Спецціни на апарати

Лазерні апарати для шліфування шкіри

Ербієвий лазер Er-Las 1550 nm

306 600 грн.
438 000 грн.

Фракційний лазер СО2 Pixel Blue

281 050 грн.
401 500 грн.

Фракційний лазер СО2 Pixel Star

383 250 грн.
547 500 грн.

Фракційний СО2 лазер Pixel

306 600 грн.
438 000 грн.

Фракційний СО2 лазер Pixel Plus

485 450 грн.
693 500 грн.

Показано з 1 по 5 із 5 (всього 1 сторінок)

СО2-лазер. Апарат для лазерного шліфування шкіри - серйозна техніка для висококласних клінік і салонів краси.

Апаратна косметологія для обличчя міцно увібрала в себе застосування лазерних апаратів. Багато салонів краси та клінік воліють для роботи з клієнтами використовувати саме лазерне обладнання. Фахівці, спілкуючись між собою, так і говорять - ми використовуємо лазерне обладнання для обличчя і тіла, і це підкреслює статус салону або клініки.

Одними із популярних процедур, для яких застосовуються лазери, є лазерне шліфування шкіри та лазерне омолодження шкіри.

Для шліфування шкіри застосовується СО2-лазер, який називають фракційним через особливості його роботи при проведенні процедур - зональної обробки ділянки тіла. Шліфування шкіри може проводитися так, що на ділянці тіла будуть чергуватися точки, на які лазер впливає, і точки, на які лазер прямо не впливає, але на них проявляються загальні позитивні результати проведення процедури.

СО2 лазер також застосовується як апарат для лазерного омолодження шкіри. Слід зазначити, що види лазерного омолодження бувають різними, і фахівцю салону краси, проводячи будь-яку процедуру, слід добре знати її особливості, щоб не заподіяти шкоди клієнту. Особливо, якщо процедура проводиться з використанням фракційного СО2-лазера. Фракційний лазер - професійне обладнання, для роботи на якому косметолог повинен мати лікарську підготовку.

Професійні косметологічні апарати для обличчя виробництва компанії "Медікалазер", до яких можна віднести фракційні лазери СО2, мають високу якість і всі необхідні види сертифікації. В апаратах застосовуються високоякісні лазерні випромінювачі виробництва компанії USA Coherent RF Laser (США).

Ціна на кожну модель лазера Medicalaser є досить низькою, через те, що наша компанія враховує економічні реалії України, та спеціально обмежує ціни на свою техніку в порівнянні з дорогими закордонними апаратами. Купити СО2 лазер можна в офісі нашої компанії, при цьому можна його перевірити і подивитися, як лазер функціонує, до купівлі. Також можна відвідати спеціалізований семінар, на якому буде продемонстровано роботу лазера в процедурах лазерного шліфування шкіри і лазерного омолодження шкіри.

Лазери СО2 випускаються в настільному і підлоговому варіантах, що дозволяє зручно розміщувати їх в будь-якому кабінеті салону або клініки краси.

Додаткова інформація про лазерне обладнання для шліфування шкіри.

Необхідно пам'ятати, що СО2-лазер - це лазер з високою потужністю випромінювання! Це не зовсім "косметичне обладнання для обличчя", як іноді кажуть покупці. При неправильному застосуванні СО2 лазерів можливі опіки або розсічення шкіри.

СО2-лазер застосовується не тільки як косметологічне обладнання для проведення процедур по тілу та обличчю, а і як лазер для проведення багатьох медичних процедур в області хірургії, урології, гінекології та ін.

Тому кожен покупець і його співробітники повинні в обов'язковому порядку прибути до Києва в наш навчальний центр, де вони пройдуть курс навчання роботі на апараті під керівництвом лікарів компанії "Медікалазер". Кожна процедура лазерного шліфування шкіри або лазерного омолодження шкіри докладно розбирається і демонструється. Після навчання кожному фахівцю видається персональний сертифікат, який підтверджує проходження навчання. Слід зазначити, що політика компанії Медікалазер в області якості є такою, що технічними документами на наші апарати заборонено їх експлуатацію особами, які не пройшли навчання.

Види процедур, які можуть виконуватися із застосуванням СО2 лазерів.

Дерматологія-косметологія:

 • поверхневе і глибоке омолодження шкіри обличчя і тіла;
 • усунення зморшок, підвищення тургору та еластичності шкіри;
 • вирівнювання поверхні шкіри;
 • освітлення і видалення пігментації;
 • усунення вікової дисхромії, звуження пор, підтяжка і ліфтинг шкіри;
 • шліфування рубців хірургічних, травматичних, постакне і розтяжок;
 • випарювання абсцесів, гнійних порожнин, як зовнішніх, так і при проведенні порожнинних операцій.

Хірургія:

 • видалення доброякісних новоутворень шкіри;
 • виконання хірургічних розрізів (інфрачервоний скальпель);
 • припікання ерозій на слизових.

Гінекологія:

 • процедури при комплексному лікуванні синдрому атрофії піхви;
 • нормалізація секреторної функції слизової;
 • усунення хворобливих відчуттів під час інтимного життя;
 • поліпшення якості статевого життя;
 • корекція вікових змін зовнішніх статевих органів, лікування синдрому стресового нетримання сечі.