Діодні лазери 808-810 нм

Happy-Light Duet
Happy-Light Duet

Багатофункціональний лазерний апарат Happy-Light Duet - дуже стабільний перевірений інструмент косметолога, який виконує великий перелік процедур. Цей апарат ка..

501 200 грн. (17 900 $)

Happy-Light Duet plus
Happy-Light Duet plus

Преміум-модель Happy-Light Duet plus - симбіоз діодного лазера і ELOS - апарату. Цей апарат категорії "Premium" дає стабільні і прогнозовані результати процедур..

529 200 грн. (18 900 $)

Happy-Light SE
Happy-Light SE

Багатофункціональний апарат Happy-Light SE від компанії "Medicalaser" - новинка на ринку України. В Happy-Light SE з'єднані три найпопулярніші технології сучас..

613 200 грн. (21 900 $)

Діодний лазер D-Las 100 mix
Діодний лазер D-Las 100 mix

Діодний лазер D-Las 100 mix - потужна 3-волнова система для стабільного косметологічного бізнесу. Діодний лазер D-Las 100 mix був представлений українському ри..

333 200 грн. (11 900 $)

Діодний лазер D-Las 100 plus
Діодний лазер D-Las 100 plus

Діодний лазер D-Las 100 plus - потужна система для стабільного косметологічного бізнесу від "Medicalaser". D-Las 100 plus - це новинка 2020 року. Солідний біл..

336 000 грн. (12 000 $)

Діодний лазер D-Las 120 mix
Діодний лазер D-Las 120 mix

Діодний лазер D-Las 120 mix - апарат класу Premium для успішної роботи і надання якісних послуг. Діодний лазер D-Las 120 mix має сучасний футуристичний дизайн, ..

448 000 грн. (16 000 $)

Діодний лазер D-Las 80 mini
Діодний лазер D-Las 80 mini

Доданий лазер D-Las 80 mini - дуже компактна модель діодного лазера. Цей апарат виготовлений в настільному корпусі і може бути розміщений навіть в дуже мален..

280 000 грн. (10 000 $)

Діодний лазер для епіляції D-Las 110
Діодний лазер для епіляції D-Las 110

Діодний лазер для епіляції D-Las 110 - новий вдосконалений апарат від компанії Medicalaser категорії "Premium". В апараті, як і в інших моделях серії D-Las, ..

378 000 грн. (13 500 $)

Діодний лазер для епіляції D-Las 110 plus
Діодний лазер для епіляції D-Las 110 plus

Діодний лазер для епіляції D-Las 110 plus - новий вдосконалений апарат від компанії Medicalaser категорії "Premium". В апараті є 2 маніпули - одна маніпула з..

557 200 грн. (19 900 $)

Діодний лазер для епіляції D-Las 120
Діодний лазер для епіляції D-Las 120

Діодний лазер для епіляції D-Las 120 - новий, удосконалений лазер від компанії "Medicalaser". Це найбільш потужний лазер на косметологічному ринку України. ..

420 000 грн. (15 000 $)

Діодний лазер для епіляції D-Las 120 Plus (Zenith)
Діодний лазер для епіляції D-Las 120 Plus (Zenith)

Діодний лазер для епіляції Zenith - новий вдосконалений апарат від компанії "Medicalaser" категорії "PREMIUM".Це модель 2020 року. Діодний лазер D-Las 120 Pl..

616 000 грн. (22 000 $)

Діодний лазер для епіляції D-Las 55 plus
Діодний лазер для епіляції D-Las 55 plus

Діодний лазер для епіляції D-Las 55 plus- відмінний лазерний апарат від компанії "Медікалазер", який з легкістю видаляє волосся на шкірі будь-якого типу, в тому..

238 000 грн. (8 500 $)

Діодний лазер для епіляції D-Las 60 Fiber
Діодний лазер для епіляції D-Las 60 Fiber

Діодний лазер для епіляції D-Las 60 Fiber - новий вдосконалений апарат від компанії "Medicalaser" категорії "Premium". Це модель 2019 року.  Доданий ла..

406 000 грн. (14 500 $)

Діодний лазер для епіляції D-Las 65
Діодний лазер для епіляції D-Las 65

Діодний лазер для епіляції D-Las 65 - новий вдосконалений апарат від компанії Medicalaser категорії "Premium". В апараті, як і в інших моделях серії D-Las, з..

308 000 грн. (11 000 $)

Діодний лазер для епіляції D-Las 65 Fiber
Діодний лазер для епіляції D-Las 65 Fiber

Діодний лазер для епіляції D-Las 65 Fiber - новий вдосконалений апарат від компанії Medicalaser категорії "Premium". Це модель 2019 року. В апараті, як і ..

392 000 грн. (14 000 $)

Показано з 1 по 15 із 19 (всього 2 сторінок)

Діодна лазерна епіляція. Сучасні косметологічні апарати.

Сучасні косметологічні апарати - це те, без чого сьогодні не обходиться жоден професійний салон краси, салон краси або кабінет косметолога.

Від ступеня оснащеності апаратами будь-якого підприємства в індустрії краси залежить різноманіття і ефективність процедур, які підприємство може запропонувати своїм клієнтам, і, як наслідок, залежить дохід і прибуток. А від якості апаратів залежить якість процедур, а також зручність роботи для косметологів, ступінь їх стомлюваності на роботі. Популярність і престижність марки апаратів, на яких працює фахівець, підвищує рівень його репутації серед клієнтів.

На самому початку становлення салонного бізнесу (бізнесу індустрії краси) в нашій країні в багатьох підприємствах для проведення епіляції використовувалися лише косметичні засоби. Професійне обладнання - діодний лазерний епілятор - могло собі дозволити придбати дуже обмежена кількість підприємств. Але сьогодні ситуація сильно змінилася - на ринку України з'явилося багато якісного косметологічного обладнання за цілком доступними цінами.

Доданий лазер для епіляції цілком може собі дозволити купити будь-який салон або клініка. Лазерна епіляція доданими лазером стає цілком буденним явищем в салонах або клініках краси.

Компанія «Медікалазер» є національним виробником косметологічного і лазерного обладнання, яке працює в багатьох салонах краси, клініках краси, косметологічних кабінетах, медичних центрах нашої країни і за кордоном - більше ніж в 26 країнах світу. Україна відновлює свій виробничий потенціал.

На цій сторінці нашого сайту можна ознайомитися з переліком доданих лазерних апаратів, які забезпечать будь-якому салону або клініці краси можливість проведення комерційно затребуваних процедур з високою якістю, що є запорукою високого завантаження косметологів, і, відповідно, високого доходу і прибутку. Доданий лазер 808нм - 810нм - це не розкіш, а необхідність для надання якісних послуг.

Компанія Medicalaser пропонує своїм покупцям - власникам салонів, директорам або косметологів - сучасні діодні апарати, які володіють прекрасними характеристиками. Хоча все косметологічні та апарати розрізняються своїми можливостями, технічними характеристиками і, природно, вартістю, але у кожного з них відмінна якість збірки і висока надійність при дотриманні правил експлуатації. У апаратів комфортне та ергономічне управління, висока ефективність роботи, доступні витратні матеріали та комплектуючі.

Наша компанія прагне донести кожному клієнту, що косметологічні апарати повинні бути придбані з урахуванням всього комплексу завдань, які стоять перед салоном або клінікою. Для зручності фахівців-косметологів для кожного апарату розроблений комплект методик проведення процедур, в якому максимально повно відображені всі питання, що стосуються практичного застосування апаратів.

Додаткові матеріали про сучасні косметологічних апаратах.

Як правильно вибрати устаткування для косметолога? Однозначної відповіді на це питання немає. У кожному конкретному випадку необхідно розглядати комплекс чинників, що впливають на вибір. Але можна назвати три складові правильного підбору обладнання.

В першу чергу потрібно чітко уявляти собі кінцевий результат роботи салону. Прагнути слід до максимально повному завантаженні персоналу салону і отримання прибутку. Але ж можуть бути і інші цілі власників, які можуть бути не пов'язані з максимізацією прибутку і купується обладнання повинно відповідати цим цілям. Наприклад, такою метою може бути створення особливо престижного салону краси для певних категорій клієнтів.

На другому місці за важливістю знаходиться розуміння загальної концепції діяльності салону і переліку послуг, що надаються. На щастя, сучасні комбіновані апарати досить універсальні щодо виконуваних функцій. А тому вибір для власника салону значно спрощується - можна купити комбінований косметологічний апарат, який дозволить надавати комплекс послуг.

На третьому місці - рівень підготовки фахівця, який буде працювати з обладнанням, наявність у нього достатньої кількості спеціальних знань, професійних навичок і вмінь. Адже, наприклад, при підборі індивідуального курсу процедур із застосуванням апаратів для видалення зморшок не обійтися без творчої складової. І навіть таке, здавалося б, проста справа, як епіляція, яка проводиться із застосуванням діодного лазера, також вимагає підбору лазера, який буде здатний обслуговувати наявний потік клієнтів, і цей розрахунок повинен правильно виконати фахівець.

Все перераховане, безумовно, має велике значення для покупки і надання високоякісних косметологічних послуг.

Якщо запитати, який апарат можна порадити придбати в першу чергу, то, ймовірно, це діодний лазер для епіляції.