Апарати для кріоліполізу

Апарат кріоліполізу CRYO LIFT

251 750 грн. (9 500 $)

Апарат кріоліполізу CRYO LIFT NEW

291 500 грн. (11 000 $)

Апарат кріоліполізу CRYO MAX

238 500 грн. (9 000 $)

Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)

Crio-Lift-апарат «MEDICALASER»

Цей апарат поєднує в собі можливість проведення чотирьох процедур:

  • кріоліполіз на великі і малі зони тіла;
  • багатополярний RF-ліфтинг;
  • кавітація;
  • холодний ліполазер.

Три абсолютно різні технології в цьому апараті: кріоліполіз, кавітація і холодний ліполазер - спрямовані на руйнування жирових клітин. А багатополярний RF-ліфтинг забезпечує своєчасну підтяжку і перешкоджає провисання шкіри після різкого видалення жирових відкладень.

Процедура кріоліполізу має таке обмеження, що після проведення її не можна відразу повторювати , потрібно почекати певний період часу. Але, завдяки унікальному універсальному поєднанню в нашому апараті 4-х технологій, косметолог може послідовно робити клієнтам процедури за різними технологіями значно частіше, ніж процедуру за однією технологією кріоліполізу. І завдяки такому послідовному проведенню процедур дохід косметолога і салону істотно збільшується на тривалий період часу.

Крім того, за рахунок комплексності процедур досягаються високі і стабільні косметологічні результати для клієнтів, що дуже цінується клієнтами.

Додаткова інформація на тему кріоліполізу.

Все більшу популярність, як серед жіночої частини населення, так і серед чоловічої, набирає новий спосіб схуднення. Це процес зменшення підшкірної жирової тканини, який називається кріоліполіз. Процес відбувається під впливом апаратного охолодження жирових тканин.

Жирові клітини є дуже чутливими до низьких температур, тому, спрощено кажучи, вони під впливом холоду запускають процес саморуйнування (апоптоз). Вміст зруйнованих клітин (жир) виходить з організму людини природним шляхом. Шар жиру, який знаходиться в оброблюваних частинах тіла (сідниці, живіт, стегна), значно зменшується.

Процедура виконується в такий спосіб. Оброблювана поверхня на обраній частині тіла накривається вакуумним аплікатором, який втягує в себе складку шкіри з жировим шаром. Далі проводиться рівномірне охолодження втягнутої складки. Після досягнення температури -5 градусів Цельсія починає активізуватися процес ліполізу.

Процедура займає близько однієї години, апарат кріоліполіз виконує швидко, і не приносить ніякого дискомфорту клієнту, його здоров'я зовсім не зазнає жодних ускладнень і ризиків, які зазвичай виникають при ліпосакції і медикаментозному лікуванні ожиріння.

Процедура кріоліполізу не вимагає госпіталізації, не порушує цілісність шкірного покриву. Під час процедури клієнт може спокійно читати журнал або дивитися телевізор. Після закінчення сеансів можна відразу ж повернутися до повсякденних справ.

Результати процедури видно вже після 3 тижнів її проведення. Кінцевий же результат настає після закінчення 2 місяців. Обсяг жирового шару зникає поступово і м'яко, а результат тримається довго і стійко. Якісний кріоліполіз апарат - гарант якості процедур.

Купити якісний апарат для кріоліполізу можна у виробника - компанії «MedicaLaser». Всі апарати нашого виробництва сертифіковані, а також відповідають абсолютно всім міжнародним стандартам і вимогам. Ціни на професійне обладнання для кріоліполізу добре поєднуються з його якістю, тому купівля буде вигідна для салону будь-якого класу і фінансових можливостей.

Багато власників салонів краси, клінік краси, приватних косметологічних кабінетів з міст: Київ, Житомир, Вінниця, Львів, Тернопіль, Хмельницький, Донецьк, Луганськ, Сімферополь, Ялта, Дніпро, Кропивницький, Рівне, Хмельницький, Ужгород, Черкаси, Полтава, Чернівці, Чернігів, Запоріжжя, Суми, Івано-Франківськ та інших, вважають за краще купити апарат для кріоліполізу в компанії «Медікалазер».

Професійне обладнання для кріоліполізу торгової марки MEDICALASER має всі необхідні сертифікати, які дозволяють його експлуатувати в Україні.

Якісне навчання методикам проведення процедур на цих апаратах з видачею іменного диплома дозволяє фахівцям індустрії краси набути необхідних знань в короткі терміни.

Ціна на професійний апарат для кріоліполізу від "Медікалазер" дуже вигідна для України.

Як показують економічні розрахунки і опитування покупців, які вже працюють з апаратами «Медікалазер», при правильній маркетинговій політиці апарати для кріоліполізу і інші косметологічні апарати досить швидко окуповуються і приносять гарний прибуток. Це підтверджували в усних і письмових опитуваннях власники салонів і салонів краси з міст Біла Церква, Кривий Ріг, Маріуполь, Миколаїв, Херсон, Кременчук, Алчевськ, Бровари, Мелітополь та інших.