Спецціни на апарати

Кріоліполіз. Холодна сила краси.

 • 02 березня 2018
 • Переглядів: 42734

Краса і досконалість жіночого тіла завжди пов'язані з кількістю жирової тканини. Недолік жиру загрожує анорексією, а надлишок жирових відкладень в типово «жіночих» місцях - животі, боках, спині, руках і стегнах - є показником заниженої самооцінки і депресії, коли предмет всіх мріянь - це якомога швидше позбутися від ненависного жиру.

Що таке кріоліполіз

Кріоліполіз - це один з найбільш безпечних та ефективних методів, використовуваних для усунення локальних жирових відкладень. Технологія була розроблена в США і сьогодні використовується в багатьох країнах по всьому світу. Апарат для кріоліполізу був схвалений FDA (Food and Drug Administration) - організацією, яка є головним перевірчим органом США з питань харчування, фармакології та медицини.

В основі методу - локальне використання холодових факторів, що викликають зниження температури в зоні впливу не нижче меж кріостійкості тканин (5-10 градусів Цельсія) і не призводять до зміни терморегуляції організму.

Як впливає метод на організм

Кріоліполіз результатиСуть методу кріоліполізу полягає в тому, що жирова тканина (шкірно-жирова складка) поміщається між спеціальними аплікаторами, після чого поступово (протягом години) охолоджується до 5 градусів Цельсія. При поступовому охолодженні в клітинах жирової тканини (адипоцитах) відбувається перехід ліпідних включень (жирів) з рідкої форми в тверду. Кристалізація жирів - процес неминучий, бо температура їх плавлення перебуває на рівні 17 - 20 градусів, а при нижчій температурі ліпіди набувають кристалічної структури.

До чого призводить кристалізація ліпідів? Цей процес веде до руйнування мембран адипоцитів, і ті гинуть. Процес відбувається повільно і мало чим відрізняється від фізіологічної загибелі клітин. До загиблих адипоцитів спрямовуються макрофаги та інші імунокомпетентні клітини, які прибирають залишки жирових клітин з проблемної ділянки.

При низьких температурах відбувається охолодження адипоцита, при цьому запускається процес фізіологічного апоптозу.

Жирові клітини м'яко втрачають свій вміст в ході звичайного процесу метаболізму, тим самим відбувається видалення надлишкового жиру і зменшення товщини жирового прошарку. Охолодження відбувається поступово і не досягає негативних температур. У цих умовах відбувається тільки кристалізація ліпідів, яка згубна для жирових клітин, а ось кристалізація води, яка могла б теоретично зруйнувати м'язові клітини або фібробласти, не відбувається.

Одна процедура кріоліполізу призводить до втрати 25-30% товщини жирової складки.

Кріоліполіз проводиться в зоні передньої і бічної поверхні живота, на спині, на стегнах і на руках. Ефект від процедури наростає поступово, протягом кількох місяців. Кількість жирової тканини в проблемних зонах дійсно візуально зменшується, а в цифрах це досягає 2-4 см об'єму.

Показання до проведення кріоліполізу

 • Наявність локальних жирових складок товщиною від 2,5 до 6 см, які не піддаються корекції традиційними методами схуднення - спорт, дієти, масаж;
 • Поліпшення тонусу шкіри;
 • Зменшення обсягів тіла.

Кріоліполіз протипоказанняГоловною перевагою кріоліполізу є можливість усунути жир тільки в проблемних місцях і зберегти форми, які є дуже привабливими з достатньою кількістю жирової тканини (наприклад, жіночі груди). Спорт і дієти неминуче призводять до втрати обсягів по всьому тілу, що є небажаним з точки зору канонів жіночої краси.

Однак, значне ожиріння є протипоказанням до проведення процедури.

Протипоказання до проведення кріоліполізу

 • Холодова алергія;
 • Ожиріння;
 • Порушення кровообігу в проблемній зоні;
 • Діабетична полінейропатія, ангіопатія;
 • Постгерпетична невралгія;
 • Порушення згортання крові;
 • Пошкодження шкірних покривів;
 • Використання медичних приладів: кардіостимулятори, переносні вимірювальні ЕКГ та інші;
 • Вагітність;
 • Гострі запальні захворювання;
 • Онкологія.

Особливості проходження процедури

Кріоліполіз наслідкиПроцедура абсолютно безболісна і комфортна. Ви будете відчувати лише холод і вакуум в зоні впливу. Після процедури відзначається еритема (почервоніння) в місці проведення кріоліполізу, яка зникає протягом години. Перший результат кріоліполізу буде помітний через 3 тижні після процедури, а через 3 місяці буде видно остаточний вау-ефект. За одну процедуру товщина жирового прошарку зменшується на 25%.

Проте, буде справедливо сказати кілька слів на захист нашої жирової тканини і наслідків проведення кріоліполізу.

В організмі жирова тканина відіграє важливу роль. Особливо для жінок вона виконує гормональну функцію. Цікаво, що норма вмісту жиру в організмі - 10 кг. При його недостатній кількості у дівчат можуть виникнути проблеми із заплідненням або виношуванням плоду. А жінкам після 40 років жир необхідний для підтримки гормонального фону.

Тому перед тим, як оголосити війну жировим відкладенням, необхідно пам'ятати, що все добре в міру.

 
Інші статті
Популярні статті