Спецціни на апарати

Як позбутись волосся назавжди: ефективні сучасні методики

 • 20 липня 2020
 • Переглядів: 12319


ЗМІСТ:

 1. Способи позбутись волосся
 2. Переваги лазерної епіляції
 3. Наслідки видалення волосся назавжди


як позбутися від волосся назавждиНебажане волосся неабияк псує жінкам життя. Зайве волосся на тілі виглядає не надто естетично, особливо якщо мова йде про такі зони як руки, обличчя, спина. Тому постійно доводиться витрачати на його видалення багато часу, зусиль та грошей. При цьому, незважаючи на різноманіття методів по усуненню зайвого волосся, часто вони не дають того тривалого результату, на який ми розраховуємо.

Паралельно виникає такий неприємний момент як хворобливість і травматичність процедур, якщо мова йде про шугарінг, воскову депіляцію і електроепіляцію. Ось чому ми обираємо бритву – це найпростіший і безболісний метод. Але результат дуже швидкоминучий, та й врослі волосинки нікуди не зникнуть. Тому все більше жінок замислюються – чи можна видалити волосся назавжди? Однозначно, так! Сучасні методики дозволяють видалити ненависні волосинки якщо не назавжди, то принаймні на кілька років, а це вже щось. Ми розповімо, як позбутися небажаного волосся на тілі, на ногах назавжди, які способи найефективніші і що кому підходить.

Способи позбутись волосся

Шугаринг, ваксинг, електроепілятор, класичний станок – всі ці методи мають свої переваги й недоліки, але, в будь-якому разі, не допоможуть тим, хто мріє позбутись волосся назавжди. Річ у тому, що перераховані вище методики діють поверхнево, а для того, щоб на максимально тривалий термін забути про видалення зайвих волосинок, потрібно зруйнувати волосяний фолікул. З таким завданням впораються лише апаратні салонні методики. Серед них:

 • Термоліз. Використовує під'єднання тонких голочок до кожної волосинки і пропускання через них змінного струму. Завдяки утворенню тепла руйнується фолікул, внаслідок чого волосся припиняє рости надовго. Однак дана процедура болюча, для її проведення лікар-косметолог використовує анестезію. Методика термолізу може привести до наслідків у вигляді опіків і рубців. Спосіб не рекомендований для пахв, зони бікіні, обличчя. Протипоказання: онкологія, нервово-психічні патології, шкірні захворювання, діабет, період виношування дитини, серцево-судинні хвороби.
 • Електроліз. Для видалення волосся використовується гальванічний струм, який утворює навколо волосяної цибулини соляну кислоту. Волосинки відмирають, і їх видаляють звичайним пінцетом. Даний спосіб безпечніший, ніж термоліз, і менш болючий, проте ця процедура тривала. Даний спосіб не рекомендований для пахв, зони бікіні, обличчя. Протипоказання ті ж самі, що і в попереднього методу.
 • Фотоепіляція. Світлова методика, яка діє шляхом руйнування структури волосся, що містить меланін. Для цього використовується широкий спектр світлових хвиль, за один підхід захоплюється велика кількість зайвих волосинок. Фотоепіляція підходить для людей зі смаглявою шкірою і темним (а також з кучерявим) волоссям. Дана методика дозволяє видаляти волосся по всьому тілу і на обличчі за мінімальну кількість часу. При цьому потрібно провести курс із декількох сеансів. Протипоказання: хронічні шкірні захворювання, діабет, варикоз на оброблюваній зоні, гіпертонія, схильність до формування келоїдних рубців, онкологія.
 • ELOS. Ця сучасна методика поєднує в собі особливості декількох апаратних процедур – лазерної епіляції, фотоепіляції, термолізу. Дозволяє видаляти навіть сиві і світлі волосинки. Процедура дорога, ELOS апарат є не в кожному салоні. Для досягнення бажаного результату потрібно пройти цілий курс процедур, який підбирається індивідуально.
 • Лазерна епіляція. Сучасна світлова методика, діє шляхом руйнування фолікула і середовища, що його живить, що дозволяє надовго або назавжди позбутися від волосинок. Безпечна процедура, яка не травмує шкіру, оскільки світлова енергія впливає виключно на волосинку і не зачіпає шкірний покрив. Добре дає раду з пушковим волоссям, тому часто рекомендована для видалення волосся назавжди на обличчі. Один сеанс триває недовго, але потрібно пройти курс для досягнення бажаного результату, оскільки під час епіляції видаляються тільки волосинки в активній фазі. Протипоказання ті ж самі, що для фотоепіляції. Підходить для будь-яких ділянок на тілі, в тому числі для обличчя.

Переваги лазерної епіляції

видалити волосся назавждиЯкщо ви шукаєте ефективний спосіб назавжди видалити волосся на тілі, на ногах, то найкращим вирішенням стане лазерна епіляція. Процедура виконується на сучасному обладнанні, найчастіше це діодний лазер. Методика має масу переваг над іншими способами:

 • Можливість видалити волосся мінімум на рік, а частіше на декілька років або назавжди.
 • Можливість усунути волосинки з нетипових ділянок, таких як жіночі груди, обличчя, шия.
 • Мінімальна болючість процедури - завдяки сапфіровій охолоджувальній маніпулі та спеціальним гелям-анестетикам.
 • Швидке проведення процедури – діодний лазер дозволяє відразу захоплювати досить великі ділянки, тому на пахви зазвичай витрачається хвилин 15, на ноги – півгодини.
 • Гіпоалергенність, що є перевагою для людей з алергією, які не можуть користуватися шугарингом та іншими методиками. Лазерний промінь не може викликати алергічну реакцію, окрім цього він має протизапальну дію.
 • Відсутність проблеми вростання волосся, як при інших процедурах.
 • Висока ефективність – лазерна епіляція вважається найдієвішим методом у боротьбі з небажаним волоссям.

Наслідки видалення волосся назавжди

Отримавши відповідь на питання як позбутись непотрібного волосся назавжди, жінки відразу задають собі наступне – а чи будуть наслідки? Негативні наслідки від лазерної епіляції, на жаль, не виключені – це опіки та рубці, але вони можливі тільки в тому разі, якщо процедуру проводить некомпетентний фахівець. В цілому ж епіляція лазером вважається найбезпечнішим методом видалення волосся, якщо використовується сучасне обладнання – як правило, це діодний лазер. Сеанси повинен проводити косметолог, який пройшов відповідне навчання і має допуск до роботи з конкретним апаратом.

Щоб уникнути негативних наслідків, косметолог дотримується таких правил:

 • Встановлює необхідні параметри апарату (потужність, інтервали спалахів).
 • Одягає пацієнту захисні окуляри, щоб лазерний промінь не пошкодив сітківку.
 • Наносить спеціальний гель на оброблювану ділянку, щоб лазер проникав прямо в фолікули, не зачіпаючи шкіру.

Якщо процедура проводиться правильно і на сучасному обладнанні – ніяких жахливих наслідків не буде – ні опіків, ні рубців. Компанія Medicalaser пропонує якісне обладнання для лазерної епіляції і проводить безкоштовне навчання у разі придбання апарату. Після завершення навчання ви отримуєте сертифікат, який підтверджує ваші навички роботи з конкретною моделлю обладнання.

Сподіваємось, що допомогли вам розібратись, чим видалити волосся назавжди і який спосіб найбільш ефективний і безпечний. Пам'ятайте, що для досягнення бажаного результату важливо використовувати якісне сертифіковане обладнання. Також, щоб уникнути негативних наслідків, важливо заздалегідь з'ясувати, чи немає у пацієнта протипоказань до проведення процедур.

 
Інші статті
Популярні статті