Спецціни на апарати

Як підготуватися до шугарингу: найдієвіші поради

  • 10 травня 2021
  • Переглядів: 3557

Зміст:

  1. Шугаринг та епіляція воском: в чому відмінності?
  2. 7 порад з підготовки до шугарингу
  3. Рекомендації по догляду після шугарингу

підготовка до шугаринга

Шугаринг називають цукровою або карамельною епіляцією. Процедура зводиться до видалення волосся з тіла за допомогою густої карамельної пасти. Батьківщина шугарингу - Стародавній Єгипет. У комерційній та домашній косметології ця методика почала застосовуватися з 1983 року. В наші дні такий спосіб епіляції користується великою популярністю. У цьому матеріалі ми розповімо, як підготуватися до шугарингу, щоб процедура пройшла комфортно. Це буде корисно як новачкам, так і тим, хто вже пробував епіляцію цукром.

Шугаринг та епіляція воском: в чому відмінності?

Перш ніж ми розповімо, в чому полягає підготовка до шугарингу, відзначимо головні особливості процедури. З першого погляду шугаринг і воскова епіляція здаються ідентичними, за винятком використовуваного засобу. Однак карамельний метод має ряд відмінностей, які багато косметологів вважають перевагами цього способу перед восковою процедурою.

  • Температура пасти. Цукрова паста нагрівається до 37 °С, в той час, як віск - до 40 °С і вище. Внаслідок навіть незначної термальної відмінності шугаринг вважається більш комфортним способом епіляції. Також його можна проводити при варикозному розширенні вен.
  • Видалення пасти. Цукрова суміш знімається у напрямку росту волосся, а віск - навпаки. Вважається, що за ростом волосся не так болісно видаляти волосся. Однак під час початкових процедур це все одно не найприємніше відчуття.

Важливий момент: процедура шугарингу все ж має протипоказання. До них варто віднести захворювання шкіри, ранки або висипання на шкірі, інтенсивна засмага, а також наявність цукрового діабету. У деяких випадках шугаринг також не рекомендують проводити в період вагітності.

7 порад з підготовки до шугарингу

Порада 1. Обов'язковий пілінг тіла. Це те, що потрібно знати (і робити) всім перед шугарингом. Пілінг тіла, зокрема ділянок, що підлягають епіляції, слід зробити за день або в день процедури. Для цього краще використовувати скраби з натуральними гранулами, наприклад, кісточкою абрикоса, горіха. Видалення відмерлих клітин шкіри запобігає вростанню волосинок у шкіру після процедури. Це важливо, навіть незважаючи на той момент, що видалення волосинок відповідно до методики шугарингу відбувається у напрямку росту волосся.

Порада 2. До процедури потрібно підготувати ділянки епіляції. Щоб досить ретельно видалити волосся на тілі за допомогою карамельної пасти, до шугарингу необхідно «підготуватися». Одне з найбільш частих запитань, які отримують шугаринг-майстри - це скільки часу потрібно відрощувати волосся для шугарингу?

Відповімо відразу, що тривалість зростання волосинок - процес індивідуальний. Довжина волосся в місцях видалення повинна бути не менше 3-4 мм. Тому, залежно від інтенсивності росту волосся, до відвідування майстра слід почекати з голінням і епіляцією в домашніх умовах. Таким чином паста зможе добре захопити волосся при видаленні.

Порада 3. Оптимальний час для процедури - 6-7 день циклу (менструального). Саме в цей період організм активно виробляє гормон естроген, який сприяє загоєнню тканин і мінімізує больові відчуття. У такому разі навіть якщо шугаринг буде виконуватися вперше, процедура буде відчуватися більш комфортно.

Порада 4. Крем, дезодорант, лосьйон, гель для душу - все це краще не використовувати в день сеансу. Це стосується всіх, хто бажає пройти карамельну епіляцію, а тим більше якщо підготовка до шугарингу виконується вперше. Річ у тому, що всі ці засоби залишаються на поверхні тіла в більшій чи меншій мірі. Як результат, це може привести до недостатньо щільного з'єднання пасти з волосинками, і якість епіляції буде нижче за очікувану.

шугарінг що потрібно перед процедурою

Порада 5. Гарний настрій. У будь-якій справі, також і в шугарингу, важливо приходити на сеанс з хорошим настроєм. Як би це не звучало. Потрібно відкинути страх і «очікування» болю. Звичайно, карамельна епіляція - це все одно епіляція і больові відчуття тут не виключаються. Однак краще на цьому не концентруватися, а, наприклад, зводити думки до очікуваного результату: буде комфортно, гладко, а звичайна б'юті-рутина скоротиться до наступного сеансу. Як підготувати себе до шугарингу морально? Краще за все не думати про процедуру до сеансу, підняти собі настрій і послухати улюблений плейлист.

Порада 6. На процедуру слід одягати комфортний одяг. Для походу до майстра краще віддати перевагу вільному одягу з натуральних тканин. Це може бути як вільний костюм зі штанами, так і об'ємні спідниці й сукні, які ніде не тиснуть і не натирають. Вузькі джинси або синтетичний светр можуть дратувати чутливу шкіру відразу після процедури. При необхідності можна взяти з собою змінний одяг, а також спідню білизну.

Порада 7. Досвідчений майстер - велика ймовірність позитивного досвіду. Природно відчуття від процедури індивідуальні, проте вибір майстра шугарингу також грає в цьому чималу роль. Варто відкинути самостійні експерименти і вибрати не новачка, а досвідченого майстра. Особливо це важливо, якщо видалення волосся цукром буде виконуватися вперше.

Якщо говорити про те, що заборонено або не можна робити перед шугарингом, так це вживання алкогольних напоїв. Це і є основні поради перед процедурою. Крім цього, розповімо про декілька важливих моментів, які важливо враховувати після цукрової епіляції.

Рекомендації по догляду після шугарингу:

  • У перші 24 години після процедури важливо захистити чутливу шкіру. З цієї причини краще утриматися від засмаги, солярію, походів у лазню та в басейн.
  • Слід 2 рази на тиждень робити м'який пілінг шкіри і використовувати мочалку середньої жорсткості. Це буде сприяти відлущуванню епідермісу і запобігати вростанню волосинок у шкіру.

На закінчення додамо, що шугаринг - досить проста й бюджетна процедура. Її недолік - ймовірність болючих відчуттів. Альтернатива цій методиці - апаратні способи епіляції. Зокрема, лазерна епіляція.

 
Популярні статті