Спецціни на апарати

Лазери для видалення татуювань

Pico-Light Blue Shine (надкороткий імпульс)

397 600 грн.
568 000 грн.

Багатофункціональний апарат Happy-Light SE

544 215 грн.
777 450 грн.

Лазер для видалення татуювань Nano- Light 60

161 525 грн.
230 750 грн.

Лазер для видалення татуювань Nano-Light 30

104 370 грн.
149 100 грн.

Лазер для видалення татуювань Nano-Light 30 plus

111 825 грн.
159 750 грн.

Лазер для видалення татуювань Nano-Light 40

86 975 грн.
124 250 грн.

Лазер для видалення татуювань Nano-Light 50

136 675 грн.
195 250 грн.

Лазер для видалення татуювань Nano-Light 60 (XL)

161 525 грн.
230 750 грн.

Лазер для видалення татуювань Nano-Light MV12

79 520 грн.
113 600 грн.

Лазер для видалення татуювань Nano-Light MV20

60 350 грн.

Лазер для видалення татуювань Pico-Light 10

273 350 грн.
390 500 грн.

Неодимовий лазер Nano-Light MV200

59 640 грн.
85 200 грн.

Неодимовий лазер Pico-Light Brilliant

621 250 грн.
887 500 грн.

Показано з 1 по 13 із 13 (всього 1 сторінок)

Видалення татуювань легко виконується з неодимовими лазерами!

В основі роботи лазерів для видалення татуювань лежить принцип отримання лазерного випромінювання від елемента з ітрієво-алюмінієвого гранату, легованого неодимом.

Ці лазерні апарати призначені для видалення татуювань, перманентного макіяжу, видалення пігментації, лікування грибка нігтя, карбонового пілінгу.

Всі представлені в нашій лінійці апаратів «MEDICALASER» неодимові лазери характеризуються дуже короткою тривалістю імпульсу і високою потужністю імпульсу. В цьому ми орієнтуємося на кращі світові тенденції. Адже чим коротше імпульс лазера і чим вище його потужність, тим більше комфорту для клієнта і косметолога - швидше досягається ефект процедури. Крім того, у лазерів з коротким імпульсом менша можливість виникнення побічних ефектів пошкодження шкіри за рахунок мінімального розсіювання світла в шкірі, істотно менша ймовірність виникнення синців і мікророзривів.

Частота подачі імпульсів в секунду у неодимових лазерів «MEDICALASER» зараз до 10 імпульсів в секунду. Готуються до виходу моделі з частотою до 20 імпульсів в секунду.

Моделі лінійки неодимових лазерів «MEDICALASER» розрізняються потужністю системи охолодження, яка визначає тривалість безперервної роботи в день. Чим вище потужність охолоджувальної системи - тим більша кількість клієнтів в день можна обслужити.

Способи управління неодимовими лазерами «MEDICALASER» - кнопковий спосіб і тач-скрін. Тач-скрін-спосіб (за допомогою управління через дисплей) дозволяє дуже швидко налаштовувати апарат. У таких апаратах застосовується новий процесор, який і дозволяє апарату швидше виконувати свої функції.

Додаткові матеріали на тему видалення татуювань. 

У наш час лазерні технології, використовувані в косметології, не викликають подиву. Але мало хто знає, що своє широке поширення вони отримали лише в кінці минулого століття.

Головна перевага лазерного впливу полягає в його нешкідливості для здоров'я будь-якої людини. Звісно, нешкідливість лазера відносна і можлива тільки при дотриманні правил експлуатації апарату і дотриманні методик проведення процедур. Але для косметологічних процедур сила світлового імпульсу, що випромінюється лазерним апаратом, підбирається так індивідуально, що дозволяє уникнути пошкодження або опіків шкірних покривів.

За допомогою лазерного обладнання сьогодні вдалося домогтися лікування ряду хронічних захворювань шкіри людини. Використання лазерних променів сприяє усуненню розвитку запальних процесів, посиленню міжклітинного обміну, активізації мікроциркуляції. Завдяки своїм властивостям, лазерний вплив сприяє не лише одужанню, але і тривалій ремісії багатьох шкірних захворювань.

Крім того, можна з упевненістю стверджувати, що сучасний косметологічний лазер є відмінним засобом, який допомагає зберегти молодість і здоров'я шкіри. Лазерні технології використовуються і в естетичній косметології. Прикладом такого обладнання є апарат для видалення татуювань.

Питання видалення татуювання в деяких випадках може стояти дуже гостро. Найчастіше, видалити тату хочуть через зміни соціального статусу її носія або після неякісного нанесення малюнка.

Раніше для видалення татуювання на тілі використовували рідкий азот, випалювання кислотою, хірургічне втручання, глибоке шліфування або електрострум. У будь-якому випадку, такі процедури залишали глибокі пошкодження на шкірі, які могли перетворитися в шрами і рубці. Однак сьогодні застосування лазера для видалення татуювань практично не залишає ніяких слідів на шкірі.

У розділі нашого магазину, присвяченому лазерам для видалення татуювань, пропонується спеціальне обладнання, яке дозволить максимально швидко і безболісно позбутися натільного живопису і перманентного макіяжу, при цьому не травмуючи шкіру. Варто зауважити, що апаратура даного типу широко застосовується в салонах краси, професійних косметологічних клініках та інститутах краси, приватних косметологічних кабінетах.

Лазерні апарати для видалення татуювань компанії «Медікалазер» вже придбали багато підприємств індустрії краси (спа-салони, клініки краси, медичні центри і приватні косметологічні кабінети, медичні клініки) у всіх обласних центрах України та в багатьох районних центрах. Знайти лазер і видалити татуювання тепер не проблема для клієнтів в таких містах, як Київ, Житомир, Вінниця, Львів, Тернопіль, Хмельницький, Донецьк, Луганськ, Сімферополь, Ялта, Кропивницький, Рівне, Хмельницький, Ужгород, Черкаси, Полтава, Чернівці, Чернігів, Запоріжжя, Суми, Івано-Франківськ та інших. Як видно з географії поширення лазерів для видалення татуювань MEDICALASER, в будь-якому регіоні клієнти підприємств індустрії краси можуть видалити татуювання або перманентний макіяж, які стали незручні або не естетичні згодом.

Застосування неодимового лазера для видалення татуювань.

Використовуючи косметичний лазер з певною довжиною хвилі випромінювання, який руйнівно впливає на пігмент фарб татуювань (пігмент поглинає енергію випромінювання, розігрівається, таким чином вдається досягти поступового і повного видалення татуювань з тіла).

Якщо татуювання було виконано правильно і професійно, то фарба перебуває досить близько від поверхні шкіри. Тому для знебарвлення малюнка на 75-80%, необхідно приблизно 2-4 сеанси. Повністю позбавитися від пігменту можна не менше ніж через 7-8 сеансів. Після завершення знебарвлення малюнок стане непомітний на тілі.

Чому ж не можна позбутися від татуювання всього за один сеанс, що було б дуже бажано для клієнта салону краси з економічної точки зору? Тому що фарба в татуюванні, хоча і здається, що лежить в одному тонкому шарі, проте, має певну товщину шару залягання в шкірі. І за один сеанс обробки татуювання лазером ми руйнуємо ті частинки фарби, які лежать вище за все - ближче до поверхні шкіри. Зруйновані частинки вже можуть бути виведені організмом, але відразу під час сеансу виводяться і тому не пропускають промінь лазера до глибших шарів частинок. Необхідно дати організму можливість вивести зруйновані частинки фарби за 1-3 місяці зі шкіри, а потім повторити процедуру лазерної обробки, руйнуючи наступний шар фарби. У періоди між сеансами видалення необхідно забезпечити належний догляд за проблемною ділянкою. І так, діючи за принципом «руйнуємо-виводимо-руйнуємо-виводимо», ми можемо пошарово видалити татуювання на всю глибину залягання в шкірі і при цьому не пошкодити шкіру.

Ефективність лазерного видалення татуювання залежить від ряду факторів:

  • якості фарби (пігменту), яка була використана при нанесенні малюнка;
  • відносної глибини залягання фарби і її щільності в шкірі;
  • кваліфікації майстра, що наносив малюнок (чи використовувалася при цьому професійне обладнання чи ні);
  • схильності шкіри до рубцювання.

Лазер для видалення татуювання - сучасний, багатофункціональний пристрій, який, в залежності від моделі, може забезпечити не тільки високі результати, але й надійність, довговічність та безперебійність роботи за рахунок спеціальних систем охолодження. Лазери повністю відповідають вимогам світових стандартів якості й безпеки.

Також за допомогою неодимового лазера, який являє собою сучасне лазерне обладнання, що широко застосовується в багатьох косметологічних салонах, можна позбутися рубців, омолодити, очистити і оздоровити шкіру, усунути небажане волосся на тілі, позбутися пігментації, вугрової висипки та ряду інших шкірних проблем.

Використання неодимового лазера має переваги:

  • можливість проникнення випромінювання лазера на глибину до 8 мм;
  • відсутність пошкоджень на шкірі після здійснення процедури;
  • повна безпека і безболісність.

Купити неодимовий лазер в Києві та всіх регіонах України можна завдяки нашому інтернет-магазину MedicaLaser. У нас є досить великий вибір обладнання, яке поєднує в собі відразу кілька характеристик, таких як: надійність, багатофункціональність, якість і зручність при експлуатації.

Якщо ви хочете придбати апарат для видалення татуювань або неодимовий лазер для свого салону, то зробити це легко і просто можна прямо зараз на сайті. Оформлення замовлення займе лише кілька хвилин.