Спецціни на апарати

Як омолодити шкіру рук: огляд процедур боротьби з віковими змінами на руках

ЗМІСТ:

 1. Основні вікові зміни шкіри рук
 2. Омолодження рук: домашні та професійні методи
 3. Усуваємо зморшки та підвищуємо пружність
 4. Як прибрати судини на руках і боротися з випнутими суглобами

Сонце, вода, вітер та навіть звичайне мило – все це щодня впливає на шкіру рук. І це не кажучи вже про природні зміни, які з'являються з віком. У цій статті розглянемо основні вікові зміни шкіри рук і ефективні способи, як їх уповільнити, а також способи омолодити шкіру на руках.

Основні вікові зміни шкіри рук

як омолодити шкіру рук

 • Лущення і сухість. Ознаки можуть виявлятися у будь-якому дорослому віці. Виникають як внаслідок віку у результаті зміни гормонального балансу, так і як результат використання неправильно підібраних доглядових засобів або агресивної побутової хімії.
 • Зморшки та зменшення пружності. Невеликі зміни такого роду з'являються після 40 років і стають інтенсивно вираженими у зрілому віці. Причиною цього вважаються природні процеси старіння, коли з віком у клітинах зменшується вироблення колагену та еластину. Це призводить до поступового ослаблення колагенових волокон, зниження тургору шкіри і, як результат, появи сітки зморшок та зниження пружності й еластичності шкіри рук.
 • Пігментні плями. З віком процеси вироблення меланіну (шкірного пігменту) порушуються. Це призводить до появи коричневих та білих плям на шкірному покриві рук. Залежно від генетики та зовнішніх факторів пігментація може виникати навіть у 30-річному віці.
 • Інтенсивна судинна сітка та випнуті суглоби. Чим старшою стає людина, тим менше в її організмі м'язової та жирової маси. Через витончення цих тканин з віком відбувається таке: дрібні та великі судини проступають крізь шкірний покрив і стають помітнішими. Те саме спостерігається з суглобами, тому вони здаються більш об'ємними, навіть якщо у людини немає захворювань (наприклад, артриту).

Це і є основні зміни на шкірі рук, які видають вік та можуть приносити естетичний дискомфорт. У такому разі виникає бажання омолодити шкіру рук. І бажання це цілком здійсненне, головне вибрати відповідну методику. Які методи будуть найдієвішими при боротьбі з тими чи іншими віковими ознаками, розповімо далі.

Омолодження рук: домашні та професійні методи

Усуваємо сухість і лущення шкіри рук

Раніше ми вже визначили основні причини, які викликають сухість і лущення, далі розповімо, як цього позбутися.

Захист шкіри рук від лущення та сухості:

 • Слід вибирати більш дбайливу побутову хімію. Наприклад, Еколінійки або спеціальні засоби для дитячого посуду та дитячих кімнат та речей.
 • При митті посуду руками та використанні мийних засобів рекомендується одягати щільні рукавички;
 • Для щоденного миття рук добре підходить натуральне мило, яке не сушить шкіру.

Щоденний домашній догляд

 • Найкраще вибирати косметичні доглядові засоби з натуральним або гіпоалергенним складом. Якщо вибраний препарат викликає сухість, лущення, почервоніння, свербіж - його краще відразу позбутися.
 • Доглядові креми для рук дуже важливі. Адже немає нічого простішого, як омолоджувати руки постійно та системно. У теплу пору року для цього підійдуть поживні, зволожувальні та омолоджувальні креми з Q10. У холодну пору року краще віддавати перевагу поживним кремам, оскільки зволожувальні засоби містять речовини, що «притягають» воду в клітини шкіри. Це може нашкодити шкірі рук при виході на холод, викликавши мікротріщини.

Усуваємо зморшки та підвищуємо пружність

Парафінотерапія (домашня методика)

як омолодити шкіру на руках

Методика допомагає дбати про шкіру рук у домашніх умовах. Якщо ви шукаєте спосіб, як омолодити шкіру на руках самостійно, парафінотерапія - однозначно слушний варіант.

Для цього використовують косметичний парафін. Його розплавляють, а потім в рідку теплу речовину почергово занурюють руки, попередньо очищені і оброблені омолоджувальним або живильним кремом. Процедура повторюється 10 разів протягом сеансу. Важливо дати шару парафіну на руці застигнути і можна знову занурювати руку.

Ефект: активне доставляння поживних та омолоджувальних компонентів у клітини шляхом стискання шкіри під час того, як парафін застигає.

Мезотерапія та біоревіталізація

Це дві ін'єкційні методики, які сприяють підвищенню пружності та еластичності шкіри, а також боротьбі зі зморшками на руках.

Мезотерапія, як і біоревіталізація, проводиться професійними косметологами. У першому випадку під шкіру на глибину 1-2 мм вводяться коктейлі корисних речовин на основі амінокислот, антиоксидантів та полівітамінів, які запускають регенеративні процеси в клітинах. Завдяки цьому шкіра оновлюється і виглядає молодшою. Якщо ви шукаєте спосіб, як омолодити шкіру та кисті рук, мезотерапія - те, що потрібно.

У разі біоревіталізації, ін'єкції містять гіалуронову кислоту, яка комбінується з різними полівітамінами. Кислота стимулює вироблення колагену та еластину. Це призводить до розгладжування зморшок, підвищення пружності.

Зазначимо, що обидві процедури дають періодичний результат, тому для пролонгованого ефекту їх роблять системно. Наприклад, 1 раз на 1-2 роки, іноді частіше.

Усунення вікової пігментації на руках

У цьому випадку найбільш ефективно себе показали хімічні та фруктові пілінги, а також апаратна процедура – лазерне омолодження рук та усунення пігментних плям.

Дія хімічних пілінгів та пілінгів фруктовими кислотами спрямована на освітлення шкіри. Під впливом препаратів пігментні плями не зникають повністю, а освітлюються, завдяки чому стають менш помітними.

Лазерне видалення пігментних плям не тільки дозволяє боротися з пігментацією, а й стимулює регенеративні процеси у клітинах, покращуючи загальний стан шкіри.

Як прибрати судини на руках і боротися з випнутими суглобами

Ось такі способи боротьби з віковими змінами на шкірі рук вважаються найефективнішими. На закінчення статті додамо зведену таблицю з ключовими віковими змінами та способами, як омолодити шкіру рук у цих випадках, у домашніх умовах та косметологічних центрах.

Вікові порушення
Процедура для коррекції
Лущення та сухістьНатуральна косметика для щоденного догляду
Зморшки та зменшення пружностіПарафінотерапія, Мезотерапія, Біоревіталізація
Пігментні плямиХімічні та фруктові пілінги, Лазерне омолодження
Судинна сітка та випнуті суглобиФілери гіалуронової кислоти

Для проведення ін'єкційних та апаратних процедур рекомендуємо звертатися до професійних косметологів та застосовувати відомі якісні препарати

 
Популярні статті