Спецціни на апарати

Ультразвукова чистка обличчя: що це таке і як це працює


Зміст:

 1. Особливості пілінгу з застосуванням УЗ обладнання
 2. Ультразвукова чистка обличчя — як це працює
 3. Навіщо потрібна ультразвукова чистка обличчя
 4. Кому варто спробувати процедуру
 5. Показання та протипоказання до проведення процедур
 6. Скільки раз в рік проводити УЗ чистку
 7. Як проводиться пілінгКлієнтки б'юті-салонів часто цікавляться, що це таке – ультразвукова чистка обличчя. Всі знають, що потрібно час від часу робити чистку, але більшість використовують пілінги та скраби або роблять механічну чистку раз в півроку. Але мало хто знає, що чистка обличчя ультразвуком це ефективна апаратна методика, яка допомагає менш травматично прибрати надлишки шкірного сала, бруд з пір і "мертві" клітини, ніж у разі механічної чистки. Дбайливий ефект забезпечується завдяки тому, що вплив на шкіру здійснюється ультракороткими хвилями. Розберемося, що це таке – ультразвукова чистка шкіри обличчя, як виглядає шкіра до і після сеансу, кому підходить такий метод, а кому ні. Також розповімо, як часто необхідно робити ультразвукову чистку обличчя.

Особливості пілінгу з застосуванням УЗ обладнання

Ультразвук використовується для усунення ороговілих частинок шкіри починаючи з другої половини 20 століття. Якщо порівнювати з іншими методами чищення (механічний спосіб, вакуум), у такого пілінгу менша глибина впливу. Тому процедура безболісна, атравматична, не викликає роздратування. За один сеанс, звичайно, не можна позбутися від вугрів, але така чистка допоможе вирівняти рельєф шкіри й запобігти появі акне. Ультразвуковий пілінг підійде для будь-якого типу шкіри.

Щоб зрозуміти, що таке УЗ чистка обличчя, розберемось в принципі дії апарату для даної процедури.

Ультразвукова чистка обличчя — як це працює

Ультразвукова чистка обличчя цеПеред проведенням процедури лікар-косметолог консультує пацієнта, розповідає, що таке ультразвукова чистка обличчя, як це працює, які є протипоказання. Щоб клієнт отримав уявлення про процедуру, важливо пояснити нюанси роботи апарату для ультразвукової чистки обличчя.

Високий очищувальний ефект забезпечується ультразвуковими хвилями, які випромінює "лопатка" - спеціальна пластина, вироблена з металу. На рідке середовище, яке попередньо наноситься на шкіру (маються на увазі спеціальні зволожувальні гелі), здійснюється акустичний тиск. Утворюються так звані "мікрострумені", завдяки яким з поверхні вашої шкіри легко усуваються "мертві" клітини.

Крім очищення, ультразвук виконує інші функції – мікромасаж, зволоження, продукування нового колагену та еластину, прискорення регенерації шкіри. Але перераховані вище ефекти незначні, головною залишається очищувальна функція, оскільки в УЗ-чистці використовується звукова хвиля "поперечної" форми, яка проникає в дерму на глибину до 0.2 міліметра.

Пілінг із застосуванням ультразвуку - універсальний, він підійде шкірі будь-якого типу, навіть чутливій.

Навіщо потрібна ультразвукова чистка обличчя

Для чого потрібна ультразвукова чистка обличчя, якщо пацієнт і так регулярно очищає шкіру пінками, скрабами, пілінгами в домашніх умовах? УЗ чистка рекомендується для глибшого очищення шкіри, яке необхідно проводити приблизно раз на півроку. Така процедура допоможе очистити пори, прибрати "мертві" клітини з поверхні вашої шкіри, значно поліпшити тьмяний колір обличчя, зменшити кількість шкірних запалень. Після одного сеансу шкіра стане пружною, гладенькою і буде виглядати свіжіше, здоровіше.

Кому варто спробувати процедуру

Кому і навіщо потрібна ультразвукова чистка обличчя в салоні?

 • Тим, кому хочеться поліпшити колір обличчя. Ультразвук забезпечує легке очищення пір, відлущування "мертвих" клітин і мікромасаж, внаслідок чого колір шкіри помітно вирівнюється.
 • Тим, хто не любить тривалі салонні процедури. Безпосередньо сама процедура з використанням апарату для ультразвукової чистки триває близько 10 хвилин. Якщо враховувати також час, який витрачається на підготовку шкіри до сеансу і нанесення маски для догляду після процедури, то пацієнту потрібно бути у косметолога приблизно 40 хвилин.
 • Тим, хто не хоче, щоб на шкірі залишалися сліди після чистки. Після УЗ пілінгу не залишається почервоніння, як після використання механічного методу – цілком можливо відразу піти на важливу зустріч або на вечірку, свято.

Після сеансу ультразвукової чистки шкіра стає ніжною і гарною, а компоненти засобів для догляду можуть глибше проникати в шари шкіри, забезпечуючи вищу ефективність будь-яких кремів і масок. Також пілінг уповільнює вікові зміни, оскільки після очищення шкіра швидше оновлюється.

Показання та протипоказання до проведення процедури

Перед тим як зробити ультразвукову чистку обличчя, необхідно врахувати показання і протипоказання, як і при виконанні будь-яких інших апаратних процедур. Отже, показання до проведення УЗ-пілінгу:

 • УЗ чистка обличчя що цеЗакорковування пір.
 • Тьмяний відтінок шкіри.
 • Наявність набряків.
 • Наявність локальних запалень.
 • Схильність шкіри до жирності.
 • Розширення пір.
 • В’янення шкіри.
 • Знижений тонус шкіри.

Обмеження для проведення процедури наступні:

 • Наявність у пацієнта вугрової хвороби на стадії загострення.
 • Виношування дитини та годування груддю.
 • Наявність шкірних захворювань, прояви яких локалізовані на обличчі.
 • Наявність пухлин.
 • Період після ліфтингу з використанням ниток.
 • Бронхіальна астма.
 • Наявність інфекційного захворювання (маються на увазі важкі форми).
 • Наявність ушкоджень шкіри на обличчі.
 • Гіпертонія (маються на увазі важкі форми).
 • Ішемічна хвороба серця.
 • Аритмії (у формі нападів).
 • Тромбофлебіт.
 • Тяжкі форми захворювань щитовидки.
 • Епілепсія.

Скільки разів на рік проводити УЗ чистку

Для чого потрібна ультразвукова чистка обличчяПацієнти повинні розуміти, як часто можна робити ультразвукову чистку обличчя, оскільки зловживання таким пілінгом може мати негативні наслідки. Як правило, косметологи рекомендують використовувати дану технологію кожні два-три місяці, оскільки даний вид пілінгу вважається дбайливим.

Проте, найчастіше те, як часто можна робити УЗ чистку обличчя, залежить як від стану шкіри, так і від її особливостей, і від її типу. Іноді фахівці радять проводити її раз на місяць-півтора, якщо у пацієнта жирна шкіра, схильна до запалень, висипань. В інших випадках бажано чистити шкіру ультразвуком кожен квартал, це допоможе вчасно позбавлятися від "мертвих" клітин і запобігати появі акне. Деякі клієнти воліють робити процедуру тільки раз на рік, перед відпусткою на морі, адже в такий період не можна використовувати хімічні пілінги.

В будь-якому разі, косметолог повинен давати індивідуальну рекомендацію, як часто можна робити чистку обличчя ультразвуком конкретному пацієнту.

Як проводиться пілінг

Розглянемо покроково, як робиться ультразвукова чистка обличчя. Сеанс включає кілька етапів:

 • Як часто можна робити ультразвукову чистку обличчяПідготовча стадія. Обов'язковий демакіяж, попередня очищувальна б'юті-процедура (якщо є потреба), фіксація пасивного електрода на тілі пацієнта (це необхідно тільки для деяких моделей обладнання), нанесення зволожувального гелю.
 • Безпосередньо чистка обличчя. Лікар-косметолог водить ультразвуковою "лопаткою" по поверхні обличчя пацієнта, при цьому робоча область інструменту розташовується під кутом 35-45 градусів до шкіри.
 • Легкий масаж. Завершальна стадія УЗ-пілінгу.
 • Нанесення крему/маски. Засіб для догляду наноситься в самому кінці, після пілінгу компоненти косметики проникають глибше в шкіру і надають більш потужний ефект.

Деякі пацієнти бояться опіків після УЗ пілінгу. Але хороший косметолог знає, як правильно робити ультразвукову чистку обличчя так, щоб такого ускладнення не було. Подібний результат можливий тільки тоді, коли грубо порушується технологія проведення пілінгу.

Стосовно того, з чим робити ультразвукову чистку обличчя, то вибір за лікарем-косметологом. Важливо використовувати професійні гелі, розроблені з урахуванням особливостей різних типів шкіри. Для клієнтів з жирною шкірою і розширеними або закоркованими порами підійдуть засоби, які надають розпарюючий ефект, що містять AHA-кислоти та рослинні екстракти. Такі компоненти сприяють розм'якшенню комедонів і пригнічують роботу сальних залоз. Для клієнтів з сухою, чутливою, зрілою шкірою рекомендуються гелі з більш м'якою дією. Вони здатні делікатно розмякшувати епідерміс, в їх складі не повинно бути агресивних компонентів.

 
Популярні статті