Спецціни на апарати

Вакуумно-роликовий масаж. Поєднуємо приємне з корисним

  • 02 березня 2018
  • Переглядів: 5412

У жіночих проблемних зонах найважче боротися з жировими скупченнями. Вакуумно-роликовий масаж допоможе без особливих зусиль прибрати зайві сантиметри, підтягнути шкіру і скорегувати фігуру.

Вакуумно-роликовий антицелюлітний масаж - це сучасна технологія впливу на жирові і м'язові тканини, яка об'єднує в собі ролики, вакуумні банки, хвилі ІЧ спектру і RF енергію. Його надають тільки професійні салони, тому в домашніх умовах його досить складно провести.

Вплив здійснюється спеціальними маніпулами - пластиковими чашами, в яких утворюється штучний вакуум. Усередині такої чаші розташовується рухливий елемент, який виконує 2 функції: масаж і RF ліфтинг (його прийнято називати роликом, хоча зовні він дещо відрізняється від цієї деталі), та інфрачервоний випромінювач. Під впливом маніпули на певній ділянці тіла, обличчя, виникає вакуум - нагнітається повітря, натягується шкіра, тим самим вплив на шкіру відбувається з більшою інтенсивністю. Як тільки тиск досягає певної межі, на шкіру починає тиснути валик, який пересувається всередині чаші, виконуючи функцію розігріву тканин і масажу, і включається ІЧ випромінювач.

Вакуумно-роликовий масажМаніпули підбираються, зважаючи на площу оброблюваної ділянки. Наприклад, для обличчя потрібна насадка невеликого діаметра, але для впливу на стегна або живіт знадобиться насадка великого діаметру. Потрібно відзначити, що чаша також не стоїть на місці - фахівець її пересуває по певній площині, наприклад, по талії або стегнах. Щоб забезпечити легке ковзання по тілу, попередньо на епідерміс наноситься масажна олія або антицелюлітні склади.

Розберемо докладніше кожну з методик впливу.

Вакуумна абсорбція

Під впливом вакууму жир стає більш мобільним і виводиться через лімфатичну систему. За рахунок лімфодренажного ефекту вдається усунути набряк, шляхом активації ліполізу в жировій тканині - зменшити обсяг і знизити масу тіла. Дослідження показують, що вакуум впливає навіть на вироблення колагену в шкірі, яка стає пружною, посвіжілою. На ділянках з в'ялою шкірою за допомогою вакуумного масажу досягається ефект стійкого ліфтингу. Можливість регулювати інтенсивність всмоктування і частоту вакуумної пульсації апарату допомагає уникнути появи синців і болючих відчуттів, характерних для простого механічного або «гарячого» банкового масажу. Так само вакуумний масаж ефективний при реабілітації після переломів, забоїв і розтягнення зв'язок м'язів і сухожиль, після тривалих і важких фізичних навантажень.

RF (радіочастота)

За процес регенерації клітин шкіри відповідає колаген - білок, що міститься в їх ядрах. З віком його синтез зменшується, і покриви втрачають еластичність. Сучасні методи естетичної косметології дозволяють активізувати синтез колагену і пригальмувати процес старіння шкіри. Один з них - RF-ліфтинг.

Механізм RF-ліфтингу полягає в розігріванні шкіри і шарів під нею до 42-50 ºС. В результаті відбувається стиснення (згортання) і затвердіння волокон колагену. Вони перетворюються на спіралі, що створюють щільний каркас, завдяки якому підтримуються міжклітинні зв'язки. Як наслідок, шкіра підтягується, а зморшки розгладжуються.

Крім того, під впливом температури жир, що міститься в підшкірній клітковині, розчиняється і виводиться фізіологічним шляхом (ліполітичний ефект). Разом з цим rf-ліфтинг стимулює природний механізм синтезу колагену.

Інфрачервоне випромінювання

Інфрачервоне випромінюванняІЧ спектр інтенсивно прогріває тканини на глибину до 4 см. Стимулює інтенсивне потовиділення і через мільйони потових залоз з нашого тіла видаляються шлаки - продукти розпаду, а з поверхні тіла - змертвілий верхній шар шкіри. Під дією інфрачервоного нагрівання в шкірі утворюються фізіологічно активні речовини, що викликають судинорозширювальний ефект. Різке розширення кровоносних і лімфатичних судин веде до фізичного "видавлювання" підшкірних целюлітних відкладень. В результаті збільшується приплив артеріальної крові, підіймається місцева температура, підвищується шкірно-м'язовий тонус, шкіра набуває рожевого здорового відтінку, стає гладкою, щільною і еластичною. Організм ретельно очищається зсередини і зовні і омолоджується. Завдяки особливому впливу інфрачервоних хвиль на потові залози, процес видалення токсинів і очищення шкіри стає більш інтенсивним.

ІЧ хвилі позитивно діють на всі шари шкіри - епідерміс, дерму, гіподерму - стимулюють механізми дренажу і очищення організму в цілому, процеси регенерації клітин, зміцнення імунітету, нормалізують обмін речовин. Незмінно підвищується тонус шкіри і судин. Під впливом глибинного прогрівання збільшується відтік венозної крові і лімфи, що сприяє зменшенню набряків і застійних явищ.

Роликовий масаж

Розминання тканин сприяє посиленню мікроциркуляції в тканинах і лімфовідтоку. Завдяки цьому зменшується обсяг і жирові відкладення. Вирівнюється рельєф шкіри, колір. При механічній дії роликів на області целюліту руйнуються сполучнотканинні тяжі, що стягують горбки.

Які ефекти очікувати від процедур.

Вакуумно-роликовий масаж є найбільш ефективним методом схуднення і корекції фігури. Його застосовують для усунення «апельсинової кірки», а також для боротьби з локальним целюлітом в різних зонах ураження, для формування красивого силуету. Самою унікальною особливістю даної процедури є не тільки боротьба з целюлітом, але і зміцнення шкіри, яка стає більш щільною, гладкою, оскільки скорочується площа в'ялої і розтягнутої поверхні.

Такий комплексний вплив процедури «вакуумно-роликовий масаж» значно перевершує будь-які методики ручного масажу, які застосовувалися раніше для корекції фігури і для боротьби проти целюліту.

Доглядайте за собою і будьте красиві.

 
Популярні статті