Спецціни на апарати

Після лазерної епіляції не можна...? Рекомендації та обмеження після процедури

 • 06 грудня 2021
 • Переглядів: 1913

ЗМІСТ:

 1. Основні правила після лазерної епіляції
 2. Чому не можна приймати ванну та купатися після лазерної епіляції?
 3. Спорт після лазерної епіляції – коли можна?
 4. Чи не протипоказана інтимна близькість після лазерної епіляції?
 5. Адаптація до обмежень – що буде, якщо ігнорувати правила

Лазерна епіляція - це не тільки одна з запрошених процедур видалення волосся, але й спосіб, який допомагає на тривалий час забути про небажану рослинність на тілі. Ця методика має особливу популярність завдяки тому, що при виконанні не викликає больових відчуттів і не чинить шкоди організму. Єдиний момент – після лазерної епіляції необхідно виконувати деякі правила, які пролонгують ефект процедури та допоможуть зберегти комфортні відчуття на шкірі.

Для такого видалення волосся використовують різні типи лазерів, кожен з них відрізняється довжиною хвилі, а отже, можливістю працювати на потрібній глибині. Наприклад, випромінювання рубінового лазера проникає під шкіру на 1 мм, олександритовий – 1,8 мм. Довжину хвилі діодного та неодимового лазерів можна регулювати. За допомогою цього методу можна надати ідеальний стан будь-якій ділянці шкіри, незалежно від густоти волосяного покриву. Знання та кваліфікація косметолога допомагають лише на етапі апаратної обробки. Кінцевий результат від процедури підкріплюється рядом простих правил, які слід дотримуватися клієнту після процедури.

Що ж не можна робити після лазерної епіляції? І чи зміниться спокійний ритм життя?

Основні правила після лазерної епіляції

що не можна робити після лазерної епіляції Такі правила можна умовно розділити на рекомендації та обмеження щодо догляду за обробленою ділянкою.

Рекомендації

 • Як обробляти шкіру

Під впливом лазерного випромінювання шкірні тканини втрачають частину необхідної вологи. Тому шкіру потрібно зволожувати та насичувати за допомогою поживних речовин, що входять до складу косметичних препаратів. Засоби для догляду в цей період краще вибирати перевірені, щоб не спровокувати алергію. Кілька разів на день наносьте на шкіру крем, мус чи гель, щоб швидше відновити оброблену ділянку. Що стосується протипоказань після лазерної епіляції, то не рекомендуємо застосовувати засоби, що мають у своєму складі спирт. Адже цей елемент посилить сухість шкірного покриву.

 • Нюанси видалення волосся

Після обробки ділянки лазерним променем потрібно кілька тижнів для повного випадання волосків. Найчастіше для остаточного ефекту потрібно виконання кількох процедур. У цей час можна видаляти волоски лише з допомогою станка. Видалення волосків пінцетом, воском, цукром, електричним епілятором порушить загальний результат виконаної процедури.

 • Особливості температурного режиму

Після видалення волосся за допомогою лазера пошкодженій шкірі потрібен час для відновлення. Щоб обмінні процеси в підшкірних тканинах прийшли в норму, не рекомендується діяти на тіло високими температурами. Вони можуть спричинити негативну реакцію пошкоджених шкірних покривів. Приймаючи душ або ванну, подбайте про те, щоб вода для купання була ледве теплою або прохолодною.

 • Взаємодія з ультрафіолетовими променями

Ця тема широко обговорюється громадськістю, і, звичайно ж, існують альтернативні точки зору. Безумовно, необхідно дотримуватися певних правил, перебуваючи під прямим сонячним промінням і відвідуючи солярій. Оскільки під час лазерної обробки шкіра вже отримала мінімальний опік, кілька тижнів її краще берегти від потрапляння ультрафіолету. Надалі для захисту від опіків на шкіру необхідно наносити сонцезахисний крем.

Обмеження

Після лазерної епіляції не можна:

 • видаляти волосся іншими способами, крім гоління;
 • застосовувати косметичні засоби з агресивними властивостями (креми, скраби, маски та пілінги, що порушують цілісність епідермісу);
 • займатися спортом та виконувати великі фізичні навантаження, що посилюють роботу потових залоз;
 • приймати засмагу під прямим сонячним промінням або в солярії;
 • піддавати тіло впливу високих температур у ванній, душі та сауні.

Ці обмеження носять лише тимчасовий характер.

Чому не можна приймати ванну та купатися після лазерної епіляції?

обмеження після лазерної епіляціїОдне з найпоширеніших питань до косметолога, яке задають люди, що обирають процедуру: чи можна купатися після лазерної епіляції? Ви, звичайно, здивуєтеся, почувши відповідь «ні». Безумовно, особисту гігієну ніхто не скасовував. Але після лазерної епіляції все ж таки варто утриматися протягом доби навіть від миття під душем. Цьому є просте пояснення, адже вода із водопроводу містить хлор. А хлор може спричинити подразнення на шкірі. Саме тому не рекомендується відвідувати басейни.

Існують ще й водоймища, в яких вода не піддається хлоруванню. Але купання у них не рекомендовано навіть здоровим людям. А після епіляції крізь ранки на шкірі можуть потрапити хвороботворні мікроорганізми. Не має значення, яка це водойма: річка, озеро чи море.

У зв'язку з цим відпустку або відпочинок біля водоймища або на морському узбережжі варто планувати через деякий час після видалення волосся лазером. Тим більше, що наявність натрію в морській воді може спричинити подразнення на шкірі.

Спорт після лазерної епіляції – коли можна?

Оскільки після видалення волосся лазером шкіра стає особливо чутливою, то для швидкого відновлення необхідний спеціальний догляд. Чи можна займатися спортом після лазерної епіляції? Зазвичай заняття спортом проводять у спеціально обтислому одязі. А для гарного загоєння шкірного покриву потрібний доступ кисню. До того ж тертя тісного одягу, а також підвищене потовиділення провокують подразнення на шкірі та уповільнюють процес відновлення.

Заняття спортом не мають жорстких обмежень у цей період, але можуть посилити алергічну реакцію на шкірі. Тому після лазерної епіляції доцільніше зробити перерву для спортивних вправ. А вже через тиждень ви зможете повернутися до свого улюбленого заняття та розміреного способу життя.

Чи не протипоказана інтимна близькість після лазерної епіляції?

Інтимна близькість передбачає тісніший контакт між людьми. І, зрозуміло, вона не протипоказана. Хоча, з іншого боку, хіба можуть принести задоволення дотики, що викликають хворобливі відчуття? Наприклад, якщо зона бікіні під час фотоепіляції зазнавала поверхневої обробки, то близькість вже за тиждень не викличе неприємних відчуттів. А ось після глибокої обробки зони бікіні буде потрібно реабілітація до трьох тижнів. У цей час потрібно утриматися від контакту.

Адаптація до обмежень – що буде, якщо ігнорувати правила

Сама процедура лазерної епіляції не займає багато часу. Ефект від методики буде помітний не раніше ніж за три тижні після її виконання. Хороший результат залежить не тільки від фахівця, який проводить сеанс, а й від правильного догляду за обробленою ділянкою. Виконуючи запропоновані правила та дотримуючись обмежень, ви станете власником гарної гладкої шкіри.

Такі протипоказання після лазерної епіляції завдадуть тимчасові незручності. Але вже за тиждень ви зможете повернутися до звичного способу життя.

Якщо ви все-таки зважилися видалити волоски на тілі за допомогою лазерної епіляції, то потрібно бути готовим до особливостей догляду за шкірою після процедури та деяких незручностей у мінімальний період реабілітації.

 
Популярні статті