Каталог косметологічного обладнання

Уточнити Пошук
ELOS-апарат Happy-Light Leon
ELOS-апарат Happy-Light Leon

ELOS-апарат Happy-Light Leon- потужний апарат класу "PREMIUM" із серії Happy-Light. ELOS-апарат Happy-Light Leon зібраний із високоякісних комплектуючих і буде..

189 000 грн. (7 000 $)

ELOS Happy-Light Blue shine
ELOS Happy-Light Blue shine

ELOS-апарат Happy-Light Blue shine - новий потужний апарат класу "PREMIUM" із серії Happy-Light. Українськими фахівцями в області косметології цей апарат був ..

159 300 грн. (5 900 $)

ELOS Happy-Light Blue shine plus
ELOS Happy-Light Blue shine plus

Апарат ЕЛОС-епіляції Happy-Light Blue shine plus - сильний гравець в косметологічному кабінеті.  Види процедур, які виконуються на апараті: ЕЛОС епіляц..

186 300 грн. (6 900 $)

ELOS апарат Happy-Light Dario
ELOS апарат Happy-Light Dario

ELOS-апарат Happy-Light Dario - ще один потужний компактний апарат класу "PREMIUM" із серії Happy-Light. Апарат ELOS Happy-Light Dario зібраний з високоякісни..

270 000 грн. (10 000 $)

ELOS-апарат Happy-Light M50
ELOS-апарат Happy-Light M50

ELOS-апарат Happy-Light M50 - чудовий апарат категорії Professional, в якому об'єднані технології ELOS та RF. Це модель 2021 року. Happy-Light M50 розроблени..

132 300 грн. (4 900 $)
159 300 грн. (5 900 $)

ELOS-апарат Happy-Light Matteo
ELOS-апарат Happy-Light Matteo

ELOS-апарат Happy-Light Matteo – потужний компактний апарат класу "PREMIUM" із серії Happy-Light. ELOS-апарат Happy-Light Matteo зібраний з високоякіс..

243 000 грн. (9 000 $)

Happy-Light Duet
Happy-Light Duet

Багатофункціональний лазерний апарат Happy-Light Duet - дуже стабільний перевірений інструмент косметолога, який виконує великий обсяг процедур. Цей апарат ка..

483 300 грн. (17 900 $)

Happy-Light Duet plus
Happy-Light Duet plus

Преміум-модель Happy-Light Duet plus - симбіоз діодного лазера і ELOS - апарату. Цей апарат категорії "Premium" дає стабільні і прогнозовані результати процедур..

510 300 грн. (18 900 $)

Happy-Light SE
Happy-Light SE

Багатофункціональний апарат Happy-Light SE від компанії "Medicalaser" - новинка на ринку України. В Happy-Light SE поєднані три найпопулярніші технології суча..

591 300 грн. (21 900 $)

Аналізатор шкіри
Аналізатор шкіри

Аналізатор шкіри - це передове обладнання для повного і точного аналізу стану шкіри. Інтелектуальна система аналізу шкіри призначена для діагностики шкіри в ко..

86 400 грн. (3 200 $)

Апарат  безін'єкційної мезотерапії Meso Jet
Апарат безін'єкційної мезотерапії Meso Jet

Апарат кисневої мезотерапії MesoJet - зручний в роботі малогабаритний апарат для введення мезококтейлів в шкіру і безін'єкційної мезотерапії. Цей апарат має зр..

45 900 грн. (1 700 $)

Апарат Face Lift 6 in 1 (Tiffany)
Апарат Face Lift 6 in 1 (Tiffany)

Апарат Tiffany - компактний багатофункціональний апарат. Шановні покупці! Навчання за цією моделлю апарату проводиться в дистанційному режимі, через се..

16 500 грн. (611 $)
21 330 грн. (790 $)

Апарат HIFU Sofia
Апарат HIFU Sofia

Апарат HIFU Sofia - модель апаратів серії HIFU категорії "Premium". Поєднуючи в собі всю функціональність молодших моделей і підвищену надійність, HIFU Sofia ..

168 750 грн. (6 250 $)
337 500 грн. (12 500 $)

Апарат Oxy lift
Апарат Oxy lift

Апарат Oxy lift - компактний косметологічний комбайн. Апарат Oxy lift, попри компактність, виконаний з високоякісних комплектуючих і матеріалів. Він належить ..

40 500 грн. (1 500 $)

Апарат Skin Pro
Апарат Skin Pro

Апарат Skin Pro - компактний апарат для процедур гідропілінгу і RF-ліфтингу. Апарат Skin Pro, незважаючи на компактність, виконаний з високоякісних комплектуюч..

40 500 грн. (1 500 $)

Показано з 1 по 15 із 74 (всього 5 сторінок)

Професійне косметологічне обладнання та косметологічні апарати для косметологічних салонів, салонів краси і приватних косметологічних кабінетів.

Апаратна косметологія - сегмент індустрії краси України, що активно розширюється. Апаратна косметологія, набуваючи в салонах краси все більшого значення, вимагає нове і якісне обладнання, яке зможе задовільняти зростаючі запити клієнтів. Професійне косметологічне обладнання повинно мати високу надійність, тривалі терміни експлуатації, безпечність.

Понад 75 найменувань високоякісних апаратів для косметологів, меблів, витратних матеріалів від компанії "Медікалазер" будуть корисні в будь-якому салоні краси, косметологічній клініці або приватному косметологічному кабінеті.

Устаткування для апаратної косметології виробництва компанії "Медікалазер" відрізняється дуже гарним показником співвідношення "якість / ціна" і є доступним для більшості підприємств індустрії краси України. У кожній лінійці обладнання для косметологічного кабінету є як недорогі моделі, так і апарати преміум-класу. Але все обладнання для кабінету косметолога (апарати для косметології) має солідні гарантійні терміни, тривалі заявлені періоди експлуатації, достатню потужність для проведення великої кількості процедур в день. Але все ж варто враховувати, що професійне косметологічне обладнання преміум-класу розраховано на великі навантаження протягом робочого дня, на тривалий термін безперервної роботи без вимкнення. Професійне косметологічне обладнання нижчих класів також є дуже якісним, але розраховане на менший потік клієнтів протягом робочого дня.

Для зручності відвідувачів сайту все обладнання для косметологічних салонів - косметологічні апарати та комплектуючі - поділене на категорії за технологіями, що застосовуються в косметологічних апаратах, або за видами процедур, які виконуються із застосуванням апаратів.

 

Апарати для косметології за видами процедур:

  • косметологічні апарати для епіляції;
  • косметологічні апарати для кріоліполізу;
  • косметологічні апарати для видалення татуювань;
  • косметологічні апарати для омолодження шкіри та інші.
 

Купити будь-який апарат для косметологічних процедур або косметологічні апарати в комплексі для кабінету косметолога можна в нашому офісі в Києві або ж з доставлянням кур'єрською службою по Україні. Купити косметологічні апарати можна на виплат на терміни до 12 місяців і без відсотків. Термін виплати визначається для кожної моделі індивідуально.

Слід зазначити, що компанія "Медікалазер" дуже часто проводить акції, в ході яких можна придбати косметологічне обладнання комплектом з декількох апаратів за дуже привабливими цінами. Багато професіоналів індустрії краси віддають перевагу саме покупці комплектом, коли апарати доповнюють один одного та істотно розширюють перелік процедур кабінету косметолога або салону краси.

Відгуки про косметичні апарати "Медікалазер" в основному позитивні. Крім того, маркетингові дослідження підтверджують швидку окупність нашого обладнання для косметологічних салонів.

Слід додати, що апарати для косметології постійно демонструються на безкоштовних семінарах, які проходять практично щотижня в нашому центральному офісі. Записатися на семінар можна у будь-якого менеджера з продажу обладнання.

 

Додаткова інформація по темі "Професійне косметологічне обладнання".

Устаткування для косметологічних салонів в Україні продають багато українських компаній і закордонні виробники. Компанія "Медікалазер" намагається бути лідером, постійно розширюючи асортимент обладнання для косметології та виконуючи вимоги українського законодавства щодо оформлення всіх необхідних технічних і дозвільних документів. У шоу-румі нашого центрального офісу в Києві завжди можна ознайомитися з технічними умовами на виробництво апаратів, результатами випробувань та іншими документами, які повинні бути у добросовісного продавця.

Всі апарати для косметології продаються з обов'язковим оформленням договорів купівлі-продажу, які повністю відповідають українському законодавству і чітко регламентують взаємовідносини покупця і продавця.

Компанія "Медікалазер", покращуючи обслуговування клієнтів і прийнявши курс на відкритість компанії для споживачів, розробила і опублікувала на своєму сайті договір оферти на сервісне обслуговування, ремонт і післягарантійний сервіс косметологічних апаратів та обладнання. Устаткування для косметології в нашому сервісному центрі проходить технічне обслуговування протягом всього одного дня, якщо немає зламів.

Професійне косметологічне обладнання виробництва "Медікалазер", як показують відгуки наших споживачів, служить в деяких салонах вже понад 8 років, що говорить про гарний запас міцності. Апарати для косметології при необхідності можна обміняти на новіші моделі за програмою Трейд-ін.

 

? Яке косметологічне обладнання є у Medicalaser?

На сайті компанії Medicalaser ви можете знайти все необхідне обладнання для сучасного косметологічного кабінету або салону. У каталозі представлені апарати, які можуть виконувати всі затребувані процедури:

? Чи є гарантійне обслуговування апаратів для косметології Medicalaser?

У компанії Medicalaser є свій сервісний центр по гарантійному обслуговуванню косметологічного обладнання. Більш детально з умовами надання послуг можна ознайомитися на сторінці Техобслуговування апаратів Medicalaser

? Чи є можливість протестувати косметологічне обладнання Medicalaser?

Так, це можливо в навчальному центрі компанії Медікалазер, де наші висококваліфіковані лікарі та запрошені фахівці-консультанти розкажуть і покажуть, як правильно проводити ті чи інші косметологічні процедури за допомогою нашого обладнання.

? Чи є акційні пропозиції на апарати для косметологів від Medicalaser?

Так, акційні пропозиції на обладнання знаходиться в розділі Акції Медікалазер