Спецціни на апарати

Профілактика вікових змін

  • 07 серпня 2018
  • Переглядів: 3054

Давно вже відомо про те, що любе захворювання чи патологічний стан набагато легше профілактувати ніж лікувати, чи боротись пізніше з його наслідками. Це ж стосується і фізіологічних процесів старіння, котрі відбуваються у нашій шкірі з віком. Сучасна естетична медицина дозволяє ефективно боротися з віковими змінами без застосування пластичної хірургії, але звісно чим менші прояви, тим легше їх усунути за допомогою косметологічних методів. Тому профілактика завжди була і є основним напрямком роботи лікарів естетичної медицини.


як боротися з віковими змінами обличчя

Багато представниць прекрасної статі звинувачуючи у всьому генетику не надають цінності профілактичним методам. Так, генетика впливає на стан шкіри, але тільки на 20%, решту 80% посідають: спосіб життя, харчування та адекватна профілактика (догляд за шкірою індивідуально і правильно підібраний лікарем відповідно віку, типу шкіри та її потреб).

Уже давно не секрет, те що спосіб життя безсумнівно впливає на стан нашої шкіри. Мінімальна фізична активність, шкідливі звички, екологія, високий рівень стресу все це проявляється на нашій шкірі тьмяним кольором, висипаннями, куперозом, сухістю, появою мімічних зморшок та іншими не привабливими очам змінами. Рівень фізичних навантажень повинен визначатися станом здоров'я. Для когось допустимі тільки прогулянки на свіжому повітрі два рази в тиждень, а комусь потрібні щоденні тренування у фітнес клубі, фізичні навантаження також знижують рівень стресу в організмі.

Дуже важливо дотримуватись правильного режиму та збалансованого раціону харчування. «Ми є те, що ми їмо». Шкіра являється найбільшим органом нашого організму, яка виконує ряд найважливіших функцій, вона найбільше потребує достатньої кількості вітамінів, мінералів, антиоксидантів. Слід пам’ятати що велика кількість поживних речовин втрачається при термічній обробці продуктів харчування, а деякі мінімально всмоктуються у травному тракті, тому для оптимального балансу часто необхідно додатково приймати комплекс вітамінів чи мінералів у вигляді таблеток чи БАДів. Не менш чутливою є шкіра до зменшення кількості води, яка на 70% складає наш організм. Запорукою здорової сяючої шкіри та і організму в цілому є дотримання правильного питного режиму. Для дорослої людини оптимальним є 2 літри чистої води на добу. Адже шкіра першою реагує на прояви гіпогідратації сухістю, зменшенням пружності та еластичності, що у подальшому призводить до формування зморшок та старіння шкіри. 

І останнє, але не менш важливе професійний догляд у косметолога. Його можна розділити за типами шкіри, за її потребами, за станом шкіри на момент звернення до спеціаліста, але найважливішим є підібрати профілактичні заходи стосовно віку пацієнта.

Отже шкіра до 25 років не потребує стимулюючих профілактичних заходів, молода шкіра забезпечена великим ресурсом енергії, і сама здатна відновлювати любі нерівності. У віці 18-25 профілактика базується на усуненні проявів акне та його наслідків, достатнє зволоження та захист від ультрафіолету.

У віці 25-35 шкіра уже потребує профілактичної стимуляції, покращення кровообігу, живлення, зволоження і звичайно ж захист від сонця. Внаслідок стимуляції кровообігу у капілярній сітці можемо досягнути достатнього насичення киснем клітин шкіри, що дуже важливо для підтримання процесів регенерації і забезпечення тканинного імунітету у шкірі.  Активний лімфодренаж захистить від набряків, перерозтягування шкіри і зберігає її у доброму тонусі. Дуже активними на даному етапі являються апаратна косметологія, мезотерапія, поверхневі пілінги.

Профілактика у віці старше 35 років направлена на корекцію можливих змін, закріплення слабких точок, котрі можуть виражатись на обличчі і у кожного пацієнта проявляються індивідуально. Застосування ботулотоксину для зменшення активності міміки, що у подальшому призводить до формування глибоких зморшок і дермальних заломів, контурна пластика за потреби, зволоження, живлення, захист від шкідливого впливу ультрафіолету.

Після 40-45 років усі заходи естетичної медицини направлені на збереження шкіри і попередження вираженого старіння. Завжди слід пам’ятати що процеси старіння запускаються з 25 років і активні постійно, тому процедури направлені на усунення уже сформованих вікових змін будуть менш ефективні. Тільки активна профілактика старіння у будь-якому віці допоможе попередити прояви вікових змін і зберегти шкіру молодою і сяючою на довго.

 
Популярні статті