Спецціни на апарати

Пікосекундний лазер

  • 17 квітня 2018
  • Переглядів: 5835

Пікосекундний лазер - це лазер, який випромінює оптичні імпульси з тривалістю від 1 пс до декількох десятків пікосекунд. Він належить до категорії надшвидких лазерів або ультракоротких імпульсних лазерів.

пікосекундний лазер

Пікосекундний лазер працює на довжині хвилі в 755 нм, 532 нм, 1064 нм, він надсилає пікосекундні (в 100 разів коротші, ніж нано секундні) імпульси енергії під шкіру. Такий вплив дозволяє в буквальному сенсі розбити татуювання на безліч мікроскопічних часток, які імунна система організму зможе легко вивести.

Вплив, який чинить пікосекундний лазер, є дуже інтенсивним, до того ж він цілеспрямований, тобто працюючи на цьому лазерному апараті лікар руйнує певну мішень: татуювання, перманентний макіяж, пігментацію.

Hозташовані поруч здорові тканини залишаються інтактними.

Переваги роботи пікосекундного лазеру

  1. Ефективність. Всього через три процедури пацієнти отримують видимий результат. Пікосекундний лазер дозволяє скоротити кількість візитів до лікаря, а в умовах сучасного ритму життя це дуже важливо. Крім того, сама процедура також досить швидка і триває всього кілька хвилин, що залежить від площі робочої поверхні.
  2. Універсальність. За допомогою пікосекундного лазеру можна видалити будь-яке татуювання, не тільки однобарвні, а й татуювання виконані із застосуванням фіолетового, синього, зеленого, жовтого, помаранчевого і червоного пігментів. Завдяки цьому досягається необхідна універсальність процедури. В ході клінічних експериментів також вдалося довести, що застосування пікосекундних лазерів є найбільш ефективним способом видалення татуювань, виконаних за допомогою графіту та інших пігментів чорного кольору.
  3. Безпека. Апарат пройшов всі необхідні перевірки, має сертифікати відповідності ISO 9001, успішно застосовується на практиці. Пікосекундний лазер можна використовувати навіть при роботі з делікатними зонами.
 
Популярні статті