Про Medicalaser

 
 

1. Компанія «MEDICALASER» - національний виробник лазерної техніки.

Компанія «MEDICALASER» - перший і єдиний виробник лазерних косметологічних апаратів в Україні. Це означає, що ми самі розробляємо конструкцію апаратів, контролюємо якість компонентів і комплектуючих, дуже добре знаємо правила і особливості експлуатації апаратів і проведення процедур, а тому можемо завжди точно відповісти на питання клієнтів. Наші апарати мають саме ті технічні характеристики, які заявлені в технічних умовах.
 

2. Компанія «MEDICALASER» - сертифікована по ISO 9001.

Компанія «MEDICALASER» - єдиний виробник лазерного обладнання в Україні, сертифікований по ISO 9001 - системи управління якістю.

Крім того, у компанії «MEDICALASER» є всі необхідні технічні умови та інші види обов'язкової сертифікації для продажу лазерного обладнання в Україні.
 
3. Робота компанії «MEDICALASER» відзначена високими нагородами "БРЕНД РОКУ" 2018 - 2020 р.р.

Десятирічні зусилля колективу компанії «MEDICALASER» по створенню косметологічного і лазерного обладнання високої якості отримали громадське визнання.

Компанії «MEDICALASER» були вручені престижні нагороди "БРЕНД РОКУ 2018", "БРЕНД РОКУ 2019", "БРЕНД РОКУ 2020" в номінації "Народне визнання" в категорії "Медицина / Устаткування".
 
4. Продано понад 1000 апаратів «MEDICALASER»!

Ми продали за останні 5 років понад 1000 апаратів марки «MEDICALASER» в Україні.
 
5. Апарати «MEDICALASER» працюють більш ніж у 25 країнах світу!

Апарати «MEDICALASER» продаються і працюють не тільки в Україні, але і в багатьох країнах світу: Ізраїлі, Арабських Еміратах, Польщі, Німеччини, Іспанії, Італії, Казахстані, Білорусії, Грузії, Росії, США та інших.
 
6. Компанією «MEDICALASER» створено понад 150 моделей апаратів!

У нас найширша в Україні діє лінійка сучасних апаратів з різноманітними наборами функцій і цінами - понад 50 моделей апаратів є зараз. А за весь час нашої роботи ми створили більше 150 моделей. Такий широкий модельний ряд дає можливість будь-якому салону або клініці придбати апарат з таким набором функцій і ціною, який можна окупити за 3-6 місяців, що вкрай важливо для забезпечення високої прибутковості підприємства.
 
7. Апарати «MEDICALASER» гарантовано мають заявлені технічні характеристики.

Лазерне обладнання нашого виробництва гарантовано має заявлені технічні характеристики потужності і довжини імпульсу (на відміну від б / у обладнання та устаткування маловідомих виробників), що гарантує заявлені високі результати процедур в салоні або клініці.
 
8. Власний навчальний центр «MEDICALASER».

Компанія «MEDICALASER» створила навчальний центр по всім лазерним апаратів і технологій. Ми завжди компетентно навчимо або проконсультуємо власника підприємства, косметолога або клієнта. Крім індивідуального навчання ми проводимо групові семінари для власників підприємств, директорів, косметологів.
 
9. Власний сервісний і ремонтний центр «MEDICALASER».

Компанія «MEDICALASER» має власний сервісний центр з обслуговування лазерного обладнання. Ми технічно обслуговуємо наші апарати і ремонтуємо їх при необхідності всього за 1 день, чого не робить ніхто в Україні.

10. Продаж в розстрочку від «MEDICALASER» на термін 3-12 місяців!

Компанія «MEDICALASER» продає обладнання в розстрочку без відсотків на термін від 3 до 12 місяців, чого практично ніхто не робить. При покупці вподобаної моделі апарата нашим покупцям не потрібно залучати банківський кредит.
 
11. Термін окупності апаратів «MEDICALASER» - 3-6 місяців!

Компанія «MEDICALASER» проводила дослідження термінів окупності апаратів. Наші покупці-експерти підтвердили, що практично всі апарати окупаються за 3-6 місяців при правильній маркетинговій і рекламній політиці власника апарату, а також при правильному навчанні персоналу та дотриманні технічних вимог експлуатації апаратів.
 
12. Власна відеостудія «MEDICALASER».

Компанія «MEDICALASER» готує відеоінструкції та відеоогляди апаратів і процедур, що дозволяє легко налаштовувати куплені у нас апарати і освоювати методики процедур незалежно від того, в якому місті знаходиться покупець апарату.
 
13. Власні косметологічні кабінети «MEDICALASER».

Компанія «MEDICALASER» має власні кабінети лазерних процедур, в яких працює наша техніка. А це значить, що ми використовуємо і продаємо тільки те, чого довіряємо самі.
 
14. Служба підтримки клієнтів «MEDICALASER».

У компанії «MEDICALASER» працює власна служба підтримки та оповіщення клієнтів, яка відстежує і повідомляє клієнтів про терміни технічних обслуговувань і вирішує будь-які питання клієнтів, пов'язані з ремонтом і обслуговуванням техніки.
 
15. Розширюємо модельний ряд «MEDICALASER» портативними косметологічними апаратами для процедур по обличчю і тілу, SMAS-апаратами, апаратами корекції фігури!

Компанія «MEDICALASER» почала виробляти та продавати не тільки лазерні апарати, а й багато іншої високоякісної та високопродуктивної техніки для салонів краси та косметологічних клінік - портативні косметологічні апарати для процедур по обличчю і тілу, SMAS-апарати, апарати корекції фігури. У цьому році очікуються новинки, інформацію про яких ви знайдете на нашому сайті.