Фракційні СО2 лазери

Ербієвий лазер Er-Las 1550 nm

336 000 грн.

Фракційний лазер СО2 Pixel Blue

308 000 грн.

Знижки січня
Фракційний лазер СО2 Pixel Star
Фракційний лазер СО2 Pixel Star

До кінця акції залишилось:

357 000 грн.
420 000 грн.

Фракційний СО2 лазер Pixel

336 000 грн.

Фракційний СО2 лазер Pixel Plus

532 000 грн.

Показано з 1 по 5 із 5 (всього 1 сторінок)

CO₂-лазери - чудове лазерне обладнання для застосування в косметології та медицині.

В цьому розділі сайту представлені CO₂-лазери. Спосіб отримання лазерного випромінювання в цих апаратах - випромінювання, що отримується з газового середовища.

Фракційний СО2 лазер - професійне обладнання. Він може застосовуватися в дерматології, гінекології та хірургії. Фактично, це медичні апарати для вирішення досить широкого кола лікарських проблем, але вони можуть ефективно застосовуватися і в косметології. У цих лазерів «MEDICALASER» найбільша глибина проникнення випромінювання, найбільша довжина хвилі. Це означає, що для роботи на них необхідно мати вищу медичну освіту, щоб повністю контролювати процес роботи і не завдати шкоди пацієнтові через опіки і розсічення тканин.

Лінійка СО2-лазерів «MEDICALASER» охоплює 2 моделі апаратів, які розрізняються за габаритами - стаціонарний лазер і настільний переносний лазер.

У СО2-лазерах «MEDICALASER» стоїть дуже потужний і якісний випромінювач з підвищеним терміном служби.

До цих лазерів розроблений великий набір насадок, що робить лазери «MEDICALASER» універсальними для проведення багатьох процедур. Насадки можна купити як в комплекті, так і окремо, що дозволяє економити кошти і розширювати діяльність і набір процедур з часом.

CO₂ лазер ще називають фракційним лазером по способу проведення процедур.

Основні переваги технології Fraxel:

  • фракційне омолодження можна проводити на всіх фототипах шкіри;
  • фракційний лазер СО2 справляє контрольовану, безпечну дію на шкіру (площа МТЗ становить близько 20% обробленої ділянки, при цьому 80% шкіри залишаються недоторканими);
  • фракційний фототермоліз характеризується коротким реабілітаційним періодом, відновлення шкіри відбувається швидко і однорідно;
  • DOT-технологія (точкова технологія впливу) ідеальна для розв'язання проблем з атонічною текстурою шкіри, зморшками, шрамами та рубцями від акне і розтяжок;
  • фракційний CO2 лазер не порушує бар'єрні функції шкіри;
  • омолодження лазером СО2 проводиться без використання спеціальних витратних матеріалів;
  • короткий період реабілітації після фракційного омолодження (від 3 до 7 днів на обличчі і до 2-х тижнів на тілі).

Додаткова інформація на тему CO₂-лазерів.

Фракційні СО2 лазери найчастіше прийнято використовувати для омолодження обличчя. Але, крім цього вони також можуть зробити менш помітними зморшки, розтяжки, пігментні плями, а також рубці, що утворилися після порізів або опіків.

Фракційні лазери компанії «Медікалазер» можна купити за доступними цінами. Лазери, випущені нашою компанією, прості в експлуатації, легко піддаються чищенню й технічному обслуговуванню і будуть служити багато років.
Будь-який інститут краси, салон краси, медична клініка, спа-салон, приватний косметологічний кабінет може купити фракційний лазер СО2 і надавати послуги клієнтам.

Всі CO₂-лазери Medicalaser мають високоякісне конструкційне виконання, вони повністю відповідають вимогам світових стандартів безпеки та якості, мають всі необхідні сертифікати для використання в Україні.

Багато власників інститутів краси, салонів краси, клінік краси, приватних косметологічних кабінетів з міст: Київ, Житомир, Вінниця, Львів, Тернопіль, Хмельницький, Донецьк, Луганськ, Сімферополь, Ялта, Дніпро, Кропивницький, Рівне, Хмельницький, Ужгород, Черкаси, Полтава, Чернівці, Чернігів, Запоріжжя, Суми, Івано-Франківськ та інших, вважали за краще купити CO₂ лазер в компанії «Медікалазер».

Якісне навчання методикам проведення процедур на цих апаратах в нашому навчальному центрі з видачею іменного диплома дозволяє фахівцям індустрії краси набути необхідних знань в короткі терміни.

Як показують економічні розрахунки і опитування покупців, які вже працюють з апаратами «Медікалазер», при правильній маркетинговій політиці CO₂ лазери та інші косметологічні апарати досить швидко окуповуються і приносять гарний прибуток. Це підтверджували в усних і письмових опитуваннях власники салонів і клінік краси з міст Біла Церква, Кривий Ріг, Маріуполь, Миколаїв, Херсон, Кременчук, Алчевськ, Бровари, Мелітополь та інших.


? CO₂ лазер в косметології: які галузі застосування?

Фракційні СО2 лазери в косметології застосовуються для шліфування і омолодження шкіри обличчя, звуження пор, усунення пігментних плям.

? Фракційні лазери від Medicalaser: як швидко окупається обладнання?

Окупність CO₂ лазерів від Medicalaser залежить від кількості проведених на ньому процедур. Середня вартість процедури шліфування шкіри обличчя становить 6000 грн. В середньому, апарат окуповується за 3 місяці, за умови проведення 6-7 процедур на тиждень.

? Який гарантійний термін на фракційні CO₂ лазери від Medicalaser?

Від 12 до 36 місяців. Гарантійний період може відрізнятися в залежності від категорії фракційних лазерів.

? Чи бувають знижки і акції на лазери CO₂ від Medicalaser?

З акціями на лазери CO₂ ви можете ознайомитись в розділі Акції нашого сайту.