Спецціни на апарати

Яка епіляція краще - лазерна або ЕЛОС

  • 07 серпня 2019
  • Переглядів: 68651

Елос епіляція або лазерна що кращеНебажані волоски на тілі – розповсюджена проблема сучасних жінок, але в наш час, на щастя, є багато апаратних методів для боротьби з ними. Серед різноманіття методів епіляції важко визначити, який краще використовувати. Одні з найсучасніших технологій – епіляція Elos та лазерна епіляція. Що краще – елос чи лазер, залежить не лише від притаманних двом методикам плюсів та мінусів, але й від особливостей шкіри і волосся пацієнта.

Принцип роботи апарату для лазерної епіляції

Щоб зрозуміти, що краще – елос чи лазерна епіляція, вам потрібно збагнути принцип роботи апаратів, що призначені для даних типів епіляції. Так, апарат для лазерної епіляції передбачає дію на волосини на тілі світловою енергією. Його робота полягає в коагуляції і руйнуванні меланіну, що міститься в цибульці (волосяній фолікулі), а також пошкоджені стінки фолікули за рахунок розповсюдження тепла від лазерного променю. Чим більше пігменту в волосинці, тим вона темніша. Саме тому обладнання для лазерної епіляції радимо використовувати для пацієнтів з темним волоссям на тілі. Для світлого волосся ефект від цієї процедури нульовий, оскільки воно практично не містить меланіну.

Принцип роботи ELOS апарату

Різниця між лазерною епіляцією та ELOS частково полягає в тому, що ELOS здатен видаляти волоски будь-якого кольору. При використанні елос обладнання небажане волосся видаляється завдяки оптичній та радіочастотній енергії. При спалахах світла волосяні фолікули руйнуються, внаслідок чого волосся випадає. Особливість лазеру в тому, що він має високу концентрацію, в той час як у елос апарату більше розсіювання в шкірі.

Елос чи лазерна епіляція: ефективність

Чим відрізняється елос епіляція від лазерноїРозглянемо, яка епіляція краще – лазерна чи елос, з точки зору ефективності. Обидві технології вважаються доволі ефективними – вже після першої процедури видаляється 25-30 відсотків волосся в активній фазі росту. Випадає те волосся, що перебувало в стадії активного росту в момент проведення сеансу (тобто те, яке пацієнт забриває перед процедурою). Але, як ви вже зрозуміли, традиційний лазерний метод краще підійде для чорного волосся. Якщо ж у пацієнтки світлі, руді або сиві волосинки на оброблюваній ділянці – звичайний лазер просто не буде справляти ефект. Також, якщо волоски містяться під шкірою глибше, ніж на 2-3 міліметри – дія на них лазерного апарату буде нульовою. Елос порівняно з лазерною епіляцією є ефективним для будь-якого типу волосся – він впорається і з чорним, і з сивим, і зі світлим волоссям, як і з тим, що росте глибоко під шкірою.

Ефект видалення глибоко розташованого волосся стає можливим завдяки попередньому прогріванню шкіри джерелом світла. Завдяки цьому струм значно краще розповсюджується по тканинах і глибше проникає. Та якщо у жінки темні волоски на оброблюваній ділянці і вони сидять не глибше 3-х міліметрів під шкірою, лазерна епіляція стане високоефективним рішенням. Проте кожен сеанс з використанням ЕЛОС обладнання триває менше часу порівняно з лазерною епіляцією. При цьому ефект після ELOS процедур більш стійкий і тривалий.

Варто окремо згадати руде волосся. Його в принципі тяжко видалити, оскільки воно містить специфічний пігмент. Він погано піддається руйнуванню, тому навіть при використанні технології ELOS доведеться провести більш тривалий курс процедур, ніж з будь-яким іншим типом волосся.

Елос чи лазер: питання безпеки

Чи є відмінність між елос та лазерною епіляцією з точки зору безпеки для пацієнта? Насправді ні. Принцип обох технологій полягає в тому, що як ЕЛОС, так і лазер діють лише на волосинки, а не на шкіру. Тому на тілі не залишиться побічних ефектів у вигляді рубців та опіків. Звісно, велике значення має професіоналізм майстра. Досвідчений спеціаліст ніколи не пошкодить пацієнту шкіру, а завжди зможе підібрати потрібний імпульс для досягнення бажаного ефекту.

Болючість процедур

В чому різниця між елос епіляцією та лазерною епіляцією з точки зору болючості процедури? Різниця є, і вона відчутна в буквальному значенні цього слова. ЕЛОС епіляція є комфортною процедурою. Больові відчуття в процесі сеансу відсутні – пацієнт відчуває лише легке поколювання і тепло від дії лазерного апарату. В той же час лазерна епіляція може викликати неприємні, болючі відчуття. Особливо це стосується ніжних ділянок шкіри – наприклад бікіні, пахви і т. д. Але чим більша робоча площина – тим краще охолодження і менше неприємних відчуттів. Звичайно, все індивідуально. Всі мають різний больовий поріг, тому, якщо пацієнтка не занадто чутлива до болю – можливо, процедура мине для неї безболісно, навіть якщо це елос-епіляція. Щоб мінімізувати болючі відчуття в процесі видалення зайвих волосин, радимо попередньо змащувати шкіру гелем-анестетиком. Наприклад, це може бути мазь Емла. Особливо це актуально для зони бікіні.

Елос чи лазер: вартість

Даючи відповідь на запитання, чим відрізняється елос епіляція від лазерної, неможливо не згадати про вартість цих двох процедур. Елос-епіляція коштує дорожче, ніж лазерна, тому деякі пацієнти відмовляються від цього методу, віддаючи перевагу традиційній лазерній епіляції, незважаючи на більш високу ефективність технології. В середньому сеанс епіляції з застосуванням ELOS апарату в півтори рази дорожчий, ніж лазерне видалення. Така висока ціна пов'язана з високою вартістю обладнання для епіляції ELOS. З іншого боку, якщо у пацієнта світле або руде волосся, в нього немає альтернативи, і доводиться платити більше.

Доступність лазерних процедур

Що краще елос або лазерРізниця між елос та лазерною епіляцією також полягає в доступності процедури. Мається на увазі не лише більш висока вартість сеансів з використанням ELOS апарату, але й те, що обладнання для елос епіляції є не всюди. Не кожен салон має його в своєму розпорядженні, оскільки апарат дорогий. Якщо у майстра невеликий потік пацієнтів, є сенс придбати традиційний лазерний апарат. В той же час елос обладнання більш універсальне – за його допомогою можна видаляти небажане волосся будь-якого кольору і незалежно від того, на якій глибині розташовані волоски. Таким чином, потік клієнтів може значно вирости.

В цілому, все залежить від класу салону. Якщо це салон преміум-класу або середнього класу, який відвідують люди, що можуть собі дозволити заплатити за ELOS – там напевне має бути такий апарат. Зауважимо, що для роботи з апаратом елос потрібно більше навичок, тому з ними працюють більш кваліфіковані майстри. В більших містах набагато більша вірогідність зустріти апарат ELOS.

Елос і лазер: скільки часу займають процедури

Ми вирішили при порівнянні елос та лазерної епіляції розглянути також час, відведений на виконання процедури. Кожен клієнт салону бажає, щоб сеанс проводився якомога швидше. Якщо говорити про лазерний метод, то процедура не надто довготривала. Зазвичай вона займає 15 хвилин, якщо мова про обробку пахв. На зону бікіні йде біля 20-30 хвилин, видалення волосся на ногах потребує більше часу – більше 1 години. В той же час ELOS-епіляція – більш «швидка». Пахви можна обробити всього за 10 хвилин, а на ноги піде менше години. В той же час роботу лазера можна пришвидшити, і тоді час зрівняється.

Що краще – елос чи лазерна епіляція, залежить від багатьох факторів – кольору волосинок і того, наскільки глибоко вони сидять, фінансових можливостей клієнта, больового порогу і т. д. В будь-якому разі, краще, якщо рішення про вибір тої чи іншої методики приймає майстер, з урахуванням особливостей шкіри і волосся пацієнтки. Можна використовувати змішані методи – тобто обробляти зону бікіні лазерним апаратом, а ноги – з застосуванням ELOS обладнання.

 

Діодний лазер D-Las 100 mix (1064, 808, 755 нм)
Діодний лазер D-Las 100 mix (1064, 808, 755 нм)

Діодний лазер D-Las 100 mix - потужна 3-хвильова система для стабільного косметологічного бізнесу. Діодний лазер D-Las 100 mix був представлений українському ринку тільки у вересні 2018 року, але вж..
Подробнее..

434 350 грн.

Діодний лазер D-Las 120 mix (808 нм)
Діодний лазер D-Las 120 mix (808 нм)

Діодний лазер D-Las 120 mix - апарат класу Premium для успішної роботи та надання якісних послуг. Діодний лазер D-Las 120 mix має сучасний футуристичний дизайн, який робить цей апарат схожим на робо..
Подробнее..

584 000 грн.

ELOS-апарат Happy - Light Leon
ELOS-апарат Happy - Light Leon

ELOS-апарат Happy-Light Leon- потужний апарат класу "PREMIUM" із серії Happy-Light. ELOS-апарат Happy-Light Leon зібраний із високоякісних комплектуючих і буде чудовим придбанням для клініки краси чи..
Подробнее..

255 500 грн.

Інші статті
Популярні статті