Спецціни на апарати

Лазерна епіляція глибокого бікіні: як проходить процедура

 • 24 жовтня 2019
 • Переглядів: 190902

Лазерна епіляція глибоке бікіні як проходитьКожна сучасна жінка знає, наскільки це непросто – постійно стежити за ідеальною гладкістю в інтимній зоні. Шкіра в зоні бікіні ніжніша, ніж на інших ділянках тіла, гоління та депіляція можуть викликати різні роздратування і проблему вростання волосся. Тому все більш популярною стає процедура лазерної епіляції для найінтимніших місць. З її допомогою можна позбутися від небажаних волосинок назавжди й забути про постійну необхідність використовувати станок або записуватися на депіляцію.

Не тільки жінки, а й представники сильної статі оцінили високу ефективність усунення зайвого волосся з зони бікіні за допомогою лазерного апарату. Але якщо людина ще жодного разу не відвідувала таку процедуру, її хвилює, як проходить лазерна епіляція глибокого бікіні. Процедура інтимна, і клієнтові потрібно заздалегідь знати, до чого бути готовим. Ми розповімо, як робиться лазерна епіляція глибокого бікіні, і як підготуватися до сеансу.

Чим глибоке бікіні відрізняється від класичного

Отже, найпопулярніший варіант видалення рослинності в інтимній зоні – це епіляція глибокого бікіні. Чим відрізняється цей вид епіляції від класичного варіанта? У випадку, якщо клієнт хоче зробити неглибоке бікіні, майстер видаляє волосся з лобка, міжсідничної складки, сідниць, тобто по лінії трусиків. Для багатьох дівчат такий варіант оптимальний, особливо якщо клієнтці некомфортно робити глибшу процедуру. Також існує дещо середнє між класикою і глибоким бікіні – екстрабікіні. Така епіляція передбачає обробку статевих губ і міжсідничної складки. А глибоке, або тотальне бікіні – це повне видалення волосся в інтимній зоні. Тобто майстер домагається ідеальної гладкості, видаляючи волосся з лобка, міжсідничної складки, сідниць і статевих губ.

Скільки часу займає лазерна епіляція глибокого бікіні

Клієнток цікавить не тільки те, як відбувається лазерна епіляція глибокого бікіні, але й скільки часу це займає. В процесі епіляції фахівець видаляє всі видимі волосинки з зони, що обробляється. Тому процедура займає близько години, в той час як при класичній епіляції інтимної зони майстер витрачає 20-30 хвилин. Час сеансу також залежить від того, чи хоче жінка залишити волосся на лобку. Деякі залишають, хтось хоче прибрати абсолютно все, а комусь подобаються різні варіанти бікіні-дизайну. Клієнтка може спочатку збрити волоски станком так, як їй хочеться – оформити лобок у вигляді трикутника, смужки або зробити будь-яку інтимну стрижку. В такому разі майстер робить процедуру з урахуванням цього.

Чи можна назавжди позбутись небажаного волосся

Як роблять лазерну епіляцію бікініПеред тим, як зважитися на лазерну епіляцію, багато жінок цікавляться тим, як роблять лазерну епіляцію в зоні глибокого бікіні та чи залишаються після процедури волосинки в ділянках, які обробляються. Після одного сеансу волосинки, звісно, залишаються, оскільки апарат для лазерної епіляції видаляє тільки волосинки в фазі росту, а решта в момент процедури "спить". Пізніше, коли вони "прокинуться", потрібно буде видалити їх також. Після кількох сеансів можна добитися ідеальної гладкості в інтимній зоні, та іноді потрібно повторити епіляцію приблизно через рік. Але навіть після кількох сеансів волосинки стають не такими жорсткими, як до того.

Кількість сеансів, необхідних для повного видалення зайвих волосин, залежить від індивідуальних особливостей конкретної людини, а саме від структури й типу волосин. В середньому необхідно 5 сеансів, щоб повністю позбутися від небажаного волосся, але бувають різні випадки – комусь потрібно менше, комусь більше.

Перед процедурою майстер консультує клієнта про те, як проходить процедура лазерної епіляції глибокого бікіні, а також дає пояснення стосовно інтервалів між сеансами. Між першою і другою процедурою має минути 4-6 тижнів, між другою і третьою – 8-10 тижнів і так далі. Тобто з кожним разом інтервал збільшується на 2 тижні. У більшості випадків процедуру потрібно повторювати через кілька років, але вже не як курс, а у вигляді декількох коригувальних сеансів. Але трапляються щасливці, які повністю позбавляються від небажаних волосинок за кілька сеансів епіляції.

Плюси лазерної епіляції інтимної зони

При правильній підготовці перед лазерною епіляцією бікіні та відповідному догляді за шкірою після процедури, клієнт може оцінити незаперечні переваги видалення волосся за лазерною методикою. Серед них:

 • Лазерна епіляція глибоке бікіні як відбуваєтьсяНевелика тривалість сеансів. Лазер впливає на волосяні фолікули не точково, а відразу на невеликі ділянки в інтимній зоні, що дозволяє майстру відносно швидко провести процедуру.
 • Висока ефективність. Клієнт може оцінити помітний результат вже після першої процедури. Волосинок в інтимній зоні стає набагато менше.
 • Відсутність побічних ефектів. Лазерна епіляція вважається безпечною технологією видалення небажаного волосся. Після неї не залишаються рубці, оскільки промінь лазера не пошкоджує шкіру, а руйнує волосяний фолікул. Також після сеансу можна забути про таку проблему, як врослі волоски.
 • Безболісність процедури. При правильній підготовці до сеансу та використанні якісного сучасного обладнання, що не викликає перегріву шкіри, лазерна епіляція зони бікіні рідко викликає болючі відчуття. Звичайно, все залежить від індивідуального больового порогу, але в основному клієнти переносять процедуру легко, відчуваючи тільки тепло від лазера.
 • Гіпоалергенність. Лазерна епіляція інтимної зони рекомендується клієнтам, які страждають від виникнення алергічних реакцій при видаленні волосся іншими методами, такими як депіляція, шугаринг. Застосування діодного лазера не викликає алергії.

Як проводиться лазерна епіляція глибокого бікіні

Розберемось, як проводиться лазерна епіляція глибокого бікіні, з яких етапів складається процедура. Перш ніж проводити процедуру, лікар-косметолог оглядає зону бікіні й консультує клієнта, надає рекомендації щодо проведення сеансу та з'ясовує, чи немає протипоказань до епіляції. Також фахівець розповідає про підготовчий етап лазерної епіляції глибокого бікіні та як це відбувається.

Перед сеансом майстер наносить спеціальний засіб на шкіру, який забезпечує анестезійний ефект. Потім клієнт влаштовується на канапі, йому надягають захисні окуляри, які унеможливлюють пошкодження сітківки лазерним променем. Косметолог налаштовує необхідні параметри обладнання і починає обробку обраних клієнтом ділянок, виконуючи чіткі рухи та обробляючи невеликі зони шкіри за раз. Після завершення сеансу клієнту потрібно нанести на шкіру протизапальний крем.

Як відбувається лазерна епіляція бікіні: чи це боляче?

Деякі жінки, втім, як і чоловіки, не можуть зважитись на процедуру лазерної епіляції глибокого бікіні, побоюючись болючих відчуттів, особливо наслухавшись про ймовірність опіку шкіри. Опіки дійсно можуть виникнути після сеансу, але тільки в тому разі, якщо його проводив майстер без відповідної кваліфікації. Якщо ж процедуру виконує кваліфікований лікар-косметолог, який працює в хорошому салоні, з використанням високоякісного діодного лазера – ризик опіку шкіри практично нульовий. Що стосується больових відчуттів, то вони зводяться до мінімуму завдяки крему-анестетику, який наносять на оброблювану ділянку тіла. Також безболісність процедури забезпечує лазерна маніпула, яка охолоджує шкіру під час сеансу.

Майже завжди в процесі лазерної епіляції клієнт відчуває лише тепло. Але іноді після процедури в зоні бікіні може з'явитися почервоніння. Воно проходить через кілька годин після епіляції.

Підготовка до лазерної епіляції зони глибокого бікіні

Перш ніж проводити сеанс епіляції, лікар-косметолог повинен детально розповісти клієнту, як підготуватись до лазерної епіляції глибокого бікіні. В цілому, підготовка мало чим відрізняється від підготовки до епіляції будь-якої іншої ділянки тіла, але має також свої нюанси, що стосуються саме інтимної зони. Отже, дотримуйтесь таких правил перед процедурою:

 • Підготовка до лазерної епіляції бікініОбмежити потрапляння сонячних променів на шкіру протягом двох тижнів (не засмагати на пляжі та не ходити в солярій).
 • Видалити волоски в зоні бікіні станком для гоління за кілька днів до процедури (на момент проведення епіляції волоски мають бути до 1 міліметра в довжину, щоб лазер діяв не на стрижень волосини, а на волосяну цибулину).
 • Не користуватись кремами, лосьйонами, скрабами та іншими засобами за 1 день до процедури й безпосередньо в день проведення процедури (використання кремів провокує виникнення опіків на шкірі).
 • Якщо у клієнта колись був генітальний герпес, йому необхідно вжити противірусний препарат за тиждень до лазерної епіляції, а також протягом тижня після проведення процедури.

Щоб мінімізувати ризик виникнення больових відчуттів, не варто планувати епіляцію на період менструації. Річ у тому, що в цей час у жінки підвищується чутливість поверхні шкіри. Також тим клієнтам, які бояться відчути біль під час сеансу, можна рекомендувати спочатку зробити епіляцію "класичне бікіні". Це дозволить зрозуміти, який у жінки больовий поріг, перш ніж видаляти волосся з найніжніших ділянок – на статевих губах.

Як доглядати зону бікіні після епіляції

Догляд за шкірою після видалення небажаного волосся не менш важливий, ніж підготовка до лазерної епіляції зони глибокого бікіні. Після кожного сеансу необхідно дотримуватись певних правил догляду за інтимною зоною:

 • Не можна допускати потрапляння води на шкіру протягом доби.
 • Протягом двох діб не можна митися з милом або гелем для душу, а також використовувати мочалку.
 • Не можна відвідувати сауну і лазню протягом трьох діб після процедури.
 • Протягом двох тижнів не можна засмагати на пляжі й відвідувати солярій.
 • Рекомендується змащувати шкіру в інтимній зоні кремом з протизапальним і заспокійливим ефектом.

Для безпеки та ефективності процедури видалення небажаного волосся велике значення має обладнання, яке застосовується для лазерної епіляції. компанія Medicalaser виробляє лазерне обладнання протягом 10 років, і за цей час отримала безліч позитивних оцінок лікарів-косметологів. Вся продукція має сертифікати, що підтверджують її якість та безпеку.

Висновки

Отже, якщо клієнт зважився на "тотальне бікіні" - важливо надати належну увагу підготовці до лазерної епіляції в зоні бікіні. Це ліквідує ризик виникнення опіку та забезпечує ефективність процедури. Те ж саме стосується догляду за опрацьованою ділянкою шкіри після епіляції. Якщо у клієнта низький больовий поріг – варто порекомендувати йому спочатку "класичне бікіні", щоб зрозуміти, наскільки йому взагалі підходить подібна процедура видалення волосся. Також під час підготовки до лазерної епіляції бікіні важливо з'ясувати наявність протипоказань у пацієнта.

 
Популярні статті