Апарати для кріоліполізу

Апарат кріоліполізу CRYO LIFT
Апарат кріоліполізу CRYO LIFT

Апарат кріоліполізу CRYO LIFT - преміум-модель (категорії PREMIUM) лінійки апаратів кріоліполізу. Апарат CRYO LIFT є чудовою альтернативою хірургічним метода..

261 250 грн. (9 500 $)

Апарат кріоліполізу CRYO LIFT NEW
Апарат кріоліполізу CRYO LIFT NEW

Апарат кріоліполіза CRYO LIFT NEW - преміум-модель (категорії PREMIUM) лінійки апаратів кріоліполіза. Апарат CRYO LIFT NEW є чудовою альтернативою хірургічни..

302 500 грн. (11 000 $)

Апарат кріоліполізу CRYO MAX
Апарат кріоліполізу CRYO MAX

Аппарат криолиполиза CRYO MAX - премиум-модель (категории PREMIUM) линейки аппаратов криолиполиза. Аппарат CRYO MAX является отличной альтернативой хирургическ..

247 500 грн. (9 000 $)

Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)

Crio-Lift-апарат «MEDICALASER»

Цей апарат поєднує в собі можливість проведення чотирьох процедур:

  • кріоліполіз на великі і малі зони тіла;
  • багатополярний RF-ліфтинг;
  • кавітація;
  • холодний ліполазер.

Три абсолютно різні технології в цьому апараті - кріоліполіз, кавітація і холодний ліполазер - спрямовані на руйнування жирових клітин. А багатополярний RF-ліфтинг забезпечує своєчасну підтяжку і перешкоджає провисання шкіри після різкого видалення жирових відкладень.

Процедура кріоліполіза має таке обмеження, що після проведення її не можна відразу повторювати клієнтові, потрібно почекати певний період часу. Але, завдяки унікальному універсальному поєднанню в нашому апараті 4-х технологій, косметолог може послідовно виконувати клієнтам процедури за різними технологіями значно частіше, ніж процедуру за однією технологією кріоліполіза. І за рахунок такого послідовного проведення процедур дохід косметолога і салону істотно збільшується на тривалий період часу.

Крім того, за рахунок комплексності процедур досягаються високі і стабільні косметологічні результати для клієнтів, що дуже цінується клієнтами.

Додаткова інформація на тему кріоліполізу.

Все більшу популярність, як серед жіночої частини населення, так і серед чоловічої, набирає новий спосіб схуднення. Це процес зменшення підшкірної жирової тканини, який називається кріоліполіз. Процес відбувається під впливом апаратного охолодження жирових тканин.

Жирові клітини є дуже чутливими до низьких температур, тому, спрощено кажучи, вони під впливом холоду запускають процес саморуйнування (апоптоз). Вміст зруйнованих клітин (жир) виходить з організму людини природним шляхом. Шар жиру, який знаходиться в оброблюваних частинах тіла (сідниці, живіт, стегна), значно зменшується.

Процедура виконується в такий спосіб. Оброблювана поверхня на обраної частини тіла накривається вакуумним аплікатором, який втягує в себе складку шкіри з жировим шаром. Далі проводиться рівномірне охолодження втягнутою складки. Після досягнення температури -5 градусів Цельсія починає активізуватися процес ліполізу.

Процедура займає близько однієї години, апарат кріоліполіз виконує швидко, і не приносить ніякого дискомфорту клієнту, його здоров'я зовсім не зазнає жодних ускладнень і ризиків, які зазвичай виникають при ліпосакції і медикаментозному лікуванні ожиріння.

Процедура кріоліполіза не вимагає госпіталізації, чи не порушує цілісність шкірного покриву. Під час процедури клієнт може спокійно читати журнал або дивитися телевізор. Після закінчення сеансів можна відразу ж повернутися до повсякденних справах.

Результати процедури видно вже після 3 тижнів її проведення. Кінцевий же результат настає після закінчення 2 місяців. Обсяг жирового шару йде поступово і м'яко, а результат тримається довго і стійко. Якісний кріоліполіз апарат - гарант якості процедур.

Купити хорошої якості апарат для кріоліполіза можна у виробника - компанії «MedicaLaser». Всі апарати нашого виробництва сертифіковані, а також відповідають абсолютно всім міжнародним стандартам і вимогам. Ціни на професійне обладнання для кріоліполіза добре поєднуються з його якістю, тому покупка буде вигідна для салону будь-якого класу і фінансових можливостей.

Багато власників салонів краси, салонів краси, приватних косметологічних кабінетів з міст: Київ, Житомир, Вінниця, Львів, Тернопіль, Хмельницький, Донецьк, Луганськ, Сімферополь, Ялта, Дніпро, Кропивницький, Рівне, Хмельницький, Ужгород, Черкаси, Полтава, Чернівці, Чернігів, Запоріжжя, Суми, Івано-Франківськ та інших, вважають за краще купити апарат для кріоліполіза в компанії «Медікалазер».

Професійне обладнання для кріоліполіза торгової марки MEDICALASER має всі необхідні сертифікати, які дозволяють його експлуатувати в Україні.

Якісне навчання методикам проведення процедур на цих апаратах з видачею іменного диплома дозволяє фахівцям індустрії краси набути необхідних знань в короткі терміни.

Ціна на професійний апарат для кріоліпоза від "Медікалазер" дуже вигідна для України.

Як показують економічні розрахунки і опитування покупців, які вже працюють з апаратами «Медікалазер», при правильній маркетинговій політиці апарати для кріоліполіза і інші косметологічні апарати досить швидко окупаються і приносять гарний прибуток. Це підтверджували в усних і письмових опитуваннях власники салонів і салонів краси з міст Біла Церква, Кривий Ріг, Маріуполь, Миколаїв, Херсон, Кременчук, Алчевськ, Бровари, Мелітополь та інших.