Лазери для видалення татуювань

Happy-Light SE
Happy-Light SE

Багатофункціональний апарат Happy-Light SE від компанії "Medicalaser" - новинка на ринку України. В Happy-Light SE з'єднані три найпопулярніші технології сучас..

602 250 грн. (21 900 $)

Лазер для видалення татуювань Nano- Light 60
Лазер для видалення татуювань Nano- Light 60

Неодимовий лазер Nano-Light 60 від компанії MedicaLaser - нова модель категорії "Premium", яка дає гарантовані результати процедур. Неодимовий лазер Nano-Ligh..

178 750 грн. (6 500 $)

Лазер для видалення татуювань Nano-Light 10
Лазер для видалення татуювань Nano-Light 10

Неодимовий лазер для видалення татуювань Nano-Light 10 від компанії MedicaLaser - нова модель лазера. Лазер призначений для видалення татуювань і перманентного..

Від 68 750 грн.

Лазер для видалення татуювань Nano-Light 30
Лазер для видалення татуювань Nano-Light 30

Неодимовий лазер для видалення татуювань Nano-Light 30 від компанії MedicaLaser - нова модель лазера Лазер призначений для видалення татуювань і перманентного ..

115 500 грн. (4 200 $)

Лазер для видалення татуювань Nano-Light 40
Лазер для видалення татуювань Nano-Light 40

Неодимовий лазер для видалення татуювань Nano-Light 40 від компанії MedicaLaser - нова модель лазера. Лазер призначений для видалення татуювань і перманентного..

96 250 грн. (3 500 $)

Лазер для видалення татуювань Nano-Light 50
Лазер для видалення татуювань Nano-Light 50

Неодимовий лазер Nano-Light 50 від компанії MedicaLaser - надійна і перевірена модель, яка дає гарантовані результати процедур. Неодимовий лазер Nano-Light 5..

151 250 грн. (5 500 $)

Лазер для видалення татуювань Nano-Light 60 (XL)
Лазер для видалення татуювань Nano-Light 60 (XL)

Неодимовий лазер для видалення татуювань Nano-Light 60 (XL) від компанії MedicaLaser - нова модель лазера, розроблена в 2020 році. Nano-Light 60 (XL) - неодимов..

178 750 грн. (6 500 $)

Лазер для удаления татуировок Nano-Light MV12
Лазер для удаления татуировок Nano-Light MV12

Неодимовий лазер Nano-Light MV12 від компанії MedicaLaser - перевірений часом, високоякісний і ефективний апарат. Неодимовий лазер Nano-Light MV12 - це серйозн..

88 000 грн. (3 200 $)

Лазер для удаления татуировок Nano-Light MV20
Лазер для удаления татуировок Nano-Light MV20

Лазер для видалення татуювань Nano-Light MV20 - надійний неодимовий лазер компанії MedicaLaser, який добре зарекомендував себе в роботі. Неодимовий лазер Nan..

46 750 грн. (1 700 $)

Лазер для удаления татуировок Nano-Light MV200
Лазер для удаления татуировок Nano-Light MV200

Неодимовий лазер для видалення татуювань Nano-Light MV200 - нова модель лазерного апарату компанії MedicaLaser. Неодимовий лазер Nano-Light MV200 це надійний..

66 000 грн. (2 400 $)

Лазер для удаления татуировок Pico-Light 10
Лазер для удаления татуировок Pico-Light 10

 Неодимовий лазер Pico-Light 10 від компанії MedicaLaser - інноваційна модель лазера.Це старша модель лінійки неодимових лазерів категорії "PREMIUM". Вона ..

302 500 грн. (11 000 $)

Неодимовий лазер надкороткого імпульсу Pico-Light Blue Shine
Неодимовий лазер надкороткого імпульсу Pico-Light Blue Shine

Неодимовий лазер надкороткого імпульсу Pico-Light Blue Shine - один з кращих неодимових лазерів. Лазер надкороткого імпульсу Pico-Light Blue Shine створений дл..

440 000 грн. (16 000 $)

Неодимовый лазер сверхкороткого импульса Pico-Light Brilliant
Неодимовый лазер сверхкороткого импульса Pico-Light Brilliant

Неодимовий лазер надкороткого імпульсу Pico-Light Brilliant - ТОП-ова модель лазерів. Лазер надкороткого імпульсу Pico-Light Brilliant створений для найвимогли..

687 500 грн. (25 000 $)

Показано з 1 по 13 із 13 (всього 1 сторінок)

Видалення татуювань легко виконується з неодимовими лазерами!


В основі роботи лазерів для видалення татуювань лежить принцип отримання лазерного випромінювання від елемента з ітрій-алюмінієвого гранату, легованого неодимом.

Ці лазерні апарати призначені для видалення татуювань, перманентного макіяжу, видалення пігментації, лікування грибка нігтя, карбонового пілінгу.

Всі представлені в нашій лінійці апаратів «MEDICALASER» неодимові лазери характеризуються дуже короткою тривалістю імпульсу і високою потужністю імпульсу. В цьому ми орієнтуємося на кращі світові тенденції. Адже чим коротше імпульс лазера і чим вище його потужність, тим більше комфорту для клієнта і косметолога - швидше досягається ефект процедури. Крім того, у лазерів з коротким імпульсом менше можливість виникнення побічних ефектів пошкодження шкіри за рахунок мінімального розсіювання світла в шкірі, істотно менша ймовірність виникнення синців і мікророзривів.

Частота подачі імпульсів в секунду у неодимових лазерів «MEDICALASER» зараз до 10 імпульсів в секунду. Готуються до виходу моделі з частотою до 20 імпульсів в секунду.

Моделі лінійки неодимових лазерів «MEDICALASER» розрізняються потужністю системи охолодження, яка визначає тривалість безперервної роботи в день. Чим вище потужність охолоджуючої системи - тим більша кількість клієнтів в день можна обслужити.

Способи управління неодимовими лазерами «MEDICALASER» - кнопковий спосіб і тач-скрін. Тач-скрін-спосіб (за допомогою управління через дисплей) дозволяє дуже швидко налаштовувати апарат. У таких апаратах застосовується новий процесор, який і дозволяє апарату швидше виконувати свої функції.

Додаткові матеріали на тему видалення татуювань. 

У наш час лазерні технології, використовувані в косметології, не викликають подиву. Але мало хто знає, що своє широке поширення вони отримали лише в кінці минулого століття.

Головна перевага лазерного впливу полягає в його нешкідливості для здоров'я будь-якої людини. Природно, нешкідливість лазера відносна і можлива тільки при дотриманні правил експлуатації апарату і дотриманні методик проведення процедур. Але для косметологічних процедур сила світлового імпульсу, що випромінюється лазерним апаратом, підбирається так індивідуально, що дозволяє уникнути пошкодження або опіків шкірних покривів.

За допомогою лазерного обладнання сьогодні вдалося домогтися лікування ряду хронічних захворювань шкіри людини. Використання лазерних променів сприяє усуненню розвитку запальних процесів, посиленню міжклітинної обміну, активізації мікроциркуляції. Завдяки своїм властивостям, лазерне вплив не тільки сприяє одужанню, але і тривалої ремісії багатьох шкірних захворювань.

Крім того, можна з упевненістю стверджувати, що сучасний косметологічний лазер є відмінним засобом, який допомагає зберегти молодість і здоров'я шкіри. Лазерні технології використовуються і в естетичної косметології. Прикладом такого обладнання є апарат для видалення татуювань.

Питання видалення татуювання в деяких випадках може стояти дуже гостро. Найчастіше, видалити тату хочуть через зміни соціального статусу її носія або після неякісного нанесення малюнка.

Раніше для видалення татуювання на тілі використовували рідкий азот, випалювання кислотою, хірургічне втручання, глибоке шліфування або електрострум. У будь-якому випадку, такі процедури залишали глибокі пошкодження на шкірі, які могли перетворитися в шрами і рубці. Однак сьогодні застосування лазера для видалення татуювань практично не залишає ніяких слідів на шкірі.

У розділі нашого магазину, присвяченому лазерам для видалення татуювань, пропонується спеціальне обладнання, яке дозволить максимально швидко і безболісно позбутися від натільного живопису і перманентного макіяжу, при цьому, не травмуючи шкіру. Варто зауважити, що апаратура даного типу широко застосовується в салонах краси, професійних косметологічних клініках і інститутах краси, приватних косметологічних кабінетах.

Лазерні апарати для видалення татуювань компанії «Медікалазер» вже придбали багато підприємств індустрії краси (спа-салони, клініки краси, медичні центри і приватні косметологічні кабінети, медичні клініки) у всіх обласних містах України та в багатьох районних центрах. Знайти лазер і видалити татуювання тепер не проблема для клієнтів в таких містах, як Київ, Житомир, Вінниця, Львів, Тернопіль, Хмельницький, Донецьк, Луганськ, Сімферополь, Ялта, Кропивницький, Рівне, Хмельницький, Ужгород, Черкаси, Полтава, Чернівці, Чернігів, Запоріжжя, Суми, Івано-Франківськ та інших. Як видно з географії поширення лазерів для видалення татуювань MEDICALASER, в будь-якому регіоні клієнти підприємств індустрії краси можуть видалити татуювання або перманентний макіяж, які стали незручні або не естетичні згодом.

Застосування неодимового лазера для видалення татуювань.

Використовуючи косметичний лазер з певною довжиною хвилі випромінювання, який руйнівно впливає на пігмент фарб татуювань (пігмент поглинає енергію випромінювання, розігрів, вдається досягти їх поступового і повного видалення татуювань з тіла.

Якщо татуювання була виконана правильно і професійно, то фарба перебувати досить близько від поверхні шкіри. Тому для знебарвлення малюнка на 75-80%, необхідно приблизно 2-4 сеансу. Повністю позбавитися від пігменту можна не менше ніж через 7-8 сеансів. Після завершення знебарвлення малюнок стане непомітний на тілі.

Чому ж не можна позбутися від татуювання всього за один сеанс, що було б дуже бажано для клієнта салону краси з економічної точки зору? Тому що фарба в татуюванні, хоча і здається нам лежить в один тонкий шар, проте, має певну товщину шару залягання в шкірі. І за один сеанс обробки татуювання лазером ми руйнуємо ті частинки фарби, які лежать вище за все - ближче до поверхні шкіри. Зруйновані частинки вже можуть бути виведені організмом, але відразу під час сеансу виводяться і тому не пропускають промінь лазера до більш глибоких шарів частинок. Необхідно дати організму можливість вивести зруйновані частинки фарби за 1-3 місяці зі шкіри, а потім повторити процедуру лазерної обробки, руйнуючи наступний шар фарби. У періоди між сеансами видалення необхідно забезпечити належний догляд за проблемною ділянкою. І так, діючи за принципом «руйнуємо-виводимо-руйнуємо-виводимо», ми можемо пошарово видалити татуювання на всю глибину залягання в шкірі і при цьому не пошкодити шкіру.

Ефективність лазерного видалення татуювання залежить від ряду факторів:

  • якості фарби (пігменту), яка була використана при нанесенні малюнка;
  • відносної глибини залягання фарби і її щільності в шкірі;
  • кваліфікації майстри, завдає малюнок (чи використовувалася при цьому професійне обладнання чи ні);
  • схильності шкіри до рубцювання.

Лазер для видалення татуювання - сучасне, багатофункціональний пристрій, який, в залежності від моделі, може забезпечити не тільки високі результати, але і надійність, довговічність і безперебійність роботи за рахунок спеціальних систем охолодження. Лазери повністю відповідають вимогам світових стандартів якості і безпеки.

Також за допомогою неодимового лазера, який являє собою сучасне лазерне обладнання, широко застосовується в багатьох косметологічних салонах, можна позбутися від рубців, омолодити, очистити і оздоровити шкіру, усунути небажані волосся на тілі, позбутися від пігментації, вугрової висипки і ряду інших шкірних проблем.

Використання неодимового лазера має переваги:

  • можливість проникнення випромінювання лазера на глибину до 8 мм;
  • відсутність пошкоджень на шкірі після здійснення процедури;
  • повна безпека і безболісність.

Купити неодимовий лазер в Києві та всіх регіонах України можна завдяки нашому інтернет-магазину MedicaLaser. У нас є досить великий вибір обладнання, яке поєднує в собі відразу кілька характеристик, таких як: надійність, багатофункціональність, якість і зручність при експлуатації.

Якщо ви хочете придбати апарат для видалення татуювань або неодимовий лазер для свого салону, то зробити це легко і просто можна прямо зараз на сайті. Оформлення замовлення займе лише кілька хвилин.