Діодні лазери

Happy-Light Duet
Happy-Light Duet

Багатофункціональний лазерний апарат Happy-Light Duet - дуже стабільний перевірений інструмент косметолога, який виконує великий обсяг процедур. Цей апарат ка..

499 410 грн. (17 900 $)

Happy-Light Duet plus
Happy-Light Duet plus

Преміум-модель Happy-Light Duet plus - симбіоз діодного лазера і ELOS - апарату. Цей апарат категорії "Premium" дає стабільні і прогнозовані результати процедур..

527 310 грн. (18 900 $)

Happy-Light SE
Happy-Light SE

Багатофункціональний апарат Happy-Light SE від компанії "Medicalaser" - новинка на ринку України. В Happy-Light SE поєднані три найпопулярніші технології суча..

611 010 грн. (21 900 $)

Діодний лазер D-Las 100 mix
Діодний лазер D-Las 100 mix

Діодний лазер D-Las 100 mix - потужна 3-хвильова система для стабільного косметологічного бізнесу. Діодний лазер D-Las 100 mix був представлений українському ..

332 010 грн. (11 900 $)

Діодний лазер D-Las 100 new
Діодний лазер D-Las 100 new

Діодний лазер D-Las 100 new - потужний та сучасний апарат для стабільного косметологічного бізнесу від "Medicalaser". D-Las 100 new - це новинка 2020 року. Ап..

334 800 грн. (12 000 $)

Діодний лазер D-Las 100 plus
Діодний лазер D-Las 100 plus

Діодний лазер D-Las 100 plus - потужна система для стабільного косметологічного бізнесу від "Medicalaser". D-Las 100 plus - це новинка 2020 року. Солідний бі..

334 800 грн. (12 000 $)

Діодний лазер D-Las 120 mix
Діодний лазер D-Las 120 mix

Діодний лазер D-Las 120 mix - апарат класу Premium для успішної роботи та надання якісних послуг. Діодний лазер D-Las 120 mix має сучасний футуристичний дизай..

446 400 грн. (16 000 $)

Діодний лазер D-Las 40 Plus
Діодний лазер D-Las 40 Plus

Діодний лазер D-Las 40 Plus - високопродуктивний апарат в компактному корпусі. Діодний лазер D-Las 40 Plus призначений для якісного видалення небажаного волос..

200 880 грн. (7 200 $)

Діодний лазер D-Las 50 mini
Діодний лазер D-Las 50 mini

Діодний лазер D-Las 50 mini - нова, сучасна і дуже компактна модель лазера. D-Las 50 mini - новинка 2021 року. Апарат має стильний дизайн і чудово впишеться в..

237 150 грн. (8 500 $)

Діодний лазер D-las 80 (Alice)
Діодний лазер D-las 80 (Alice)

Діодний лазер для епіляції D-Las 80 (Alice) - новий вдосконалений апарат від компанії "Medicalaser" категорії "PREMIUM". Це модель 2021 року. Діодний лазер D-..

404 550 грн. (14 500 $)

Діодний лазер D-Las 80 mini
Діодний лазер D-Las 80 mini

Доданий лазер D-Las 80 mini - дуже компактна модель діодного лазера. Цей апарат виготовлений в настільному корпусі і може бути розміщений навіть в дуже малень..

279 000 грн. (10 000 $)

Діодний лазер для епіляції D-Las 110
Діодний лазер для епіляції D-Las 110

Діодний лазер для епіляції D-Las 110 - новий вдосконалений апарат від компанії Medicalaser категорії "Premium". В апараті, як і в інших моделях серії D-Las, з..

376 650 грн. (13 500 $)

Діодний лазер для епіляції D-Las 110 plus
Діодний лазер для епіляції D-Las 110 plus

Діодний лазер для епіляції D-Las 110 plus - новий вдосконалений апарат від компанії Medicalaser категорії "Premium". В апараті є 2 маніпули - одна маніпула зв..

555 210 грн. (19 900 $)

Діодний лазер для епіляції D-Las 120
Діодний лазер для епіляції D-Las 120

Діодний лазер для епіляції D-Las 120 - новий, удосконалений лазер від компанії "Medicalaser". Це найпотужніший лазер на косметологічному ринку України. Чудови..

418 500 грн. (15 000 $)

Діодний лазер для епіляції D-Las 120 Plus (Zenith)
Діодний лазер для епіляції D-Las 120 Plus (Zenith)

Діодний лазер для епіляції Zenith - новий вдосконалений апарат від компанії "Medicalaser" категорії "PREMIUM". Це модель 2020 року. Діодний лазер D-Las 120 Pl..

502 200 грн. (18 000 $)

Показано з 1 по 15 із 26 (всього 2 сторінок)

Діодна лазерна епіляція. Сучасні косметологічні апарати.

Сучасні косметологічні апарати - це те, без чого сьогодні не обходиться жоден професійний салон краси, салон краси або кабінет косметолога.

Від ступеня оснащеності апаратами будь-якого підприємства в індустрії краси залежить різноманіття і ефективність процедур, які підприємство може запропонувати своїм клієнтам, і, як наслідок, залежить дохід і прибуток. А від якості апаратів залежить якість процедур, а також зручність роботи для косметологів, міра їх стомлюваності на роботі. Популярність і престижність марки апаратів, на яких працює фахівець, підвищує рівень його репутації серед клієнтів.

На самому початку становлення салонного бізнесу (бізнесу індустрії краси) в нашій країні в багатьох підприємствах для проведення епіляції використовувалися лише косметичні засоби. Професійне обладнання - діодний лазерний епілятор - могла собі дозволити придбати дуже обмежена кількість підприємств. Але сьогодні ситуація сильно змінилася - на ринку України з'явилося багато якісного косметологічного обладнання за цілком доступними цінами.

Дідний лазер для епіляції цілком може собі дозволити купити будь-який салон або клініка. Лазерна епіляція діодним лазером стає цілком буденним явищем в салонах або клініках краси.

Компанія «Медікалазер» є національним виробником косметологічного і лазерного обладнання, яке працює в багатьох салонах краси, клініках краси, косметологічних кабінетах, медичних центрах нашої країни і за кордоном - більше ніж в 26 країнах світу. Україна відновлює свій виробничий потенціал.

На цій сторінці нашого сайту можна ознайомитися з переліком діодних лазерних апаратів, які забезпечать будь-якому салону або клініці краси можливість проведення комерційно вигідних процедур з високою якістю, що є запорукою високого завантаження косметологів, і, відповідно, високого прибутку. Доданий лазер 808нм - 810нм - це не розкіш, а необхідність для надання якісних послуг.

Компанія Medicalaser пропонує своїм покупцям - власникам салонів, директорам або косметологам - сучасні діодні апарати, які мають прекрасні характеристики. Хоча всі косметологічні апарати розрізняються своїми можливостями, технічними характеристиками і, природно, вартістю, але у кожного з них відмінна якість збірки і висока надійність при дотриманні правил експлуатації. У апаратів комфортне та ергономічне управління, висока ефективність роботи, доступні витратні матеріали та комплектуючі.

Наша компанія прагне донести кожному клієнту, що косметологічні апарати повинні бути придбані з урахуванням всього комплексу завдань, які стоять перед салоном або клінікою. Для зручності фахівців-косметологів для кожного апарату розроблений комплект методик проведення процедур, в якому максимально повно відображені всі питання, що стосуються практичного застосування апаратів.

Додаткові матеріали про сучасні косметологічні апарати.

Як правильно вибрати устаткування для косметолога? Однозначної відповіді на це питання немає. У кожному конкретному випадку необхідно розглядати комплекс чинників, що впливають на вибір. Але можна назвати три складові правильного підбору обладнання.

В першу чергу потрібно чітко уявляти собі кінцевий результат роботи салону. Прагнути слід до максимально повного завантаження персоналу салону і отримання прибутку. Але ж можуть бути й інші цілі власників, які можуть бути не пов'язані з максимізацією прибутку і обладнання, що купується, повинно відповідати цим цілям. Наприклад, такою метою може бути створення особливо престижного салону краси для певних категорій клієнтів.

На другому місці за важливістю знаходиться розуміння загальної концепції діяльності салону і переліку послуг, що надаються. На щастя, сучасні комбіновані апарати досить універсальні щодо виконуваних функцій. А тому вибір для власника салону значно спрощується - можна купити комбінований косметологічний апарат, який дозволить надавати комплекс послуг.

На третьому місці - рівень підготовки фахівця, який буде працювати з обладнанням, наявність у нього достатньої кількості спеціальних знань, професійних навичок і вмінь. Адже, наприклад, при підборі індивідуального курсу процедур із застосуванням апаратів для видалення зморшок не обійтися без творчої складової. І навіть така, здавалося б, проста справа, як епіляція, яка проводиться із застосуванням діодного лазера, також вимагає підбору лазера, який буде здатний обслуговувати наявний потік клієнтів, і цей розрахунок повинен правильно виконати фахівець.

Все перераховане, безумовно, має велике значення для купівлі і надання високоякісних косметологічних послуг.

Якщо запитати, який апарат можна порадити придбати в першу чергу, то, ймовірно, це діодний лазер для епіляції.