Спецціни на апарати

5 переваг для медичних закладів

5 переваг для медичних закладів від придбання медичних та косметологічних апаратів виробництва компанії «Медикалазер».

  1. Нові послуги та процедури – додаткові прибутки. Використання медичних та косметологічних апаратів виробництва компанії «Медикалазер» у приватних медичних закладах дозволяє розширити асортимент послуг для пацієнтів і заробити додаткові кошти.
  2. Повна українська сертифікація - захист від проблем при перевірках. Апарати «Медикалазер» мають усі дозвільні документи по системі контролю якості медичної продукції ISO13485 саме за українським законодавством, що убезпечує ліцензований медичний заклад при перевірках.
  3. Власне виробництво в Україні – усе прозоро і достовірно. Апарати «Медикалазер» збираються в Україні методом великовузлової збірки на власному сертифікованому виробництві з власною сертифікованою лабораторією. Компанія відкрита для своїх клієнтів.
  4. Публічне визнання – висока репутація обладнання та зменшення витрат на рекламу для медичного закладу. Компанія «Медикалазер» проводить великі рекламні кампанії для більше ніж 12000000 українських споживачів для створення іміджу марки. Ми маємо більше 10 публічних нагород. Це створює сприятливі умови для залучення пацієнтів у медичний заклад і проведення процедур з апаратами «Медикалазер».
  5. Найкращий сертифікований сервісний центр для медичних апаратів – надійний партнер медичного закладу. Власний сертифікований сервіс відповідає вимогам українського законодавства для обслуговування медичної техніки, що потрібно для спокою керівника медичного закладу.

Усі наведені переваги Ви можете перевірити на нашому сайті –  дивіться фото та відео виробництва, а також дозвільну документацію!