Спецціни на апарати

ЕЛОС технологія в лікуванні пігментації

Колір нашої шкіри визначає меланін. Він синтезується з меланоцитів, розташованих в найглибшому шарі епідермісу. Функція меланіну - захист шкіри від ультрафіолету. Але це не означає, що більш засмаглі люди краще захищені від сонця. У великих дозах ультрафіолет викликає опіки, накопичення вільних радикалів, пошкодження ДНК і порушення пігментації шкіри, що призводить до утворення гіперпігментації.

Шкіра, так само, може фарбуватися пігментами жовчі (жовта пігментація), гемосидерину, з'єднань срібла, чорнила та ін. Але існують види небезпечних плям, які можуть поставити під загрозу здоров'я і навіть життя людини. В основному, вони включають в себе різні види меланоми.

Пігментні плями можуть бути різного типу (наприклад, родимки, родимі плями, лентиго, веснянки, хлоазма і т.д.), розміру, відтінку.

Причини появи:

Пігментні плямиВік. Після 40 років через природне старіння шкіри практично у всіх людей виступають плями, звані старечою пігментацією. В основному вона вражає обличчя і руки, і позбутися від неї назавжди, на жаль, неможливо.

Зміни в гормональному фоні. Як правило, такою пігментацією страждають вагітні жінки, у яких на обличчі і животі виступають коричневі плями, що сходять після пологів. Також плями можуть з'являтися і у жінок, які увійшли в менопаузу, дам, які приймають гормональні препарати і контрацептиви. У ряді випадків проблема може виступати при жіночих захворюваннях, безпосередньо пов'язаних з гормональним фоном.

Причиною пігментних плям на тілі також можуть стати хвороби печінки і жовчовивідних шляхів. Саме вони відповідають за обмінні процеси пігменту. До цієї групи примикає авітаміноз, а також захворювання сечостатевої сфери і щитовидки.

Основною причиною пігментації є сонячні промені і надмірне їх використання. Вони є природним стимулятором вироблення меланіну. Саме тому для профілактики виникнення плям необхідно контролювати час перебування на сонці і дуже обережно відвідувати солярій.

Видавлювання прищиків. Проводячи таку процедуру самостійно, ми й не підозрюємо, що з часом на місці прища можуть з'явитися пігментні плями.

Причиною пігментних плям на шкірі може бути і перебування людини в стресовому стані, особливо, якщо він не дає повністю відновитися організму.

При використанні неякісної косметики і парфумерії є ризик отримати пігментацію як реакцію на шкідливі компоненти. Те ж саме може статися, якщо ви потрапили до рук поганого косметолога.

Вплив агресивного середовища (наприклад, частий контакт з хімічними речовинами) на шкірні покриви також може привести до пігментації.

Будь-яка гіперпігментація - це естетична проблема для пацієнта! І жінки все частіше звертається за рішенням її до косметологів.

У сучасній косметології існує безліч різних методів вирішення даної проблеми (пілінги, лазерне шліфування, косметологічні засоби, мікродермабразія і т.д.), але найчастіше жінки не хочуть проходити курс процедур, які призводять до злущування епідермісу. І в такому випадку косметолог може запропонувати цікавішу альтернативу - ЕЛОС видалення пігментації.

Як відбувається ЕЛОС видалення пігментної плями?

ЕЛОС видалення пігментної плямиСуть методу: на проблемну ділянку здійснюється вплив світла (IPL\фото) і біполярного струму, свого роду комбінована дія RF-енергії та IPL -широкосмугового імпульсивного світла. Клітини, які зазнали пігментації, отримують потужний потік IPL світла і внаслідок цього нагріваються, а руйнуванню пігменту допомагає біполярний струм. Потім загиблі пігментовані клітини виводяться, і, як підсумок, пігментація зникає.

Діючи прицільно, ЕЛОС ніби точково випалює пігментацію, при цьому не зачіпаючи тканин шкіри, розташованої поруч.

Обладнання, що застосовується при лікуванні пігментації, дозволяє лікарю постійно тримати на контролі основні параметри, що відповідають за якість проведеної процедури. Всі програми підбираються для кожного пацієнта індивідуально. Залежно від проблеми, можна по-різному впливати на шкірну пігментацію і, що важливо, ЕЛОС дає можливість лікувати декілька різних проблем шкіри, не ушкоджуючи при цьому здорові ділянки шкіри. Після проходження процедури локально оброблені ділянки темніють і протягом місяця все повертається на круги своя, крім пігментації - вона зникає! ЕЛОС виключає побічні ефекти і після лікувального сеансу можна продовжувати займатися звичайними справами.

Через використання ЕЛОС, видалення пігментації вигідно відрізняється від інших методів.

Переваги методу:

 • пацієнт витрачає не більше тридцяти хвилин свого часу;
 • для досягнення бажаного результату потрібно не більше шести сеансів;
 • відсутність побічних ефектів;
 • зникнення пігментних плям відбувається швидко і безболісно;
 • після завершення сеансу і протягом наступного місяця шкіра пацієнта не змінюється!

Протипоказання:

 • наявність свіжої засмаги;
 • сонячні опіки;
 • вагітність і період лактації;
 • гострі інфекційні захворювання;
 • захворювання на цукровий діабет;
 • онкологічні захворювання;
 • нездоровий стан серцево-судинної системи;
 • хвороби шкіри в загострених стадіях;
 • епілепсія;
 • схильність до келоїдних рубців;
 • варикозна хвороба.
 • профілактичні заходи

Профілактика полягає в запобіганні тривалого хронічного опромінення ультрафіолетовими променями.

У сонячну погоду на відкритій місцевості необхідно використовувати креми і гелі, що містять сонцезахисні фільтри, відмовитися від застосування оральних контрацептивів і відвідування місць з високою сонячною активністю - морське узбережжя, гірські курорти.

З обережністю проходити процедури хімічних пілінгів та інших косметологічних процедур, що травмують шкіру.

Універсальних методик лікування і профілактики підвищеної пігментації шкіри обличчя не існує. Справитися з пігментними плямами можна тільки на основі комплексного підходу до цієї проблеми з урахуванням розуміння індивідуальних механізмів її виникнення.

Доглядайте за собою і будьте красиві!

 
Популярні статті