Спецціни на апарати

Червоні плями на обличчі: як прибрати почервоніння з обличчя і щік?

Шкіра обличчя щодня піддається впливу десятків шкідливих факторів. Вітер, сонячні промені, торкання руками – все це лише невелика частка зовнішніх подразників, які день за днем ушкоджують шкіру обличчя, і яким ми намагаємося активно протистояти. Ми використовуємо захисні креми, виконуємо комплексний догляд за шкірою, починаючи від очищення і закінчуючи масками та пілінгами два рази в тиждень. Але, що робити, якщо з'явилися червоні плями на щоках або як видалити червоні цятки на обличчі? Щоб розібратися з цими питаннями, необхідно визначити, чим викликані ці утворення.

Червоні плями на обличчі: що це може бути і як їх прибрати?

Контактний дерматит

як прибрати червоні плями на обличчіЦе почервоніння, печіння і навіть набряклість ділянки обличчя, викликані реакцією шкіри на зіткнення з алергенами або з подразниками. Контактний дерматит може виникати на обличчі після нанесення невідповідної косметики, засобів для догляду і іноді після доторку до підборіддя та щік одягу, наприклад, випраного новим порошком. У гострій формі реакція може виявлятися не тільки у вигляді почервоніння і роздратування, але і посилюватися у вигляді пухирців і нестерпного свербіння.

Як прибрати червоні плями на обличчі, викликані контактним дерматитом, розповідає, як правило, дерматолог або косметолог. Тому рекомендуємо звернутися до лікаря при перших симптомах. У домашніх умовах, в першу чергу, важливо припинити контакт шкіри з можливими подразниками. Це в більшості випадків дозволяє виправити ситуацію, і за кілька днів роздратування проходить. Щоб усунути свербіж, лікарі призначають антигістамінні засоби.

Атопічний дерматит

Це хронічне порушення, яке виникає в дитинстві і рецидивує в дорослому віці у вигляді червоних плям, висипу і лущення шкіри на обличчі. Причин виникнення атопічного дерматиту багато: генетичні фактори, порушення захисного бар'єру шкіри, зовнішнє середовище, клімат.

Наприклад, спровокувати атопічний дерматит може: використання декоративної і доглядальної косметики, вживання в їжу арахісу, молочних продуктів, сої, проживання в умовах підвищеного рівня пилу, наявність цвілі вдома і навіть ураження шкіри золотистим стафілококом. Що робити, якщо з'явилися червоні плями на обличчі? У цьому випадку відповідь проста – необхідно звернутися до дерматолога, адже на відміну від контактного дерматиту, атопічний дерматит не минає сам по собі.

Інфекційний дерматит

Як прибрати червоні плями на обличчі, викликані інфекційним дерматитом? Все залежить від джерела інфекції – бактерій або мікробів. Для цього слід звернутися до терапевта, який залежно від причин порушення призначить антибіотики для боротьби з бактеріальною інфекцією або антигістамінні засоби проти мікробів.

Лікування препаратами необхідно пройти раніше, ніж прибрати червоні плями на обличчі за допомогою апаратних процедур. Якщо ж після медикаментозного лікування на шкірі залишилися сліди постакне, їх можна безболісно видалити за допомогою лазерної терапії.

Дискоїдний червоний вовчак

Це хронічне імунне захворювання, яке вражає шкіру, в тому числі і шкіру обличчя. На відміну від вовчака, якого часто помилково діагностували в серіалі «Доктор Хауз» (системний червоний вовчак), дискоїдна форма хвороби зачіпає тільки шкіру і в 40% випадків повністю виліковна. У боротьбі з дискоїдним червоним вовчаком застосовується терапевтичне лікування: призначаються гормональні засоби, полівітаміни та цитостатичні препарати, які допомагають подолати інфекцію.

Блашінг-синдром

Неконтрольоване почервоніння щік або всього обличчя при хвилюванні – це і є блашінг-синдром або еритродермія. Причин порушення може бути безліч, які в результаті впливають на вегетативну нервову систему, а вона в свою чергу контролює тонус судин.

Як прибрати червоні плями на обличчі викликані блашінг-синдромом? Тут важливо виявити, чому з'являється почервоніння: через психологічні фактори, карциноїдний синдром, припливи в передменопаузі або через приймання лікарських препаратів. Виходячи з причин призначається терапевтичне, медикаментозне або хірургічне лікування.

Розацеа

як видалити червоні точки на обличчіЦе хронічне захворювання шкіри обличчя, яке може проявлятися у вигляді червоних плям на лобі, повіках, носі, щоках. З прогресуванням захворювання в місці ураження з'являються дрібні судини, а потім виникає печіння і висипання подібні до вугрової висипки.

Для лікування розацеа застосовують терапевтичне і медикаментозне лікування в комплексі з лазерною терапією, яка дозволяє видалити судинну сітку, усунути почервоніння і вирівняти поверхню шкіри. Видалення червоних плям на обличчі лазером відбувається швидко і безболісно.

Ангіома

У цій статті ми розповідаємо, як прибрати червоні плями на обличчі, але також дещо торкнемося теми червоних цяток. Чому на обличчі з'являються червоні цятки і як їх усунути?

Найчастіше, говорячи про червоні цятки на обличчі, мають на увазі ангіоми – судинні утворення, схожі на плоскі або об'ємні родимки. Вони виникають з різних причин, в тому числі і через вроджену схильність, гормональні порушення, травми або постійне перебування на сонці. Для лікування ангіом застосовується лазерне видалення червоних цяток на обличчі.

Лазерне видалення червоних плям на обличчі – універсальний спосіб повернути красу шкірі

Кожне з вищезазначених порушень призводить до появи червоних плям на обличчі, однак вимагає специфічного терапевтичного і медикаментозного лікування. Що стосується лазерної терапії, то вона відмінно себе зарекомендувала в комплексі з цими методиками.

Лікування лазером дозволяє усунути дефекти шкіри на обличчі, з якими не справляються терапевтичні методи:

  • безболісно вирівняти поверхню шкіри;
  • прибрати шрами та рубці;
  • видалити судинну сітку і поверхневі утворення;
  • прибрати почервоніння.

Також лазерна терапія не вимагає знеболення, не пошкоджує шкіру й навколишні тканини та не залишає опіків і рубців. Залежно від дефекту для боротьби з червоними плямами і цятками використовуються різні типи лазерів, які дозволяють усунути різні недоліки неінвазивним апаратним методом.

 
Популярні статті