Спецціни на апарати

Цінності та місія


Орієнтуючись на принципи ведення бізнесу лідерами підприємницької діяльності України та переймаючи їх найкращі традиції та норми, компанія «Медикалазер» закріплює в даному документі цінності та місію компанії, як фундаментальні основи своєї діяльності.

Цінності

Вся діяльність компанії, всі її процеси, робота кожного співробітника та керівника будуватимуться з пріоритетом наступних цінностей.

1. Довіра клієнтів.

З усіх завдань компанії ми виділимо в пріоритетні ті, які збільшують довіру клієнтів. І не будемо взагалі робити того, що може зменшити довіру клієнтів до нашої Компанії. Ми будемо виконувати всі прийнятті перед клієнтом зобов'язання навіть із фінансовими втратами для нас, так як таке виконання формує довіру.

2. Інновування.

Наші клієнти хочуть нових продуктів та послуг. Якщо ми не в змозі запропонувати нічого нового, то наші клієнти підуть від нас навіть у тому разі, якщо будуть усім задоволені. Тому ми розроблятимемо та впроваджуватимемо дрібні інновації 1 раз на місяць, а більші – 1 раз на квартал. Будь-який співробітник, який пропонує покращення, буде обов'язково уважно вислуханий, якою б фантастичною не здавалася його пропозиція.

3. Прибутковість.

Прибуток – основна мета комерційної діяльності. Наявність прибутку дозволяє нам виплачувати гідні зарплати співробітникам, займатися благодійністю, покращувати обслуговування клієнтів, сплачувати податки.

Для збільшення прибутковості ми намагатимемося знижувати наші витрати, щоб не збільшувати ціни на послуги та товари та раціонально витрачати кошти, отримані від клієнтів та засновників компанії. Ми відмовимося від покупки будь-чого надмірного, що не відповідає нашим цілям і не має обґрунтування, яке буде зрозуміло та схвалено всіма керівниками нашої компанії, як членами єдиної команди.

4. Конвеєризація процесів.

Ми намагатимемося максимально конвеєризувати всі процеси. Конвеєризація дозволяє контролювати якість випуску продукту, виробляти його в потрібних кількостях і чітко виконувати зобов'язання перед клієнтами. Ефективне керування великою кількістю співробітників можливе лише при створенні конвеєрних схем, у яких кожен співробітник чітко знає свої завдання, обов'язки та повноваження, і завдяки цьому сума маленьких результатів злагодженої роботи кожного працівника формує значний прибуток підприємства.

5. Командність.

Кожен співробітник нашої компанії цінний, тому що він може зробити те, що не можуть або не хочуть робити інші співробітники. Але талант співробітника може отримати повне розкриття тільки в чіткій та скоординованій роботі з надійними та компетентними колегами. У нашу команду ми приймемо спеціалістів, які схильні до співпраці та здорової конкуренції, але будемо готові розлучитися навіть із дуже цінним та досвідченим співробітником, якщо його діяльність націлена на жорстке суперництво та порушує злагоджену роботу колег.

6. Безконфліктність.

Ми будемо прагнути до того, щоб уникати будь-яких відкритих конфліктів з клієнтами, конкурентами, державними органами, а також між співробітниками, тому що конфлікт шкодить діловій репутації і призводить до фінансових втрат. Ми будемо готові врегулювати будь-який конфлікт, витративши кошти на компенсацію стороні чи сторонам конфлікту, якщо це призведе до згасання конфлікту та не допустить його переходу у відкриту форму або до судового розгляду. Але якщо цього не вдасться уникнути, то ми будемо діяти на основі законодавства України, а не наших бажань.

Місія

Зробити доступними послуги з використанням якісного та недорого косметологічного та лазерного обладнання для усіх клієнтів салонів краси та клінік.

Ми виробляємо апарати, які найкраще задовольняють потреби наших клієнтів за рахунок:

  • оптимальної ціни, в якій закладено помірний прибуток і відсутні нераціональні витрати;
  • високої якості апаратів, у виробництві яких використовується тільки перевірені високоякісні комплектуючі та деталі;
  • виконання усіх норм законодавства України та повної обов’язкової сертифікації апаратів;
  • довгого терміну служби наших апаратів (за умови виконання правил експлуатації), тому що товари зібрані співробітниками з високою кваліфікацією.

Ми благотворно впливаємо на якість роботи наших партнерів за рахунок пред'явлення високих вимог до якості їх товарів та послуг, та пропонуючи партнерам удосконалюватися разом з нами.

Ми шанобливо ставимося до цілей наших співробітників, надаючи їм можливість отримання високої стабільної заробітної плати, підвищення кваліфікації, кар'єрного зростання та комфортних умов праці.

Ми дбаємо про розвиток України, підтримуючи соціальну політику держави, дотримуючись податкового законодавства та створюючи нові робочі місця, зміцнюючи громадянський мир та спокій.

Ми дотримуємось інтересів власників компанії, ефективно керуючи довіреними нам фінансами та ресурсами, розширюючи асортимент товарів та географію збуту, збільшуючи прибуток та вартість компанії.