Спецціни на апарати

Елос-лікування вугрової хвороби

 • 02 березня 2018
 • Переглядів: 8525

елос лікування вугрової хворобиЕлос-терапія використовує одночасно два фактори впливу - імпульси світла і радіочастотну енергію, що багаторазово підсилює ефективність процедури. Обидва чинники проникають глибоко в область запалення і діють відразу в декількох напрямках. З одного боку, імпульси коротких хвиль блакитного світла справляють згубний вплив на бактерії, що провокують розвиток акне. З іншого боку, радіочастоти проникають всередину фолікула і атрофують сальні залози. Це призводить до значного зниження вироблення шкірного сала, яке і є місцем існування для бактерій. Радіочастотна енергія також допомагає позбутися від небажаної пігментації, ущільнень на шкірі. Це досягається через процес піролізу - руйнування патологічних тканин.

Елос-терапія покращує мікроциркуляцію в клітинах шкіри, покращує обмін, сприяє швидкому виведенню з клітин продуктів розпаду. Метод елос-лікування акне вважається одним з найбільш ефективних способів боротьби з висипом вугрів. Приблизно через чотири тижні після початку елос-лікування вугрового висипу розгладжується шкіра, звужуються пори, поліпшується колір обличчя і текстура шкіри, вирівнюється її тон.

Елос-терапія застосовується:

 1. для лікування акне будь-якого ступеня тяжкості - від комедонів до гнійничкових прищів (папул і пустул);
 2. для лікування наслідків акне: розширених пор, ущільнень, пігментацій;
 3. для профілактики утворення нових запалених вугрів і чорних цяток на обличчі.

При використанні апарату ELOS спостерігається поліпшення і щодо постакне: світлішають червоні плями після вугрової хвороби, згладжуються рубці від прищів, вирівнюється структура шкіри, розсмоктуються ущільнення, скорочуються пори, зменшуються прояви слідів від гнійничкових прищів.

елос лікування вугрового висипу Щоб боротьба з висипом вугрів була успішною, необхідно обробити не тільки рожеві прищі і гнійні прищики, але й зони вугрової висипки без запалення. В кінці процедури лікування акне може з'явитися слабке почервоніння шкіри. На ділянках гнійничкових прищів, оброблених подвійними і потрійними імпульсами, еритема може виявлятися сильніше. Легке почервоніння самостійно зникне через 30-90 хвилин після сеансу. Однак безпосередньо після ELOS-лікування вугрів і прищів наносити макіяж не рекомендується.

В середньому повний курс ELOS проти акне становить 8-10 процедур 2 рази в тиждень. Невелике акне, як показує практика, зазвичай зникає на 2-3 процедурі. Помірні і серйозні форми захворювання акне на шкірі можуть зажадати більшої кількості обробок. Після 12 повторень зникає 70-80% папул (величезних гнійних прищів).

Складні форми акне, великі прищі під шкірою, можуть вимагати підтримувальних обробок в міру потреби. Такий підтримувальний спосіб лікування ЕЛОС обладнанням від прищів на обличчі і на тілі вдвічі знижує ймовірність нових висипань.

Протипоказання до елос-терапії вугрової хвороби:

 • Онкологічні та пухлинні захворювання; елос-терапія вугрової хвороби
 • Вагітність і лактація;
 • Системні захворювання, такі як діабет;
 • Надмірна чутливість до інфрачервоного випромінювання - в тому числі викликана прийманням ліків;
 • Дерматоз, склеродермія, ревматичний артрит;
 • Інтенсивна засмага.

Вугрова хвороба - це захворювання шкіри, а не естетична проблема, на яку можна не звертати уваги. Чим раніше розпочато лікування, тим вища ймовірність успішного одужання.

 
Популярні статті