-
Сортування за:
Процедура радіохвильового ліфтингу як альтернатива пластичній хірургії. Суть метода і особливості застосування на різних ділянках тіла.
- 02 березня 2018 21:49:18
- Переглядів: 887
РФ-ліфтинг - це ультрасучасна технологія омолодження шкіри шляхом стимуляції неоколагенезу в дермі і поновлення сполучнотканинних структур гіподерми. Досягається бажаний ефект завдяки дії високочастотних струмів, або радіохвиль, які прогрівають поверхневі шари шкіри і викликають термоліз, який і запускає озвучені вище процеси відновлення.
Термоліз - це контрольоване пошкодження біологічних елементів (денатурація колагену) під дією високої температури. Будь-яке пошкодження апріорі запускає реакцію організму, яка полягає в активації процесів регенерації - відбувається стимуляція синтетичної активності фібробластів.
В результаті фібробласти (активність яких з віком знижується) починають, як в молодості, в «авральному» режимі синтезувати молекули колагену, глікозаміногліканів і еластину. Утворення нових молекул колагену покращує еластичність шкіри, гіалуронова кислота притягує тисячі молекул води і сприяє гідратації дерми. В результаті розгладжується рельєф, зникають зморшки.
Сьогодні ми можемо побачити дві технології, за допомогою яких виконується RF-ліфтинг. Апарат першого типу створює монополярний високочастотний струм, який прогріває тканини до температури 60 градусів. В принципі, такий ступінь термічного впливу можна назвати головним недоліком процедури. Другий недолік - занадто велика глибина термолізу, третій «дефект» пов'язаний з наявністю вираженого вторинного магнітного поля, яке впливає на внутрішні органи.
Як ці недоліки можуть позначитися на результаті процедури? Монополярний ліфтинг загрожує опіком поверхні шкіри, формуванням фіброзу і рубців, дегенеративними змінами в підшкірній клітковині (хоча, ризик розвитку побічних ефектів невеликий). Крім того, повторно монополярний ліфтинг проводити категорично заборонено! Сьогодні монополярні апарати можна вважати морально застарілими, робити RF-ліфтинг обличчя на такому обладнанні не рекомендується, а для боротьби з жировими відкладеннями вони можуть стати в пригоді.
Біполярна технологія дозволяє набагато точніше визначати зону впливу і нагріває тканини лише до 45 градусів. Наведене магнітне поле при цьому відсутнє, що є ще однією перевагою даної технології. Косметологи на своїх форумах однозначно віддають перевагу біполярному ліфтингу. Триполярні і мультиполярні технології по суті своїй є лише модифікаціями біполярного ліфтингу або являють собою комбінацію монополярного і біполярного впливу.
Переваги RF-ліфтингу:
Перша перевага процедури в порівнянні з хірургічної пластикою - повна відсутність пошкодження шкірних покривів.
Безболісність процедури. RF-ліфтинг обличчя не вимагає анестезії, навіть місцевої.
Відсутній ризик інфікування шкіри.
Області застосування:
Процедура РФ-ліфтингу проводиться не тільки в області обличчя. RF-ліфтинг тіла дозволяє боротися з целюлітом, розтяжками і рубцевими змінами (методика застосовується в області стегон, сідниць, спини, передньої черевної стінки). Ліфтинг рук допомагає відновити контури задньої поверхні плеча і покращує зовнішній вигляд шкіри кистей, також за допомогою радіохвильового ліфтингу можна побороти друге підборіддя.
Яких успіхів дозволяє досягти RF-ліфтинг? Відгуки кажуть, що процедура ефективно протистоїть появі «гусячих лапок», усуває вогнища гіпер- або гіпопігментації, дозволяє розгладити зморшки і покращує рельєф шкіри. Одночасно ми позбавляємося від рубцевих змін, дрібних шрамів, постакне і навіть нормалізуємо роботу сальних залоз.
Якщо ви робите RF-ліфтинг в віці 25-35 років, ви точно як мінімум на 10 років відкладаєте появу ознак старіння шкіри. Взагалі «віковий» коридор для процедури - від 25 до 60 років.
RF-ліфтинг, протипоказання:
- цукровий діабет
- онкологія
- дерматози
- кардіостимулятор, слуховий апарат
- епілепсія
- пошкодження шкіри в зоні впливу
- загострення лабіального герпесу
- порушення роботи системи згортання
- наявність келоїдних рубців
- імунодефіцитні стани
- вагітність, лактація
Результат:
- підтягнута шкіра обличчя і тіла
- розгладжені зморшки, включаючи ніжну шкіру навколо очей
- гладка і підтягнута, щільна шкіра на тілі без «апельсинової кірки»
- рівний колір шкіри без плям постакне
- молода і підтягнута шкіра рук (практично недосяжно іншими методами)
- усунення надлишку жиру
- підтягнутий живіт і сідниці
- корекція розтяжок і повноцінна реабілітація після пологів.
Для зони декольте, шиї та рук рекомендується курс з 4-8 сеансів, кожен з яких триває 20-60 хвилин. Для омолодження шкіри тіла варто провести 6-12 процедур тривалістю від 30 до 90 хвилин. Тривалість і кількість сеансів визначається індивідуально для кожного пацієнта з урахуванням обраної зони впливу і особливостей організму клієнта.
RF-ліфтинг повторюють 1 раз в тиждень. Щоб підтримати і закріпити отриманий результат, косметологи радять повторити курс через 6 місяців.