750 грн.

Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)

Апарат для вакуумно-роликового масажу.

В цьому розділі сайту представлено професійне обладнання для вакуумно-роликової терапії.

Вакуумний апарат для масажу для багатьох салонів краси стає дуже хорошою альтернативою при недостатній кількості на ринку праці висококваліфікованих фахівців-масажистів. Вакуумно-роликовий масажер дозволяє отримувати стабільно високі результати процедур незалежно від фізичних якостей фахівця-косметолога, який керує роботою апарату. Вакуумний апарат для масажу знижує фізичне навантаження на фахівця - косметолога і підвищує якість процедур.

Види процедур, які можуть бути виконані на апараті вакуумно-роликового масажу:

Процедури на обличчі, які можна провести, застосовуючи апарат для вакуумного масажу:

 • підтяжка (ліфтинг шкіри) обличчя при вікових змінах;
 • стимуляція вироблення колагену та еластину;
 • корекція глибоких мімічних зморшок;
 • корекція дрібнозморшкуватого типу старіння;
 • корекція овалу обличчя;
 • корекція вікового птозу обличчя.

Процедури на тілі, які дозволяє проводити вакуумно-роликовий апарат:

 • підтяжка шкіри;
 • лікування розтяжок (післяпологові зміни, різкі зміни ваги);
 • корекція силуету;
 • формування ліній та обсягів тіла;
 • лікування целюліту.

Кожен вакуумно-роликовий апарат виробництва компанії "Медікалазер" відрізняється високою якістю збірки і гарною функціональністю. Основні комплектуючі в кожен апарат для вакуумного масажу закуповуються у виробників з Кореї і Японії.

У салонах, які придбали вакуумно-роликовий масажер, про ці апарати дають хороші відгуки. Вакуумно-роликовий масажер має великий заявлений термін експлуатації. Кожен масажер вакуумно-роликовий має інноваційний дизайн, що справляє гарне враження на клієнтів косметологічних кабінетів.

З огляду на те, що в компанії "Медікалазер" є апарати вакуумного масажу різних цінових категорій, то купити вакуумний масажер може практично будь-який салон краси в залежності від наявних фінансових коштів. Ціна на кожен апарат для вакуумного масажу така, що дозволяє окупити його в досить короткі терміни.

Перш ніж купити вакуумно-роликовий масажер, його можна оглянути та протестувати в нашому офісі в Києві під час безкоштовних ознайомлювальних семінарів.

Вакуумно-роликовий масажер можна придбати в розстрочку на строк до 12 місяців в залежності від моделі.

Додаткові матеріали на тему вакуумно-роликового масажу

Дівчата і жінки завжди хочуть мати гарний, привабливий вигляд, тому часто намагаються привести себе в чудову форму за допомогою дієт. Але в більшості випадків спочатку худне НЕ живіт і стегна, а обличчя, груди і шия. Тому в процесі схуднення бажано поєднання дієт і спеціальних апаратних методик.

Однією з методик, що сприяють правильному схудненню, є вакуумно-роликовий масаж. Проводять його за допомогою спеціально обладнання, яке має спеціальні програми роботи роликів і вакуумних елементів в маніпулі таким чином, що імітуються дії пальців хорошого масажиста. Після процедур вакуумно-роликового масажу шкіра стає пружною, підтягнутою і еластичною.

Вакуумний масаж допомагає зняти втому, біль, спазми в м'язах, покращує кровообіг, а також знімає набряки, допомагає вивести з організму шкідливі речовини і поліпшити роботу серцево-судинної системи. Тому вакуумно-роликовий масаж корисний не тільки для людей, які бажають схуднути, але і для тих, хто піклується про своє здоров'я, а також для людей, які піддаються на роботі значним фізичним і психологічним навантаженням.

Процедури з використанням апарату вакуумно-роликового масажу - це справжня альтернатива ліпосакції.

Вакуумна аспірація і роликовий масаж швидко стимулюють ліполіз адипоцитів тканини-мішені, активізують мікроциркуляцію і лімфовідтік, сприяють оксигенації тканин і гіподерми, а також підсилюють проникнення світлового та електромагнітного випромінювання в гіподерму.

Процедура лікування займає менше 30 хвилин. Більшість пацієнтів приємно здивовані позитивними змінами, які спостерігаються вже після 3-5 процедур, проведених із застосуванням апарату вакуумно-роликового масажу. Підвищення еластичності і тургору шкіри, тонусу м'язів, поліпшення стану підшкірно-жирового шару, усунення надлишкових жирових відкладень, зменшення обсягів тіла - далеко не повний список результатів, що досягаються. Істотні перевагипроведення процедур: комфортні відчуття під час процедури, а головне - висока стійкість досягнутих результатів.

Апарат для вакуумного масажу (масажер вакуумно-роликовий) можна купити і ефективно експлуатувати, отримуючи високий прибуток. Апарат для вакуумного масажу купити дуже легко, якщо скористатися розстрочкою. Багато салонів в містах Київ, Житомир, Вінниця, Львів, Тернопіль, Хмельницький, Донецьк, Луганськ, Дніпро, Сімферополь, Ялта, Кропивницький, Рівне, Ужгород, Черкаси, Полтава, Чернівці, Чернігів, Запоріжжя, Суми, Івано-Франківськ та інших придбали вакуумно-роликовий масажер. Клієнти на ефективні процедури знаходяться легко при правильній маркетинговій політиці салону краси, клініки краси або приватного косметологічного кабінету.