Спецціни на апарати

Вагінальне лазерне омолодження

Інтимне здоров'я жінки - дуже делікатне питання, яке часто не береться до уваги через сором’язливість або необізнаність про методи омолодження інтимної зони. Після 30 років більше 60% жінок репродуктивного віку страждають від вагінальної атрофії, що спиричиняє безліч фізіологічних незручностей і психологічний дискомфорт. На жаль, більшість жінок вважають цю ситуацію нормою. Але вона насправді потребує лікування.

Тепер для поліпшення стану піхви і лікування нетримання сечі жінці не потрібні хірургічні операції з довгим реабілітаційним періодом.

Фракційне лазерне омолодження - це ефективний і безболісний метод відновити стан слизової в інтимній зоні.

Лазерне омолодження піхви дозволить повернути тканинам інтимної зони природну еластичність і чутливість, що позитивно позначиться на статевій активності і загальному самопочутті жінки.

Суть методу полягає в тому, що промінь лазера термічно впливає на обрані ділянки і стимулює процеси омолодження у глибоких шарах слизової та м’язів.

Лазерні технології сьогодні займають лідируючі позиції в лікуванні гінекологічних захворювань і мають важливі переваги перед традиційними методиками лікування.

Такий вид лікування призначається як за медичними показаннями, так і з естетичних переконань, коли жінка хоче поліпшити зовнішній вигляд даної ділянки, або ж хоче поліпшити якість сексуального життя.

Лазерне хірургічне лікування дозволяє впливати на обрану зону, не зачіпаючи навколишні тканини, і додатково забезпечується гемостатична дія (зупинка кровотечі). Стимулюються репаративні процеси, підвищується місцевий імунітет.

Вагінальне лазерне омолодження підвищує еластичність і звужує стінки піхви після народження дітей, коливань ваги або гормонального фону, вирішує проблему опущення передньої стінки піхви і органів малого тазу, нетримання сечі. Завдяки лазерному впливу тканини зовнішніх статевих органів підтягуються, підвищується тонус, усувається пігментація.

Яких ефектів очікуємо після процедури?

Лазерне вагінальне омолодження

  • Естетичний ефект. Тканини піхви після лазерної процедури стають більш підтягнутими і щільними. Скорочується кількість і глибина післяпологових рубців.
  • Фізіологічний ефект. Лазер нагріває стінки піхви множинними короткими імпульсами. Це стимулює вироблення колагену і відновлює здатність тканин стискуватися. Завдяки процедурі слизова стає більш пружною, стінки товщають, підвищується їх еластичність.
  • Підвищення чутливості піхви і поліпшення якості сексуального життя. Скорочення м'язових волокон і звуження піхви дозволяє отримувати більше задоволення від сексу, підсилює відчуття при оргазмі до 57%.
  • Зменшення проявів нетримання сечі. Якщо у вас легка форма нетримання (при фізичних навантаженнях, сміху, кашлі) через вікові або післяпологові зміни – лазерне омолодження може повністю усунути патологію або значно зменшити її прояви.
  • Зволоження слизової. Процедура не тільки усуває неприємний свербіж і печіння, а й зменшує ризик рецидиву статевих інфекцій.
  • Великою перевагою даної процедури є можливість поєднувати її з процедурами висвітлення статевих органів та пластикою малих статевих губ.

Зменшення малих статевих губ або лябіопластіка дає можливість ремоделювати розтягнуті малі статеві губи. Збільшення малих статевих губ може спостерігатися з дитинства, однак найчастіше викликано пологами, інфекційними захворюваннями або просто віком. Такі зміни турбують жінок як з функціональної (незручності при носінні одягу, заняттях спортом), так і з естетичної точки зору.

Операція полягає у висіченні шкіри і слизової оболонки малих статевих губ, при цьому утворюється ледь помітний рубець.

Перед проведенням інтимного омолодження пацієнти проходять детальне обстеження у лікаря-гінеколога з повним збором скарг і анамнезу, здають аналізи крові і мазки, після чого визначається проблема і спосіб її вирішення.

Під час процедури промені фракційного лазера направляють на проблемні ділянки. Процедура триває 10-15 хвилин і проводиться амбулаторно. Зазвичай, курс лазерного вагінального омолодження складається з 2-4 сеансів з періодичністю в 1-1,5 місяці.

Реабілітаційний період дуже короткий - до 10 днів. У цей час необхідно відмовитися від використання тампонів, виключити статеву близькість, походи в лазню і сауну, а також активні заняття спортом.

До процедури вагінального омолодження є ряд протипоказань, тому для більш детального огляду та консультації рекомендуємо звернутись до кваліфікованого спеціаліста акушера-гінеколога, який визначить показання, можливі протипоказання та найефективніші методи лікування.

 
Популярні статті