Спецціни на апарати

Як позбутися другого підборіддя? Найкращі способи

ЗМІСТ:

 1. Друге підборіддя і 5 дієвих способів його позбутися
 2. Масаж від другого підборіддя
 3. Ін'єкції ліполітиків
 4. Тейпування другого підборіддя
 5. Косметологічна корекція другого підборіддя


Друге підборіддя може з'являтися з багатьох причин. Мова йде не лише про зайву вагу. Звичка ходити з опущеною головою, вузька будова щелепи, нестерпна леді-гравітація, гормональні збої та, звичайно ж, зайві кілограми - все це грає на руку провисанню шкіри під підборіддям. І якщо фізіологічно це не заважає, то естетично друге (а часом і третє) підборіддя приносить багатьом серйозний дискомфорт. Його хочеться прикрити шарфом, светром з високою горловиною або закрити рукою.

Проте, як прибрати друге підборіддя назавжди, не прикриваючи його? Про це дізнавайтеся зі статті.

Друге підборіддя і 5 дієвих способів його позбутися

Через те що причин утворення зайвого підборіддя багато, то і способів, як його прибрати, також існує декілька. Вправи, масаж обличчя, ін'єкції ліполітичних засобів, тейпування, апаратна косметологія - все це дозволяє запобігти появі другого підборіддя, а також прибрати вже наявну складку.

Зарядка для підборіддя

Не будемо мучити, і розповімо про найпоширеніші та найдієвіші вправи, які допоможуть зміцнити і змоделювати область підборіддя в домашніх умовах. Всі вправи найкраще виконувати в положенні сидячи з рівною спиною.

Базові вправи від другого підборіддя

як прибрати друге підборіддя
 1. Підніміть очі вгору і тягніться підборіддям до стелі, притискаючи язик до верхнього неба. Зафіксуйте положення підборіддя і язика протягом 10 секунд. Повторюйте вправу 5 разів.
 2. Підніміть підборіддя до стелі і витягніть його вперед. Утримуйте підборіддя в такому положенні 10 секунд. Виконуйте вправу 3 рази. Також вправу можна ускладнювати, по черзі повертаючи голову ліворуч-праворуч і витягуючи підборіддя.
 3. Стисніть обидві руки в кулак і підіпріть ними підборіддя. «Пружиньте» підборіддям на кулаках, напружуючи і розслабляючи його м'язи. Повторюйте вправу 20-25 разів.
 4. Намагайтесь дістати язиком до кінчика носа. Повторюйте вправу 10 разів.

Виконуючи вправи 2-3 рази на тиждень, можна істотно зміцнити м'язи підборіддя і зменшити, а то й зовсім прибрати провисання шкіри під підборіддям.

Масаж від другого підборіддя

Один з дієвих способів прибрати друге підборіддя - це масаж. Його можна робити як самостійно, так і в косметологічних центрах. Така процедура містить ряд масажних вправ, які виконуються в комплексі з нанесенням косметологічних засобів на обличчя і підборіддя. Суть масажу підборіддя - поліпшення кровопостачання і моделювання контурів обличчя.

Як правильно робити масаж підборіддя в домашніх умовах:

 1. Нанесіть на область підборіддя денний крем (ліфтинг крем).
 2. Поплескуйте по підборіддю зовнішнім боком долоні.
 3. Погладжуйте шкіру кінчиками пальців від підборіддя вниз до шиї. Такі масажні рухи необхідно виконувати легко, не натискаючи надто сильно на шкіру, щоб уникнути розтягування.
 4. Пощипуйте шкіру підборіддя пальцями рук. Щипки повинні бути поверхневими, щоб шкіра не розтягувалася.

Так виконується масаж підборіддя вдома, а про професійний масаж для корекції другого підборіддя розповімо трохи нижче в статті.

Ін'єкції ліполітиків

Гімнастика, самомасаж - це все добре, але як без цього підтягнути друге підборіддя? Ліполітики - це жироспалювальні речовини. Вони часто використовуються в косметології для зонального розщеплення підшкірного жиру. Ін'єкції ліполітичних препаратів також допомагають позбутися другого підборіддя. Однак на запитання, застосовувати чи не застосовувати ліполітичні препарати, найкраще відповість професійний косметолог. Якщо причиною скупчення жирової тканини в області підборіддя, наприклад, є порушення роботи щитовидної залози, важливо не просто боротися з його наслідками, а й з першопричиною.

Тейпування другого підборіддя

Тейп або стрічка - це відносно новий косметологічний засіб, який дозволяє закріпити і утримати шкіру в потрібному положенні. Тейпи для обличчя і підборіддя використовувати дуже просто. Тейп приклеюється до підборіддя і овалу обличчя, і таким чином утримує шкіру і м'язи в піднятому положенні. Як корсет для талії, тейпи фіксують «об’єми» і не дають шкірі провисати, в тому числі і через гравітацію. Процедура тейпування, як правило, виконується на ніч: стрічка фіксує і утримує шкіру, поки ви спите.

Косметологічна корекція другого підборіддя

Також розповімо про те, як швидко позбутися другого підборіддя із застосуванням апаратних процедур.

Лазерна терапія

Косметологічно від другого підборіддя дозволяє позбутися термоліфтинг - лазерна підтяжка шкіри. Така процедура полягає у впливі світлового лазера на глибокі шари шкіри, через що стимулюється вироблення колагену в клітинах. Внаслідок цього підвищується пружність і еластичність, шкіра підтягується, друге підборіддя прибирається і поліпшується овал обличчя. При цьому поверхневі шари шкіри не пошкоджуються. Процедура абсолютно неінвазивна і безболісна.

Вакуумно-роликовий масаж

як прибрати друге підборіддя косметологія Масаж підборіддя таким способом також виконується професійним косметологом з використанням апаратного обладнання. Процедура спрямована на поліпшення притоку крові до тканин, а також на стимуляцію лімфодренажної системи організму. В результаті вакуумно-роликовий масаж покращує розщеплення і виведення жирової тканини, поліпшення регенеративних процесів у шкірі.

Якщо ви задумалися над тим, як прибрати друге підборіддя і поліпшити овал обличчя, сподіваємося, наша стаття допоможе вам визначити для себе відповідні доглядові методики і почати діяти вже сьогодні. Також варто відзначити, що професійні косметологічні процедури дозволяють досягти бажаного ефекту швидше, ніж домашні вправи. Однак, як і в спорті, досягнення мети вимагає постійних зусиль, тому дійте, не здавайтеся і результат не змусить на себе чекати.

 
Популярні статті