Неодимові лазери

Багатофункціональний апарат Happy-Light Trio Plus
Багатофункціональний апарат Happy-Light Trio Plus

Багатофункціональний апарат Happy-Light Trio Plus - комплексний апарат, в якому поєднуються технології неодимового лазера, ELOS-технології і RF-ліфтингу. Без..

233 750 грн. (8 500 $)

Лазер для видалення татуювань Nano- Light 60
Лазер для видалення татуювань Nano- Light 60

Неодимовий лазер Nano-Light 60 від компанії MedicaLaser - нова модель категорії "Premium", яка дає гарантовані результати процедур. Неодимовий лазер Nano-Ligh..

178 750 грн. (6 500 $)

Лазер для видалення татуювань Nano-Light 10
Лазер для видалення татуювань Nano-Light 10

Неодимовий лазер для видалення татуювань Nano-Light 10 від компанії MedicaLaser - нова модель лазера. Лазер призначений для видалення татуювань і перманентного..

Від 68 750 грн.

Лазер для видалення татуювань Nano-Light 30
Лазер для видалення татуювань Nano-Light 30

Неодимовий лазер для видалення татуювань Nano-Light 30 від компанії MedicaLaser - нова модель лазера Лазер призначений для видалення татуювань і перманентного ..

115 500 грн. (4 200 $)

Лазер для видалення татуювань Nano-Light 40
Лазер для видалення татуювань Nano-Light 40

Неодимовий лазер для видалення татуювань Nano-Light 40 від компанії MedicaLaser - нова модель лазера. Лазер призначений для видалення татуювань і перманентного..

96 250 грн. (3 500 $)

Лазер для видалення татуювань Nano-Light 50
Лазер для видалення татуювань Nano-Light 50

Неодимовий лазер Nano-Light 50 від компанії MedicaLaser - надійна і перевірена модель, яка дає гарантовані результати процедур. Неодимовий лазер Nano-Light 5..

151 250 грн. (5 500 $)

Лазер для видалення татуювань Nano-Light 60 (XL)
Лазер для видалення татуювань Nano-Light 60 (XL)

Неодимовий лазер для видалення татуювань Nano-Light 60 (XL) від компанії MedicaLaser - нова модель лазера, розроблена в 2020 році. Nano-Light 60 (XL) - неодимов..

178 750 грн. (6 500 $)

Лазер для удаления татуировок Nano-Light MV12
Лазер для удаления татуировок Nano-Light MV12

Неодимовий лазер Nano-Light MV12 від компанії MedicaLaser - перевірений часом, високоякісний і ефективний апарат. Неодимовий лазер Nano-Light MV12 - це серйозн..

88 000 грн. (3 200 $)

Лазер для удаления татуировок Nano-Light MV20
Лазер для удаления татуировок Nano-Light MV20

Лазер для видалення татуювань Nano-Light MV20 - надійний неодимовий лазер компанії MedicaLaser, який добре зарекомендував себе в роботі. Неодимовий лазер Nan..

46 750 грн. (1 700 $)

Лазер для удаления татуировок Nano-Light MV200
Лазер для удаления татуировок Nano-Light MV200

Неодимовий лазер для видалення татуювань Nano-Light MV200 - нова модель лазерного апарату компанії MedicaLaser. Неодимовий лазер Nano-Light MV200 це надійний..

66 000 грн. (2 400 $)

Лазер для удаления татуировок Pico-Light 10
Лазер для удаления татуировок Pico-Light 10

 Неодимовий лазер Pico-Light 10 від компанії MedicaLaser - інноваційна модель лазера.Це старша модель лінійки неодимових лазерів категорії "PREMIUM". Вона ..

302 500 грн. (11 000 $)

Неодимовий лазер надкороткого імпульсу Pico-Light Blue Shine
Неодимовий лазер надкороткого імпульсу Pico-Light Blue Shine

Неодимовий лазер надкороткого імпульсу Pico-Light Blue Shine - один з кращих неодимових лазерів. Лазер надкороткого імпульсу Pico-Light Blue Shine створений дл..

440 000 грн. (16 000 $)

Неодимовый лазер сверхкороткого импульса Pico-Light Brilliant
Неодимовый лазер сверхкороткого импульса Pico-Light Brilliant

Неодимовий лазер надкороткого імпульсу Pico-Light Brilliant - ТОП-ова модель лазерів. Лазер надкороткого імпульсу Pico-Light Brilliant створений для найвимогли..

687 500 грн. (25 000 $)

Показано з 1 по 13 із 13 (всього 1 сторінок)

Неодимовий лазер в косметології.

Широко застосовувати в косметологічної практиці лазери почали лише в кінці минулого століття. Дана технологія відкрила найширші можливості для косметології.

Принцип дії неодимового лазера заснований на випущенні лазерного випромінювання стрижнем з штучно вирощеного мінералу граната, в який введено елемент неодим. Це лазерне випромінювання впливає на ту зону людини, на котру спрямований промінь лазера.

Само по собі вплив світлового імпульсу лазера на організм може бути абсолютно нешкідливо, оскільки в кожному індивідуальному випадку воно строго дозується шляхом підбору індивідуальних параметрів.

За допомогою лазерних косметологічних апаратів лікується ряд хронічних захворювань шкіри людини. Застосування лазерів сприяє посиленню міжклітинної обміну, придушення розвитку запальних процесів, активізації мікроциркуляції. Це сприяє одужанню і настанню тривалої ремісії багатьох шкірних хвороб. Тому можна з упевненістю сказати, що сучасний косметологічний лазер - це прекрасний засіб, що допомагає зберегти шкіру молодою і здоровою.

Косметологічні лазери використовуються також в естетичної косметології для видалення татуювань. Серед найбільш частих причин, які призводять відвідувачів в салони краси з проханням видалити татуювання, є зміна соціального статусу її носія або невисоку якість нанесеного малюнка (візерунка).

Раніше для цієї мети могли використовувати:

  • випалювання кислотою;
  • обробку рідким азотом;
  • глибока шліфування;
  • електрострум;
  • хірургічне втручання.

Цілком очевидно, що подібні способи були пов'язані з глибокими травмами шкірного покриву і приводили до утворення рубців і шрамів. Але якщо використовувати неодимовий лазер для видалення тату, то він практично не залишить на шкірі слідів.

Неодимові лазери - професійне обладнання з великими можливостями для салонів краси.

Неодимовий лазер для видалення татуажу і татуювань, застосовуваний в салоні краси, являє собою сучасне лазерний пристрій, за допомогою якого можна також легко позбутися від рубців, омолодити, очистити, а також оздоровити шкіру, усунути волосся, пігментацію, вугровий висип і безліч інших проблем шкіри за 5-7 сеансів.

Основними перевагами цього лазера при видаленні татуювань є:

  • проникнення випромінювання на глибину до 8 мм, що дозволяє видаляти татуювання, фарба яких залягає глибоко;
  • відсутність пошкодження шкіри;
  • відносна безболісність процедури.

Суть роботи неодимового лазера полягає у впливі променя на пігменти фарби, якою була виконане татуювання. Пігмент фарби поглинає випромінювання певної довжини хвилі (532 нм або 1064 нм), нагрівається і руйнується. А на шкіру, яка в малому ступені поглинає випромінювання названих довжин хвиль, лазер не робить істотного впливу.

Якщо робота з нанесення тату була виконана професійно, то фарба (пігмент) знаходиться дуже близько від поверхні. Тому приблизно за 2-4 сеансу можна знебарвити таке татуювання на 40-80%. Але якщо клієнт хоче повністю позбутися від пігменту, який залягає глибоко, то знадобиться не менше 7-8 сеансів. По завершенню курсу його знебарвлення складе приблизно 96-98%.

Те, наскільки буде ефективний неодимовий лазер для видалення татуювання, залежить від ряду обставин:

якість фарби, яка була використана при нанесенні малюнка або малюнків;

відносна глибина залягання фарби і її щільність;

кваліфікація майстра, завдає малюнок: чи використовувалася при цьому професійне обладнання чи ні.

При цьому вплив на кінцевий результат також надає схильність шкіри до рубцювання. Крім того, в проміжках часу між сеансами по виведенню пігментації необхідно забезпечити шкірі належний догляд, щоб прискорити виведення зі шкіри зруйнованих частинок фарби.

Говорячи про неодімових лазерах для виведення татуювань, слід зазначити, що список процедур, які можна провести за допомогою цього лазера, не обмежується тільки виведенням татуювань. Неодимовий лазер застосовується також для видалення перманентного макіяжу, видалення пігментації, лікування грибка нігтя, карбонового пілінгу. Неодимовий лазер для видалення волосся застосовується рідко.

Додаткова інформація по темі неодімових лазерів.

Купити неодимовий лазер хорошої якості можна у виробника - компанії «MedicaLaser». В нашій широкій лінійці апаратів можна вибрати кращий неодимовий лазер під вимоги будь-якого салону або клініки.
В даному розділі сайту представлені неодимові лазери торгової марки «Медікалазер», які допоможуть швидко і безболісно позбутися від татуювань, перманентного макіяжу, а також надати інші послуги клієнтам інститутів краси, салонів краси, салонів краси, спа-салонів, медичних клінік, приватних косметологічних кабінетів.

Все неодимові лазери Medicalaser мають високоякісне конструкційну виконання, вони повністю відповідають вимогам світових стандартів безпеки і якості, мають всі необхідні сертифікати для використання в Україні.

Багато власників інститутів краси, салонів краси, салонів краси, приватних косметологічних кабінетів з міст: Київ, Житомир, Вінниця, Львів, Тернопіль, Хмельницький, Донецьк, Луганськ, Сімферополь, Ялта, Дніпро, Кропивницький, Рівне, Хмельницький, Ужгород, Черкаси, Полтава , Чернівці, Чернігів, Запоріжжя, Суми, Івано-Франківськ та інших, вважали за краще купити неодимовий лазер в компанії «Медікалазер».

У нашій компанії проводиться якісне навчання методикам проведення процедур на цих апаратах з видачею іменного диплома, що дозволяє фахівцям індустрії краси набути необхідних знань в короткі терміни.

Як показують економічні розрахунки і опитування покупців, які вже працюють з апаратами «Медікалазер», при правильній маркетинговій політиці неодимові лазери та інші косметологічні апарати досить швидко окупаються і приносять гарний прибуток. Це підтверджували в усних і письмових опитуваннях власники салонів і салонів краси з міст Біла Церква, Кривий Ріг, Маріуполь, Миколаїв, Херсон, Кременчук, Алчевськ, Бровари, Мелітополь та інших. Така окупність можлива благодяря того, що ціна неодімових лазерів нашого виробництва досить низька для України в порівнянні з цінами зарубіжних виробників.