Спецціни на апарати

Апарати для кріоліполізу

Апарат кріоліполізу CRYO LIFT

242 725 грн.
346 750 грн.

Апарат кріоліполізу CRYO LIFT NEW

281 050 грн.
401 500 грн.

Апарат кріоліполізу CRYO MAX

229 950 грн.
328 500 грн.

Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)

Crio-Lift-апарат «MEDICALASER»

Цей апарат поєднує в собі можливість проведення чотирьох процедур:

  • кріоліполіз на великі і малі зони тіла;
  • багатополярний RF-ліфтинг;
  • кавітація;
  • холодний ліполазер.

Три абсолютно різні технології в цьому апараті: кріоліполіз, кавітація і холодний ліполазер - спрямовані на руйнування жирових клітин. А багатополярний RF-ліфтинг забезпечує своєчасну підтяжку і перешкоджає провисання шкіри після різкого видалення жирових відкладень.

Процедура кріоліполізу має таке обмеження, що після проведення її не можна відразу повторювати , потрібно почекати певний період часу. Але, завдяки унікальному універсальному поєднанню в нашому апараті 4-х технологій, косметолог може послідовно робити клієнтам процедури за різними технологіями значно частіше, ніж процедуру за однією технологією кріоліполізу. І завдяки такому послідовному проведенню процедур дохід косметолога і салону істотно збільшується на тривалий період часу.

Крім того, за рахунок комплексності процедур досягаються високі і стабільні косметологічні результати для клієнтів, що дуже цінується клієнтами.

Додаткова інформація на тему кріоліполізу.

Все більшу популярність, як серед жіночої частини населення, так і серед чоловічої, набирає новий спосіб схуднення. Це процес зменшення підшкірної жирової тканини, який називається кріоліполіз. Процес відбувається під впливом апаратного охолодження жирових тканин.

Жирові клітини є дуже чутливими до низьких температур, тому, спрощено кажучи, вони під впливом холоду запускають процес саморуйнування (апоптоз). Вміст зруйнованих клітин (жир) виходить з організму людини природним шляхом. Шар жиру, який знаходиться в оброблюваних частинах тіла (сідниці, живіт, стегна), значно зменшується.

Процедура виконується в такий спосіб. Оброблювана поверхня на обраній частині тіла накривається вакуумним аплікатором, який втягує в себе складку шкіри з жировим шаром. Далі проводиться рівномірне охолодження втягнутої складки. Після досягнення температури -5 градусів Цельсія починає активізуватися процес ліполізу.

Процедура займає близько однієї години, апарат кріоліполіз виконує швидко, і не приносить ніякого дискомфорту клієнту, його здоров'я зовсім не зазнає жодних ускладнень і ризиків, які зазвичай виникають при ліпосакції і медикаментозному лікуванні ожиріння.

Процедура кріоліполізу не вимагає госпіталізації, не порушує цілісність шкірного покриву. Під час процедури клієнт може спокійно читати журнал або дивитися телевізор. Після закінчення сеансів можна відразу ж повернутися до повсякденних справ.

Результати процедури видно вже після 3 тижнів її проведення. Кінцевий же результат настає після закінчення 2 місяців. Обсяг жирового шару зникає поступово і м'яко, а результат тримається довго і стійко. Якісний кріоліполіз апарат - гарант якості процедур.

Купити якісний апарат для кріоліполізу можна у виробника - компанії «MedicaLaser». Всі апарати нашого виробництва сертифіковані, а також відповідають абсолютно всім міжнародним стандартам і вимогам. Ціни на професійне обладнання для кріоліполізу добре поєднуються з його якістю, тому купівля буде вигідна для салону будь-якого класу і фінансових можливостей.

Багато власників салонів краси, клінік краси, приватних косметологічних кабінетів з міст: Київ, Житомир, Вінниця, Львів, Тернопіль, Хмельницький, Донецьк, Луганськ, Сімферополь, Ялта, Дніпро, Кропивницький, Рівне, Хмельницький, Ужгород, Черкаси, Полтава, Чернівці, Чернігів, Запоріжжя, Суми, Івано-Франківськ та інших, вважають за краще купити апарат для кріоліполізу в компанії «Медікалазер».

Професійне обладнання для кріоліполізу торгової марки MEDICALASER має всі необхідні сертифікати, які дозволяють його експлуатувати в Україні.

Якісне навчання методикам проведення процедур на цих апаратах з видачею іменного диплома дозволяє фахівцям індустрії краси набути необхідних знань в короткі терміни.

Ціна на професійний апарат для кріоліполізу від "Медікалазер" дуже вигідна для України.

Як показують економічні розрахунки і опитування покупців, які вже працюють з апаратами «Медікалазер», при правильній маркетинговій політиці апарати для кріоліполізу і інші косметологічні апарати досить швидко окуповуються і приносять гарний прибуток. Це підтверджували в усних і письмових опитуваннях власники салонів і салонів краси з міст Біла Церква, Кривий Ріг, Маріуполь, Миколаїв, Херсон, Кременчук, Алчевськ, Бровари, Мелітополь та інших.