Спецціни на апарати

Тонкощі підготовки до лазерної епіляції

 • 28 лютого 2020
 • Переглядів: 54864

На жаль, традиційні методики видалення волосся на тілі, такі як гоління, застосування кремів для депіляції, ваксінг і т.п. мають тимчасовий ефект. Після певного періоду часу приємна гладкість на шкірі зникає і доводиться знову витрачати час і гроші, щоб позбутися від небажаних волосків. Саме тому лазерна епіляція користується такою популярністю в усьому світі, адже вона дозволяє видалити волосся на тривалий час або навіть назавжди. Процедура має високу ефективність і при цьому практично не викликає хворобливих відчуттів.


У епіляції з використанням діодного лазера є й інші істотні плюси:


 • Волоски після процедури стають більш тонкими, ростуть повільніше, з часом просто зникають.
 • Ефект тримається від півроку, не потрібно весь цей час голитися або проводити інші виснажливі процедури.
 • Лазерна епіляція - менш болісний метод видалення волосся у важкодоступних і делікатних ділянках (зона бікіні, пахви, зона над верхньою губою і ін.), Якщо порівнювати з депіляцією воском і шугарінг.
 • Шкіра не травмується, відпадає проблема вростають волосків.

Але щоб результат вас порадував, потрібно виконати певну підготовку до лазерної епіляції. Отже, ми докладно розповімо, як потрібно правильно підготуватися до лазерної епіляції і чого не можна робити перед процедурою.


Підготовка до лазерної епіляції: 5 табу

Відповідаючи на питання як готуватися до лазерної епіляції, можна сказати, що підготовка не вимагає якихось особливих зусиль від клієнта. По суті, все, що потрібно зробити, це прийняти душ перед процедурою - шкіра повинна бути чистою, на ній не повинно бути ніякої косметики. Також необхідно поголитися звичайним верстатом. В цілому поради про те, як підготуватися до лазерної епіляції, більше стосуються того, чого не можна робити перед сеансом.


Отже, є 5 табу для пацієнтів, які планують позбутися від волосся за допомогою діодного лазера:


 1. Чи не засмагати протягом 14 днів до процедури (не тільки на пляжі, але і в солярії).
 2. Не користуватися б'юті-засобами, які містять спирт (тонік, лосьйон і ін.) Протягом 3 днів до епіляції.
 3. Не користуватися ніякими іншими методиками видалення волосся, крім стандартного гоління звичайним верстатом протягом 2 тижнів до сеансу.
 4. Не приймати антибіотики за 14 днів до процедури.
 5. Не вживати спиртне за одну добу до епіляції.


Всі ці поради перед лазерної епіляції мають пояснення. Так, антибіотики не можна приймати, оскільки вони викликають підвищену чутливість шкіри до дії світла. Тому, якщо знехтувати цією рекомендацією, можна отримати опік. Те ж саме стосується спиртовмісної косметики.

Алкоголь небажаний з тієї причини, що його присутність в організмі часто викликає хворобливі відчуття при проведенні епіляції. Що стосується гоління, то висмикувати волосся небажано тому, що таким способом волоски видаляються повністю, і ті, що розташовуються під шкірою. А при проведенні процедури із застосуванням лазерного апарату "невидима" частина волоска потрібна - вона провідник світлової енергії до волосяної цибулини. Адже лазерний промінь якраз поглинається меланіном, який міститься в волосі. Про засмагу варто поговорити більш детально.


Чому так важливо не засмагати перед лазерної епіляції

Бажання придбати шоколадний відтінок шкіри цілком зрозуміло. Але варто відкласти похід на пляж або студія засмаги на якийсь час, якщо ви хочете попрощатися з небажаними волосками завдяки лазеру. Перед лазерної епіляції потрібно виключити потрапляння ультрафіолету на шкіру на 2 тижні, оскільки під його впливом меланоцити виділяють занадто багато меланіну. Шкіра стає темною, і ефективність процедури істотно знижується. Крім того, клієнт піддається серйозному ризику отримати опік.

Вважається, що легкий загар, отриманий просто при пересуванні по місту, не критичний для лазерних процедур. Але можна перестрахуватися і користуватися сонцезахисними засобами з SPF 30 і більше.


Підготовка до лазерної епіляції: скільки часу чекати після ваксінгу / шугарінгу

До рекомендацій про те, як підготувати себе до лазерної епіляції, відноситься і дотримання певних термінів між епіляцією і зробленим раніше шугарінг / ваксингом. Якщо до лазера клієнт видаляв волоски за допомогою воску, цукрової пасти, а також електричного епілятора, потрібно почекати 2 тижні. Іноді потрібно і більше часу. Це пов'язано з тим, що необхідна хоча б частину волоса, щоб лазерна епіляція була ефективна, а під час шугаринга / ваксинга волоски висмикуються повністю. В такому випадку променю лазера просто нічого руйнувати.


Підготовка до лазерної епіляції: якої довжини має бути волосся

При використанні лазера для видалення волосся немає строгих рекомендацій про те, що потрібно відростити волоски на 5 і більше міліметрів, як у випадку з іншими методиками. Але все є свої нюанси лазерної епіляції. Так, рекомендується виконати гоління верстатом безпосередньо перед тим як відправитися на сеанс. Якщо епіляція проводиться доданими лазером, потрібно збрити волоски за пару днів до походу в лазерний кабінет, щоб відросла "щетина" 1-2 міліметра.


Дотримання "пауз" між сеансами лазерної епіляції

Лазерна епіляція передбачає не один сеанс, а курс, що складається з певної кількості сеансів. Жоден лазерний апарат не може за один-єдиний раз позбавити клієнта від "зайвих" волосся на тілі. Світлова енергія впливає тільки на ті волоски, які активно ростуть на момент обробки, тому після першого сеансу видаляється всього 15-30 відсотків від усіх волосся. Протягом наступних 10 днів волоски будуть поступово випадати, але будуть "прокидатися" інші.

З кожної проведеної процедури кількість небажаного волосся буде зменшуватися, а проміжки часу між сеансами повинні збільшуватися. Мінімальна пауза становить три тижні, а максимальна - 2 місяці. Дуже важливо дотримуватися цих паузи і не переривати розпочатий курс. В іншому випадку ефективність лазерної епіляції знижується і може взагалі зійти нанівець.

Повноцінний курс займає близько півроку-року. Зате після всіх проведених сеансів клієнт може забути на довгий час про те, що потрібно голитися або відривати воскові смужки - на термін 1-3 роки.


Підготовка до обробки зони бікіні

Багато клієнтів цікавляться, що потрібно щоб робити епіляцію глибокого бікіні. По суті, підготовка до обробки інтимної зони не має особливих відмінностей від підготовки інших ділянок. Але є один нюанс: якщо пацієнт раніше страждав на генітальний герпес, йому потрібно приймати для профілактики противірусний препарат. Рекомендується пити противірусну протягом 7 днів до походу в лазерний кабінет.


Особливості підготовки до епіляції верхньої губи

Що робити перед епіляцією зони над верхньою губою? Як і у випадку з інтимною зоною і іншими ділянками, потрібно виконати наступні дії:


 • как нужно подготовиться к лазерной эпиляцииВідмовитися від засмаги за 14 діб до епіляції.
 • Не вживати антибактеріальні препарати за 14 днів до епіляції.
 • Відмовитися від ваксинга, шугаринга, депіляційних кремів і використання пінцета на 2 тижні.
 • Волоски над верхньою губою тільки голити верстатом або підрізати манікюрними ножицями.
 • Відмовитися від використання б'юті-засобів, у складі яких є спирт, на три доби для походу до косметолога.
 • У день, коли запланований сеанс лазерної епіляції, видалити волосся над верхньою губою і не використовувати ніяких косметичних засобів.


Є один нюанс підготовки, як і при епіляції зони бікіні. Якщо пацієнт схильний до появи герпесу на губах, рекомендується пропити противірусний засіб протягом 7 днів до сеансу, а також протягом 7 днів після сеансу.

Також, оскільки шкіра над верхньою губою - це дуже чутлива ділянка, можна заздалегідь подумати про анестезії. Якщо у клієнта низький больовий поріг, лікар-косметолог може запропонувати аплікаційну анестезію, щоб мінімізувати хворобливі відчуття.

Пам'ятайте, що перед лазерної епіляції потрібно забезпечити шкірі тіла повну чистоту. Важливо не просто помитися, але і не використовувати ніяких косметичних засобів, включаючи антиперспіранти, крему по догляду і т. Д. Звичайно, це стосується тільки тих ділянок шкіри, які будуть оброблятися лазером.


Кілька загальних порад з підготовки

Рекомендується перед проведенням першого сеансу провести підготовчу процедуру. Вплив лазером на невеликій ділянці шкіри дозволить зрозуміти, наскільки болючою є процедура для клієнта, а також допоможе йому зрозуміти, що взагалі являє собою методика, розвіяти страхи. Також дуже важливо виключити всі протипоказання. Тому краще всього проконсультуватися з лікарем, а тільки потім відправлятися видаляти волосся лазером, якщо не знайдеться ніяких захворювань. Якщо шкірний покрив у клієнта чутливий, схильний до подразнень - можна порадити відвідати лазерний кабінет в прохолодний сезон, а не в сильну спеку.

Підготовка до лазерної епіляції за всіма правилами - це запорука ефективності проведеного сеансу і досягнення ідеального результату без неприємних наслідків. Крім того, важливо підготувати якісне обладнання для видалення небажаного волосся. Ви можете придбати сертифікований лазерний апарат в магазині Medicalaser. Ми більше 10 років виробляємо косметологічне обладнання, яке гідно оцінили професіонали у всій Україні. В асортименті представлені якісні діодні лазери і багатофункціональні апарати.

 
Популярні статті