Спецціни на апарати

Пігментація на руках: як освітлити вікові пігментні плями?


ЗМІСТ:

  1. Чому виникають пігментні плями на шкірі рук?
  2. 5 способів позбутися від пігментації на руках


Коричневі, жовті, сірі і світлі вікові пігментні плями на руках, сухість, зміна еластичності шкіри – все це прояви змін в організмі з роками. Перші прояви пігментації на руках можуть з'явитися навіть в 35, 40, 50 років, не через старість, а внаслідок частого перебування на сонці.

На щастя, в 21 столітті є кілька ефективних рішень, які дозволяють прибрати пігментні плями на руках, незалежно від віку і причин їх виникнення.

Чому виникають пігментні плями на шкірі рук?

пігментація на руках

Говорячи про вікову пігментацію на руках, в більшості випадків мова йде про хлоазми і лентіго. Це два види пігментних плям, які виникають з різних причин і можуть з'являтися як на руках, так і на інших ділянках тіла.

Хлоазми – це жовтуваті і темно-сірі плями різних розмірів. Вони виникають, як правило, через підвищене вироблення шкірного пігменту меланіну. Причин цьому може бути декілька, деякі з них базуються на розладах функцій жовчного міхура, печінки, гіпофіза, яєчників. Також порушення може бути викликано гормональними змінами або прийманням лікарських препаратів.

Що стосується лентіго, то це пігментні плями світло-коричневого і чорного кольору. Така вікова пігментація на руках виникає через скупчення меланіну в шкірі. Найчастіше такі плями з'являються на відкритих ділянках, які постійно піддаються впливу УФ-променів. Плями лентіго можна відчути на дотик, вони трохи підіймаються над шкірою.

5 способів позбутися від пігментації на руках

Спосіб 1. Кислотні пілінги

Це досить поширена косметологічна процедура. В процесі пілінгу пігментні плями частково або повністю освітлюються. Для цього косметологи використовують аскорбінові і фруктові кислоти.

Головні переваги методики – це усунення не тільки пігментних плям, а й зменшення інших ознак фотостаріння шкіри. Наприклад, зменшення зморшок, поліпшення мікроциркуляції і рельєфів шкіри. Що стосується недоліків, то пілінги кислотами дозволяють повністю вивести пігментні плями на руках тільки на ранніх етапах. Темні пігментні плями, які формувалися роками, не можна ефективно освітлити за допомогою таких пілінгів.

Спосіб 2. Кріотерапія

Кріотерапія пігментних плям на руках зводиться до впливу низьких температур на пігментовані ділянки шкіри. Для цього на пігментні плями діють рідким азотом, завдяки чому пігментовані клітини шкіри руйнуються. Для досягнення оптимального результату проводиться до 3-х процедур.

Перевага методу – точковий вплив на конкретні ділянки. Разом з цим кріотерапія має і ряд недоліків: відновлення оброблених зон до 3 тижнів, підвищена чутливість ділянок шкіри, ймовірність утворення рубців.

Спосіб 3. Мезотерапія

Як вивести старечі пігментні плями на руках за допомогою мезотерапії? У цьому випадку все дуже цікаво. Така методика заснована на введенні підшкірних ін'єкцій з різними корисними речовинами, які стимулюють регенеративні процеси, контролюють вироблення меланіну і тим самим освітлюють потемнілі ділянки шкіри.

Мезотерапія хороша тим, що вона запускає природні процеси в клітинах епідермісу, а також бореться з іншими проявами фотостаріння. Ін'єкції сприяють зволоженню шкіри, покращують рельєф і тургор шкіри. Недолік мезотерапії – тимчасовий результат від декількох місяців до 1-2 років. Також слід зазначити, що ін'єкції ефективно справляються з пігментацією на початковій стадії.

Спосіб 4. Препарати та косметологічні засоби

Препарати, спрямовані на боротьбу з пігментацією шкіри, діють просто – вони зупиняють вироблення меланіну. Це можуть бути креми, маски, харчові добавки з антиоксидантами. Терапія за допомогою таких препаратів ефективна при перших проявах вікової пігментації шкіри рук.

Спосіб 5. Лазерна терапія

Видалення пігментних плям лазером вважається однією з кращих процедур в боротьбі з гіперпігментацією рук, обличчя, зони декольте. Процедура спрямована на видалення пігментних плям на руках як при перших проявах, так і у випадках з багаторічною гіперпігментацією. Суть процедури зводиться до шліфування шкіри світлодіодним лазером, завдяки чому видаляються не тільки пігментні плями, але і зменшується глибина зморшок, поліпшуються рельєфи шкіри рук, стимулюються регенеративні процеси.

А також лазерне шліфування:

прибрати пігментні плями на руках
  • процедура безболісна;
  • не залишає опіків і шрамів;
  • покращує однорідність кольору шкіри;
  • підвищує еластичність і тонус шкіри;
  • покращує гідробаланс шкіри шляхом активізації вироблення гіалуронової кислоти в тканинах.

Для досягнення оптимального результату може знадобитися кілька сеансів лазерного шліфування.

Бажаєте видалити пігментні плями на руках? Кожен з перерахованих вище способів видалення пігментації має свої переваги. Тому, вибираючи відповідну процедуру, важливо спиратися на думку вашого лікаря.

Також перед тим, як освітлити пігментні плями на руках, слід звернути увагу на використовуване обладнання. Адже, наприклад, ефективність і надійність світлодіодного лазера та іншого обладнання в косметологічному центрі впливає на успішність процедури не менше, ніж професіоналізм косметолога.

 
Популярні статті