Спецціни на апарати

Як прибрати вросле волосся: найефективніший спосіб

 • 11 травня 2020
 • Переглядів: 51383


ЗМІСТ:

 1. Що являє собою вросле волосся
 2. Чому починається псевдофолікуліт
 3. Помилки в догляді як причина вростання волосся
 4. Як видалити врослу волосинку: чи можна це робити вдома
 5. Що робити із врослим волоссям на ногах: салонні процедури
 6. Лазерна епіляція — найефективніший метод
 7. Профілактика проблемного вростання волосся
Вростання волосків — одна з найпоширеніших проблем, що виникає внаслідок механічної епіляції (звичного нам гоління звичайним станком, воскової депіляції, шугаринга, депіляції електричним епілятором). У більшості випадків даний дефект з'являється на ногах і в делікатній зоні бікіні. Розберемося, чому таке трапляється, як боротися зі врослими волосками на ногах, і що робити, якщо з'явилося вросле волосся.

Що являє собою вросле волосся

як боротися з вросшими волоссямВрослі волоски лікарі називають псевдофоллікулітом. Спочатку на проепільованій ділянці шкіри з'являється горбок або маленька плямка. Якщо людина не знає, що робити з врослим волоссям, і не вживає необхідних заходів, організм сприйме волосок як чужорідне тіло. Реакцією буде запальний процес.
 
В такому випадку горбок почне свербіти, можуть з'явитися гнійники. Як правило, такі прояви з'являються через десять-чотирнадцять днів після того, як клієнт зробив епіляцію. Важливо терміново звернутися до висококваліфікованого косметолога, який зможе надати професійну допомогу.

Чому починається псевдофолікуліт

Чому багато жінок і чоловіків страждають псевдофоллікулітом, або проблемним вростанням волосся? Справа в тому, що після видалення структура волосини і напрямок росту часто змінюється. Це пов'язано з тим, що волосся при голінні або восковій депіляції згодом стає тоншим, а шкіра, в свою чергу, більш грубою. Потоншеному волоску складно "пробитися" назовні, він як би закручується, так і з'являється неприємна проблема вростання.
 
Також існують інші причини даної неприємності:
 • Поганий стан шкіри.
 • Неправильне проведення епіляції (бритвою з затупленим лезом, з непростерилізованним лезом).
 • Жорстке/потоншене волосся.
 • Гострий кут нахилу волосяних цибулин до шкіри.
 • Сухий тип шкіри.
 • В'юнкий тип волосся.
Є два основних види врослих волосків — із запаленням і без. Всього є сім різновидів врослого волосся, вони відрізняються в основному за зонами тіла. Так, в інтимній зоні волоски вростають з одними особливостями, на ногах — з іншими. На це впливає кількість сальних залоз в шкірі.
 
Перш ніж ми розберемося, що робити якщо волосся на ногах вросло в шкіру, розглянемо основні помилки в догляді, які призводять до даної проблеми.

Помилки в догляді як причина вростання волосся

Найпоширеніші помилки, які здійснюють жінки в повсякденному догляді, і що ведуть до появи врослих волосків:
 • як прибрати врослий волоссяВидавлювання/виколупування волосків. Результат таких дій — поява пігментації та навіть рубців, які потім дуже непросто прибрати.
 • Застосування скрабу для інтимної зони. Не рекомендується скрабувати зону бікіні. До того ж, дана ділянка шкіри дуже делікатна, і саме там часто з'являється вросле волосся із запаленнями. Скрабуючи запалену шкіру, ви робите гірше.
 • Занадто сильне намилювання шкіри. Для гігієни інтимної зони потрібно використовувати спеціальний делікатний гель. Звичайне мило може тільки погіршити стан врослих волосків.
 • Використання жирних кремів та олій. Олії часто викликають комедони і подальше запалення. При цьому вони погано вбираються. Краще використовувати креми з легкою консистенцією, що зволожують, але при цьому не залишають жирної плівки.
 • Часте/недостатнє застосування скрабу. Механічний пілінг потрібно робити не частіше, ніж один раз на тиждень, а можна і раз в півтора тижні. При цьому можна скрабувати все тіло, крім зони бікіні.
Тепер поговоримо про те, як видалити вросле волосся, і чи можна це зробити самостійно.

Як видалити врослу волосинку: чи можна це робити вдома

Так як волосся закручене, воно дратує навколишні тканини. В результаті формується так звана папула, вона нагадує звичайний прищ. Її вміст— це мертві лейкоцити, і в деяких випадках крізь шкіру просвічує кінчик волосини. Не варто шукати інформацію в інтернеті про те, як видаляти вросле волосся, і застосовувати на практиці поради про використання пінцета або голки. Такі маніпуляції можуть спровокувати потрапляння всередину інфекції. А якщо неправильно видалити волосок, на шкірі може залишитися післязапальна пігментація, а часто і рубці. Іноді врослі волоски самі "розгортаються" і долають шкірний бар'єр. Але якщо у вас є якісь хворобливі відчуття, коли вростають волосинки на ногах, лікування просто необхідне.
 
Лікування врослого волосся на ногах краще довірити професіоналам. Є кілька методик, що рекомендують в таких випадках.

Що робити із врослим волоссям на ногах: салонні процедури

На питання що робити з вросшими волоссям на ногах професійний косметолог ніколи не відповість, що потрібно використовувати пінцет або голку. Для вирішення даної проблеми, як правило, рекомендують два сучасні методи епіляції:
 • Фотоепіляція. При проведенні курсу фотоепіляції стрижень волосини поступово руйнується, а клітини відмирають. Потім вони виводяться на поверхню разом з відмерлим волоском.
 • Лазерна епіляція. Для проведення процедури зазвичай використовується діодний лазер. У процесі впливу лазерного променя руйнується судина, що живить волоски. Таким чином, припиняється кровопостачання фолікула, і він просто відмирає.

Лазерна епіляція — найефективніший метод

Як швидко прибрати вросле волосся на ногах, пацієнту підкаже лікар-косметолог. Але найчастіше рекомендують саме лазерну епіляцію із застосуванням діодного лазера, оскільки це найефективніша і найбільш безпечна методика. Пацієнт приходить на консультацію, і косметолог вирішує, чим лікувати вросле волосся в конкретному випадку, в залежності від наявності показань/протипоказань у клієнта.
 
вросли волосся що робити Якщо людина приходить на лікування своєчасно, можна всього лише короткочасно вплинути на врослий волосок лазерним променем. Тоді волосся загине, а запальний процес припиниться. При більш запущених випадках лікар підбирає інший тип лікування з використанням лазерного обладнання.
 
Після успішного вирішення проблеми вростання лікар дає рекомендації про те, як боротися з врослим волоссям на ногах після епіляції в подальшому. Як правило, фахівці рекомендують в майбутньому не вдаватися до методів, які передбачають механічне видалення (воскова депіляція, гоління станком, шугарінг і т. д.) та спробувати в якості альтернативи лазерне видалення волосся на тілі.
 
Лазерна епіляція — це можливість назавжди забути про проблемне вростання волосся. При використанні даного методу волоски не вростають взагалі. В якості приємного бонусу буде те, що від зайвого волосся можна буде позбутися надовго або навіть назавжди.

Профілактика проблемного вростання волосся

Щоб не шукати відповіді на запитання як боротися з врослим волоссям на ногах, краще запобігти появі даної проблеми. Потрібно дотримуватися таких рекомендацій:
 • Використовувати спеціальні лосьйони від вростання волосся, які можна застосовувати навіть в інтимній зоні.
 • Постійно зволожувати шкіру тіла, використовуючи відповідний крем з нежирної консистенцією.
 • Не змащувати кремом шкіру в інтимних місцях — повірте, їй це не потрібно, вона не буває сухою в цій ділянці.
 • Не видавлювати врослі волоски без запалень (в вигляді прищиків), інакше вони швидко перейдуть в стадію запалення.
Тепер ви знаєте, як швидко видалити вросле волосся — за допомогою сучасних лазерних технологій. Професійне обладнання для лазерної епіляції можна придбати в магазині Medicalaser за вигідною ціною.
 
Популярні статті