Спецціни на апарати

Мікродермабразія: все про процедуру механічної шліфовки шкіри обличчя

ЗМІСТ:

 1. Алмазна та кристалічна мікродермабразія обличчя
 2. Показання та протипоказання до процедури
 3. Протокол мікродермабразії
 4. Рекомендації після сеансу


Що таке мікродермабразія? Це м'який механічний пілінг для активного відновлення шкіри обличчя. Процедура сприяє усуненню ороговілого шару клітин, очищає пори, стимулює регенерацію, а також вироблення колагену і еластину. Для шліфування обличчя використовується спеціальний апарат з різними насадками для обробки шкіри. Головні переваги методу - відсутність реабілітації та безболісність процедури. Вважається чудовою альтернативою хімічним пілінгам.

Алмазна та кристалічна мікродермабразія обличчя

мікродермабразії обличчяЗалежно від принципу дії виділяють такі види мікродермабразії: алмазна та кристалічна.

Алмазний пілінг.  Виконується за допомогою спеціальних насадок з мікрочастинками алмазів. Залежно від глибини пілінгу насадки мають алмазні частинки різної величини.

Кристалічний пілінг. Мікродермабразія проводиться з використанням шліфувальних насадок з мікрокристалами оксиду алюмінію.

Принцип дії

При алмазному пілінгу - діючи на поверхню шкіри, пристрій дбайливо видаляє відмерлі частинки шкіри, а вакуумний шланг на приладі втягує їх і разом з цим справляє масажний, стимулюючий та очищуючий ефект.

При кристалічному пілінгу - за рахунок циркуляції мікрокристалів оксиду алюмінію, які подає пристрій через насадку під тиском, ороговілі клітини видаляються, поверхня шкіри вирівнюється. Кристалічна мікродермабразія шкіри обличчя в порівнянні з алмазним пілінгом вважається більш інтенсивною методикою.

Результат:

 • Шліфування шкіри;
 • Вирівнювання рельєфів;
 • Усунення дрібних зморшок;
 • Очищення пір;
 • Стимуляція вироблення колагену та еластину;
 • Ліфтинг шкіри;
 • Поліпшення кровообігу та лімфотоку;
 • Усунення постакне слідів;
 • Рівномірний тон обличчя;
 • Свіжість шкіри;
 • Природне сяйво.

Механічне шліфування шкіри застосовується для обробки різних ділянок тіла, в тому числі шкіри обличчя, шиї, підборіддя, області декольте. Найчастіше алмазний та кристалічний пілінг використовуються для системного очищення та ліфтингу шкіри обличчя.

Показання та протипоказання до процедури

Методика пілінгу належить до делікатних способів догляду за шкірою. Вона показана для періодичного догляду за шкірою незважаючи на вік (за винятком дітей). Процедуру рекомендують при наявності дрібних зморшок, тьмяної шкіри, широких пір, пігментації, слідів акне, зниженого тонусу шкіри. Підходить людям, яким протипоказаний хімічний, ультразвуковий та інші види пілінгів і омолоджуючих процедур.

Процедура мікродермабразії: протипоказання

 • Наявність куперозу;
 • Індивідуальна чутливість до компонентів насадок, зокрема до оксиду алюмінію і алмазної крихти;
 • Наявність запальних утворень на обличчі;
 • Цукровий діабет;
 • Дерматоз в активній формі.

На сьогодні в галузі більш відома алмазна шліфовка шкіри в порівнянні з кристалічною. Її виконують, як в салонах за допомогою професійного обладнання, так і в домашніх умовах за допомогою компактних ручних апаратів. Більш докладно зупинимося на професійному догляді, який підбирається і виконується косметологом.

Протокол мікродермабразії

Тривалість курсу пілінгів і кількість необхідних сеансів визначається індивідуально. Незалежно від цього крок за кроком сеанс алмазного пілінгу і пілінгу мікрокристалами оксида алюмінію включають аналогічні етапи.

Як часто слід робити процедуру?

Для досягнення оптимального ефекту мікродермабразія проводиться не як разова доглядова процедура, а як курс з 4-8 сеансів пілінгу з частотою сеансів 7-10 днів.

Особливості шліфування поетапно:

 • мікродермабразія як часто робитиЕтап 1. Підготовка до процедури. Цей етап включає очищення шкіри від макіяжу за допомогою м'якого лосьйону або молочка, а також антисептичну обробку поверхні. Процедура повністю безболісна, тому не вимагає анестезії. Навіть якщо мова йде про догляд за чутливою шкірою обличчя.
 • Етап 2. Виходячи зі свідчень і побажань клієнта лікар-косметолог підбирає насадку для шліфування (враховуючи розмір активних частинок на насадці). Після цього область обличчя послідовно шліфується. В процесі обробки окремих ділянок лікар може змінювати насадки для досягнення оптимального ефекту.
 • Етап 3. По завершенню шліфування на шкіру наноситься заспокійлива маска, яка знімає роздратування, почервоніння і надає легкий освіжаючий ефект.

Процедура, як правило, триває до 30 хвилин, іноді трохи довше.

Мікродермабразія: скільки потрібно процедур?

Кількість сеансів залежить від стану шкіри і бажаних результатів. Наприклад, для поліпшення тону обличчя і ліфтинг-ефекту може призначатися від 4 до 6 процедур, які виконуються з періодичністю в 7 днів. Якщо мова йде про рубці та інтенсивні постакне сліди, то може знадобитися до 8-10 сеансів. У деяких випадках інтервал між сеансами може бути довшим. Наприклад, пілінг 1 раз в 10-14 днів.

Мікродермабразія обличчя: коли краще робити?

Попри неінвазивність, делікатність і безболісність процедури, як і інші види пілінгів, алмазне і кристалічне шліфування краще робити в період весна-осінь-зима, коли вплив сонячного світла (а саме ультрафіолету) при перебуванні на вулиці мінімальний.

Рекомендації після сеансу

 • Протягом тижня після шліфування відмовитися від відвідувань солярію і прогулянок під прямим сонячним промінням;
 • Використовувати крем для обличчя з SPF захистом при виході на вулицю, при можливості одягати головний убір, який буде прикривати обличчя.
 • Відмовитися від активного використання декоративної косметики, краще обмежитися доглядовими засобами на натуральній основі;
 • Почекати з відвідуванням лазні, сауни, басейну, де шкіра може бути під впливом високих температур, а також абразивних речовин у воді;
 • При щоденному умиванні використовувати прохолодну воду, але ні в якому разі не вмиватися гарячою водою;
 • Відмовитися від використання домашніх скрабів, пілінгів та інших інтенсивних очищувальних засобів. Важливо в перший тиждень після шліфування дати шкірі вільно відновитися, підтягнутися.

На закінчення відзначимо, що мікродермабразія обличчя або делікатне шліфування шкіри - прекрасний щадний метод догляду за шкірою з мінімальними протипоказаннями. Метод відмінно себе зарекомендував у професійній косметології як один з видів періодичного апаратного догляду.

 
Популярні статті