Апарати для лазерної епіляції

Happy-Light Duet
Happy-Light Duet

Багатофункціональний лазерний апарат Happy-Light Duet - дуже стабільний перевірений інструмент косметолога, який виконує великий перелік процедур. Цей апарат ка..

501 200 грн. (17 900 $)

Happy-Light Duet plus
Happy-Light Duet plus

Преміум-модель Happy-Light Duet plus - симбіоз діодного лазера і ELOS - апарату. Цей апарат категорії "Premium" дає стабільні і прогнозовані результати процедур..

529 200 грн. (18 900 $)

Happy-Light SE
Happy-Light SE

Багатофункціональний апарат Happy-Light SE від компанії "Medicalaser" - новинка на ринку України. В Happy-Light SE з'єднані три найпопулярніші технології сучас..

613 200 грн. (21 900 $)

Діодний лазер D-Las 100 mix
Діодний лазер D-Las 100 mix

Діодний лазер D-Las 100 mix - потужна 3-волнова система для стабільного косметологічного бізнесу. Діодний лазер D-Las 100 mix був представлений українському ри..

333 200 грн. (11 900 $)

Діодний лазер D-Las 100 plus
Діодний лазер D-Las 100 plus

Діодний лазер D-Las 100 plus - потужна система для стабільного косметологічного бізнесу від "Medicalaser". D-Las 100 plus - це новинка 2020 року. Солідний біл..

336 000 грн. (12 000 $)

Діодний лазер D-Las 120 mix
Діодний лазер D-Las 120 mix

Діодний лазер D-Las 120 mix - апарат класу Premium для успішної роботи і надання якісних послуг. Діодний лазер D-Las 120 mix має сучасний футуристичний дизайн, ..

448 000 грн. (16 000 $)

Діодний лазер D-Las 80 mini
Діодний лазер D-Las 80 mini

Доданий лазер D-Las 80 mini - дуже компактна модель діодного лазера. Цей апарат виготовлений в настільному корпусі і може бути розміщений навіть в дуже мален..

280 000 грн. (10 000 $)

Діодний лазер для епіляції D-Las 110
Діодний лазер для епіляції D-Las 110

Діодний лазер для епіляції D-Las 110 - новий вдосконалений апарат від компанії Medicalaser категорії "Premium". В апараті, як і в інших моделях серії D-Las, ..

378 000 грн. (13 500 $)

Діодний лазер для епіляції D-Las 110 plus
Діодний лазер для епіляції D-Las 110 plus

Діодний лазер для епіляції D-Las 110 plus - новий вдосконалений апарат від компанії Medicalaser категорії "Premium". В апараті є 2 маніпули - одна маніпула з..

557 200 грн. (19 900 $)

Діодний лазер для епіляції D-Las 120
Діодний лазер для епіляції D-Las 120

Діодний лазер для епіляції D-Las 120 - новий, удосконалений лазер від компанії "Medicalaser". Це найбільш потужний лазер на косметологічному ринку України. ..

420 000 грн. (15 000 $)

Діодний лазер для епіляції D-Las 120 Plus (Zenith)
Діодний лазер для епіляції D-Las 120 Plus (Zenith)

Діодний лазер для епіляції Zenith - новий вдосконалений апарат від компанії "Medicalaser" категорії "PREMIUM".Це модель 2020 року. Діодний лазер D-Las 120 Pl..

616 000 грн. (22 000 $)

Діодний лазер для епіляції D-Las 55 plus
Діодний лазер для епіляції D-Las 55 plus

Діодний лазер для епіляції D-Las 55 plus- відмінний лазерний апарат від компанії "Медікалазер", який з легкістю видаляє волосся на шкірі будь-якого типу, в тому..

238 000 грн. (8 500 $)

Діодний лазер для епіляції D-Las 60 Fiber
Діодний лазер для епіляції D-Las 60 Fiber

Діодний лазер для епіляції D-Las 60 Fiber - новий вдосконалений апарат від компанії "Medicalaser" категорії "Premium". Це модель 2019 року.  Доданий ла..

406 000 грн. (14 500 $)

Діодний лазер для епіляції D-Las 65
Діодний лазер для епіляції D-Las 65

Діодний лазер для епіляції D-Las 65 - новий вдосконалений апарат від компанії Medicalaser категорії "Premium". В апараті, як і в інших моделях серії D-Las, з..

308 000 грн. (11 000 $)

Діодний лазер для епіляції D-Las 65 Fiber
Діодний лазер для епіляції D-Las 65 Fiber

Діодний лазер для епіляції D-Las 65 Fiber - новий вдосконалений апарат від компанії Medicalaser категорії "Premium". Це модель 2019 року. В апараті, як і ..

392 000 грн. (14 000 $)

Показано з 1 по 15 із 19 (всього 2 сторінок)

Апарат для лазерної епіляції - один з найбільш популярних апаратів в салоні краси.

Процедура лазерної епіляції в салонах краси, клініках і приватних кабінетах виконується досить часто і дає хороший дохід. Але навіть в такому місті, як Київ, поки далеко не кожен салон має обладнання для апаратної епіляції. Тому якщо купити для роботи підприємства індустрії краси лазерний епілятор професійний, а не побутовий, то можна без проблем обслуговувати великий потік клієнтів, що бажають видалити волосся на різних ділянках тіла, і отримувати стабільний прибуток.

Апарат лазерної епіляції Ви можете робити епіляції комфортно для клієнта і для фахівця-косметолога, що дуже важливо для високої задоволеності клієнта і забезпечення високої продуктивності праці фахівця в протягом робочого дня.

Компанія "Медікалазер" виробляє високоякісне професійне обладнання для лазерної епіляції різних модифікацій, щоб будь-який салон краси, клініка або косметологічний кабінет міг підібрати апарат для свого потоку клієнтів за оптимальною ціною. Через те, що найбільш часто в салонах застосовується діодний лазер для епіляції, то саме моделям діодних лазерів приділяється найбільша увага в загальній лінійці апаратів нашої компанії.

Кожен апарат для лазерного видалення волосся (іноді ще кажуть апарат для лазерної депіляції) збирається з високоякісних комплектуючих виробництва США, Кореї, Німеччини та проходить повне тестування на відповідність плановим технічним характеристикам. Таким чином діодний лазерний депілятор готується до тривалої безперебійної роботи і забезпечення високої якості процедур професійного лазерного видалення волосся.

Діодні лазери для видалення волосся випускаються в корпусах різного дизайну, розмірів і способу установки - підлогового і настільного. Що дозволяє салону або клініці краси підібрати собі такий апарат, який найкраще впишеться в інтер'єр кабінету, а також буде можливо переміщати цей апарат між кабінетами.

Додаткова інформація про діодні лазерні апарати для видалення волосся.

Лінійка діодних лазерів для видалення волосся компанії Медікалазер "досить широка. Всі апарати мають високу якість, але розрізняються технічними характеристиками. Ціна на кожен лазер для видалення волосся розрахована з урахуванням можливостей українських споживачів, яким потрібна надійна техніка, але які поки обмежені в коштах внаслідок несприятливої ​​економічної ситуації в Україні.

Купити професійний апарат торгової марки Medicalaser для лазерної епіляції можна після всебічного огляду та навіть випробування в нашому шоу-румі, де лікарі-консультанти грамотно відповісти на всі запитання покупця. Крім того, можна відвідати безкоштовний спеціалізований семінар, на якому буде продемонстровано, як працює лазерний апарат для видалення волосся, як проводяться процедури видалення волосся лазером на різних зонах тіла клієнта. А якщо є бажання, то можна навіть стати моделлю на такому семінарі і готівковому досвіді оцінити, як працює лазер для видалення волосся, які відчуття виникають під час процедури видалення і як зменшується ріст волосся в період після проведення процедури епіляції.

Хочеться відзначити, що серед лазерних апаратів компанії "Медікалазер" присутні моделі багатофункціональних апаратів, в яких поєднуються функції діодного лазера для епіляції і ELOS-апарату. Наприклад, таким є професійний лазерний епілятор Happy-Light Duet або апарат Happy-Light SE, в якому поєднані три ефективні методики впливу.

Перевагою багатофункціональних апаратів для видалення волосся є те, що за допомогою різних методик епіляції, об'єднаних в комплексному апараті для видалення волосся, вдається видалити більшість волосся при різній забарвленості волосся і різних фототипах шкіри. Отже, покупка багатофункціонального апарату для депіляції волосся може бути більш вигідна через можливість розширити перелік послуг, що надаються клієнтам, підвищити якість послуг і можливості більш щільно завантажити такий апарат роботою.