Спецціни на апарати
 

Про Medicalaser

 

1. Компанія «MEDICALASER» - національний виробник лазерної техніки.

Компанія «MEDICALASER» - перший і єдиний виробник лазерних косметологічних апаратів в Україні, наша фабрика розташована в м. Вишгород. Це означає, що ми самі розробляємо конструкцію апаратів, контролюємо якість компонентів і комплектуючих, дуже добре знаємо правила і особливості експлуатації апаратів і проведення процедур, а тому можемо завжди точно відповісти на питання клієнтів. Наші апарати мають саме ті технічні характеристики, які заявлені в технічних умовах.

2. Компанія «MEDICALASER» - сертифікована по ISO 9001 і ISO 13485.

Компанія «MEDICALASER» - єдиний виробник лазерного обладнання в Україні, сертифікований по ISO 9001 - системи управління якістю.

Крім того, у компанії «MEDICALASER» є всі необхідні технічні умови та інші види обов'язкової сертифікації для продажу лазерного обладнання в Україні.

Компанія «MEDICALASER» сертифікована за системою ISO 13485 - системою сертифікації виробництва медичної техніки.

3. Робота компанії «MEDICALASER» відзначена високими нагородами "БРЕНД РОКУ" 2018 - 2020 р.р., "Фаворит успіху 2018-2019", а також відмічена золотою медаллю виставки “Intercharm”.

Десятирічні зусилля колективу компанії «MEDICALASER» по створенню косметологічного і лазерного обладнання високої якості отримали громадське визнання.

Компанії «MEDICALASER» були вручені престижні нагороди "БРЕНД РОКУ 2018", "БРЕНД РОКУ 2019", "БРЕНД РОКУ 2020" в номінації "Народне визнання" в категорії "Медицина / Устаткування".

4. Апарати «MEDICALASER» працюють більш ніж у 25 країнах світу!

Апарати «MEDICALASER» продаються і працюють не тільки в Україні, але і в багатьох країнах світу: Ізраїлі, Арабських Еміратах, Польщі, Німеччини, Іспанії, Італії, Казахстані, Білорусії, Грузії, Росії, США та інших.
 
5. Компанією «MEDICALASER» створено понад 150 моделей апаратів!

У нас найширша в Україні діюча лінійка сучасних апаратів з різноманітними наборами функцій і цінами - понад 50 моделей апаратів. А за весь час нашої роботи ми створили понад 150 моделей. Такий широкий модельний ряд дає можливість будь-якому салону або клініці придбати апарат з таким набором функцій і ціною, який можна окупити за 3-6 місяців, що вкрай важливо для забезпечення високої прибутковості підприємства.
 
6. Апарати «MEDICALASER» гарантовано мають заявлені технічні характеристики.

Лазерне обладнання нашого виробництва гарантовано має заявлені технічні характеристики потужності та довжини імпульсу (на відміну від б / в обладнання та устаткування маловідомих виробників), що гарантує заявлені високі результати процедур в салоні або клініці.
 
7. Власний навчальний центр «MEDICALASER».

Компанія «MEDICALASER» створила навчальний центр по всім лазерним апаратам і технологіям. Ми завжди компетентно навчимо або проконсультуємо власника підприємства, косметолога або клієнта. Крім індивідуального навчання ми проводимо групові семінари для власників підприємств, директорів, косметологів.
 
8. Власний сервісний і ремонтний центр «MEDICALASER».

Компанія «MEDICALASER» має власний сервісний центр з обслуговування лазерного обладнання. Ми технічно обслуговуємо наші апарати та ремонтуємо їх при необхідності всього за 1 день, чого не робить ніхто в Україні.

9. Продаж на виплат від «MEDICALASER» на термін 3-12 місяців!

Компанія «MEDICALASER» продає обладнання на виплат без відсотків на термін від 3 до 12 місяців, чого практично ніхто не робить. При покупці вподобаної моделі апарата нашим покупцям не потрібно залучати банківський кредит.
 
10. Термін окупності апаратів «MEDICALASER» - 3-6 місяців!

Компанія «MEDICALASER» проводила дослідження термінів окупності апаратів. Наші покупці-експерти підтвердили, що практично всі апарати окупаються за 3-6 місяців при правильній маркетинговій і рекламній політиці власника апарату, а також при правильному навчанні персоналу та дотриманні технічних вимог експлуатації апаратів.
 
11. Власна відеостудія «MEDICALASER».

Компанія «MEDICALASER» готує відеоінструкції та відеоогляди апаратів і процедур, що дозволяє легко налаштовувати куплені у нас апарати і освоювати методики процедур незалежно від того, в якому місті знаходиться покупець апарату.
 
12. Власні косметологічні кабінети «MEDICALASER».

Компанія «MEDICALASER» має власні кабінети лазерних процедур, в яких працює наша техніка. А це значить, що ми використовуємо і продаємо тільки те, чому довіряємо самі.
 
13. Служба підтримки клієнтів «MEDICALASER».

У компанії «MEDICALASER» працює власна служба підтримки та оповіщення клієнтів, яка відстежує і повідомляє клієнтів про терміни технічних обслуговувань і розв'язує будь-які питання клієнтів, пов'язані з ремонтом і обслуговуванням техніки.
 
14. Розширюємо модельний ряд «MEDICALASER» портативними косметологічними апаратами для процедур по обличчю і тілу, SMAS-апаратами, апаратами корекції фігури!

Компанія «MEDICALASER» почала виробляти та продавати не тільки лазерні апарати, а й багато іншої високоякісної та високопродуктивної техніки для салонів краси та косметологічних клінік - портативні косметологічні апарати для процедур по обличчю і тілу, SMAS-апарати, апарати корекції фігури. У цьому році очікуються новинки, інформацію про яких ви знайдете на нашому сайті.