Неодимові лазери

Багатофункціональний апарат Happy-Light Trio Plus
Багатофункціональний апарат Happy-Light Trio Plus

Багатофункціональний апарат Happy-Light Trio Plus - комплексний апарат, в якому поєднуються технології неодимового лазера, ELOS і RF-ліфтинг. Безкомпромісна я..

231 625 грн. (8 500 $)

Лазер для видалення татуювань Nano- Light 60
Лазер для видалення татуювань Nano- Light 60

Неодимовий лазер Nano-Light 60 від компанії MedicaLaser - нова модель категорії "Premium", яка дає гарантовані результати процедур. Неодимовий лазер Nano-Light..

177 125 грн. (6 500 $)

Лазер для видалення татуювань Nano-Light 30
Лазер для видалення татуювань Nano-Light 30

Неодимовий лазер для видалення татуювань Nano-Light 30 від компанії MedicaLaser - нова модель лазера Лазер призначений для видалення татуювань і перманентного ..

114 450 грн. (4 200 $)

Лазер для видалення татуювань Nano-Light 30 plus
Лазер для видалення татуювань Nano-Light 30 plus

Неодимовий лазер для видалення татуювань Nano-Light 30 plus від компанії MedicaLaser - нова унікальна модель лазера, розроблена у 2020 році. Лазер призначений ..

122 625 грн. (4 500 $)

Лазер для видалення татуювань Nano-Light 40
Лазер для видалення татуювань Nano-Light 40

Неодимовий лазер для видалення татуювань Nano-Light 40 від компанії MedicaLaser - нова модель лазера. Лазер призначений для видалення татуювань і перманентного..

95 375 грн. (3 500 $)

Лазер для видалення татуювань Nano-Light 50
Лазер для видалення татуювань Nano-Light 50

Неодимовий лазер Nano-Light 50 від компанії MedicaLaser - надійна і перевірена модель, яка дає гарантовані результати процедур. Неодимовий лазер Nano-Ligh..

149 875 грн. (5 500 $)

Лазер для видалення татуювань Nano-Light 60 (XL)
Лазер для видалення татуювань Nano-Light 60 (XL)

Неодимовий лазер для видалення татуювань Nano-Light 60 (XL) від компанії MedicaLaser - нова модель лазера, розроблена у 2020 році. Nano-Light 60 (XL) - неодимо..

177 125 грн. (6 500 $)

Лазер для видалення татуювань Nano-Light MV12
Лазер для видалення татуювань Nano-Light MV12

Неодимовий лазер Nano-Light MV12 від компанії MedicaLaser - перевірений часом, високоякісний і ефективний апарат. Неодимовий лазер Nano-Light MV12 - це серйозн..

87 200 грн. (3 200 $)

Лазер для видалення татуювань Nano-Light MV20
Лазер для видалення татуювань Nano-Light MV20

Лазер для видалення татуювань Nano-Light MV20 - надійний неодимовий лазер компанії MedicaLaser, який добре зарекомендував себе в роботі. Неодимовий лазер Nano-..

46 325 грн. (1 700 $)

Лазер для видалення татуювань Nano-Light MV200
Лазер для видалення татуювань Nano-Light MV200

Неодимовий лазер для видалення татуювань Nano-Light MV200 - нова модель лазерного апарата компанії MedicaLaser. Неодимовий лазер Nano-Light MV200 - це надійний..

65 400 грн. (2 400 $)

Лазер для видалення татуювань Pico-Light 10
Лазер для видалення татуювань Pico-Light 10

Неодимовий лазер Pico-Light 10 від компанії MedicaLaser - інноваційна модель лазера. Це старша модель лінійки неодимових лазерів категорії "PREMIUM". Вона здат..

299 750 грн. (11 000 $)

Неодимовий лазер надкороткого імпульсу Pico-Light Blue Shine
Неодимовий лазер надкороткого імпульсу Pico-Light Blue Shine

Неодимовий лазер надкороткого імпульсу Pico-Light Blue Shine - один з найкращих неодимових лазерів. Лазер надкороткого імпульсу Pico-Light Blue Shine створений..

436 000 грн. (16 000 $)

Неодимовий лазер надкороткого імпульсу Pico-Light Brilliant
Неодимовий лазер надкороткого імпульсу Pico-Light Brilliant

Неодимовий лазер надкороткого імпульсу Pico-Light Brilliant - топова модель лазерів. Лазер надкороткого імпульсу Pico-Light Brilliant створений для найвибаг..

681 250 грн. (25 000 $)

Показано з 1 по 13 із 13 (всього 1 сторінок)

Неодимовий лазер в косметології.

Широко застосовувати в косметологічній практиці лазери почали лише в кінці минулого століття. Дана технологія відкрила найширші можливості для косметології.

Принцип дії неодимового лазера заснований на випущенні лазерного випромінювання стрижнем зі штучно вирощеного мінералу граната, в який введено елемент неодим. Це лазерне випромінювання впливає на ту ділянку людини, на котру спрямований промінь лазера.

Сам по собі вплив світлового імпульсу лазера на організм може бути абсолютно нешкідливий, оскільки в кожному індивідуальному випадку він чітко дозується шляхом підбору індивідуальних параметрів.

За допомогою лазерних косметологічних апаратів лікується ряд хронічних захворювань шкіри людини. Застосування лазерів сприяє посиленню міжклітинного обміну, пригамуванню розвитку запальних процесів, активізації мікроциркуляції. Це сприяє одужанню і настанню тривалої ремісії багатьох шкірних хвороб. Тому можна з упевненістю сказати, що сучасний косметологічний лазер - це відмінний засіб, що допомагає зберегти шкіру молодою і здоровою.

Косметологічні лазери використовуються також в естетичній косметології для видалення татуювань. Серед найчастіших причин, які приводять відвідувачів в салони краси з проханням видалити татуювання, є зміна соціального статусу її носія або невисока якість нанесеного малюнка (візерунка).

Раніше для цієї мети могли використовувати:

 • випалювання кислотою;
 • обробку рідким азотом;
 • глибоке шліфування;
 • електрострум;
 • хірургічне втручання.

Цілком очевидно, що подібні способи були пов'язані з глибокими травмами шкірного покриву і приводили до утворення рубців і шрамів. Але якщо використовувати неодимовий лазер для видалення тату, то він практично не залишить на шкірі слідів.

Неодимові лазери - професійне обладнання з великими можливостями для салонів краси.

Неодимовий лазер для видалення татуажу і татуювань, що застосовується в салоні краси, являє собою сучасний лазерний пристрій, за допомогою якого можна також легко позбутися рубців, омолодити, очистити, а також оздоровити шкіру, усунути волосся, пігментацію, вугровий висип і безліч інших проблем шкіри за 5-7 сеансів.

Основними перевагами цього лазера при видаленні татуювань є:

 • проникнення випромінювання на глибину до 8 мм, що дозволяє видаляти татуювання, фарба яких залягає глибоко;
 • відсутність пошкодження шкіри;
 • відносна безболісність процедури.

Суть роботи неодимового лазера полягає у впливі променя на пігменти фарби, якою було виконане татуювання. Пігмент фарби поглинає випромінювання певної довжини хвилі (532 нм або 1064 нм), нагрівається і руйнується. А на шкіру, яка слабо поглинає випромінювання названих довжин хвиль, лазер не спричиняє істотного впливу.

Якщо робота з нанесення тату була виконана професійно, то фарба (пігмент) знаходиться дуже близько від поверхні. Тому приблизно за 2-4 сеанси можна знебарвити таке татуювання на 40-80%. Але якщо клієнт хоче повністю позбутися пігменту, який залягає глибоко, то знадобиться не менше 7-8 сеансів. По завершенню курсу його знебарвлення складе приблизно 96-98%.

Те, наскільки буде ефективний неодимовий лазер для видалення татуювання, залежить від ряду обставин:

 • якість фарби, яка була використана при нанесенні малюнка або малюнків;
 • відносна глибина залягання фарби і її щільність;
 • кваліфікація майстра, який наносить малюнок: чи використовувалася при цьому професійне обладнання чи ні.

При цьому вплив на кінцевий результат також має схильність шкіри до рубцювання. Крім того, в проміжках часу між сеансами по виведенню пігментації необхідно забезпечити шкірі належний догляд, щоб прискорити виведення зі шкіри зруйнованих частинок фарби.

Говорячи про неодимові лазери для виведення татуювань, слід зазначити, що список процедур, які можна провести за допомогою цього лазера, не обмежується тільки виведенням татуювань. Неодимовий лазер застосовується також для видалення перманентного макіяжу, видалення пігментації, лікування грибка нігтя, карбонового пілінгу. Неодимовий лазер для видалення волосся застосовується рідко.

Додаткова інформація по темі неодимових лазерів.

Купити неодимовий лазер хорошої якості можна у виробника - компанії «MedicaLaser». В нашій широкій лінійці апаратів можна вибрати кращий неодимовий лазер під вимоги будь-якого салону або клініки.
В даному розділі сайту представлені неодимові лазери торгової марки «Медікалазер», які допоможуть швидко і безболісно позбутися від татуювань, перманентного макіяжу, а також надати інші послуги клієнтам інститутів краси, салонів краси, салонів краси, спа-салонів, медичних клінік, приватних косметологічних кабінетів.

Все неодимові лазери Medicalaser мають високоякісне конструкційне виконання, вони повністю відповідають вимогам світових стандартів безпеки і якості, мають всі необхідні сертифікати для використання в Україні.

Багато власників інститутів краси, салонів краси, клінік краси, приватних косметологічних кабінетів з міст: Київ, Житомир, Вінниця, Львів, Тернопіль, Хмельницький, Донецьк, Луганськ, Сімферополь, Ялта, Дніпро, Кропивницький, Рівне, Хмельницький, Ужгород, Черкаси, Полтава, Чернівці, Чернігів, Запоріжжя, Суми, Івано-Франківськ та інших, вважали за краще купити неодимовий лазер в компанії «Медікалазер».

У нашій компанії проводиться якісне навчання методикам проведення процедур на цих апаратах з видачею іменного диплома, що дозволяє фахівцям індустрії краси набути необхідних знань в короткі терміни.

Як показують економічні розрахунки і опитування покупців, які вже працюють з апаратами «Медікалазер», при правильній маркетинговій політиці неодимові лазери та інші косметологічні апарати досить швидко окуповуються і приносять гарний прибуток. Це підтверджували в усних і письмових опитуваннях власники салонів і клінік краси з міст Біла Церква, Кривий Ріг, Маріуполь, Миколаїв, Херсон, Кременчук, Алчевськ, Бровари, Мелітополь та інших. Така окупність можлива завдяки тому, що ціна неодимових лазерів нашого виробництва досить низька для України в порівнянні з цінами закордонних виробників.