Фракційні лазери

Ербієвий лазер Er-Las 1550 nm
Ербієвий лазер Er-Las 1550 nm

Види процедур, які виконуються на апараті ербієвий лазер Er-Las 1550 nm:Поверхневе і глибоке омолодження шкіри обличчя і тіла.Усунення зморшок, підвищення турго..

336 000 грн. (12 000 $)

Фракційний лазер СО2 Pixel Blue
Фракційний лазер СО2 Pixel Blue

Фракційний лазер СО2 Pixel Blue - стабільний і надійний інструмент для кабінету косметолога.Фракційний лазер СО2 Pixel Blue відноситься до категорії "Profession..

308 000 грн. (11 000 $)

Фракційний лазер СО2 Pixel Star
Фракційний лазер СО2 Pixel Star

Фракційний лазер СО2 Pixel Star - потужна і надійна лазерна станція для проведення високоефективних процедур.Фракційний лазер СО2 Pixel Star - високоякісний вуг..

420 000 грн. (15 000 $)

Фракційний СО2 лазер Pixel
Фракційний СО2 лазер Pixel

Фракційний лазер СО2 Pixel - серйозний інструмент для медичних і косметологічних клінік. Цей апарат призначений для використання в процедурах дерматології, г..

336 000 грн. (12 000 $)

Фракційний СО2 лазер Pixel Plus
Фракційний СО2 лазер Pixel Plus

Фракційний СО2 лазер Pixel Plus Фракційний лазер СО2 Pixel Plus - топ-модель серії фракційних лазерів компанії "Медікалазер". Це апарат класу "Premium" - дуже с..

532 000 грн. (19 000 $)

Показано з 1 по 5 із 5 (всього 1 сторінок)

CO₂-лазери - чудове лазерне обладнання для застосування в косметології та медицині.

В цьому розділі сайту представлені CO₂-лазери. Спосіб отримання лазерного випромінювання в цих апаратах - випромінювання, що отримується з газового середовища.

Фракційний СО2 лазер - професійне обладнання. Він може застосовуватися в дерматології, гінекології та хірургії. Фактично, це медичні апарати для вирішення досить широкого кола лікарських проблем, але вони можуть ефективно застосовуватися і в косметології. У цих лазерів «MEDICALASER» найбільша глибина проникнення випромінювання, найбільша довжина хвилі. Це означає, що для роботи на них необхідно вищу медичну освіту, щоб повністю контролювати процес роботи і не завдати шкоди пацієнтові через опіки і розсічення тканин.

Лінійка СО2-лазерів «MEDICALASER» включає в себе 2 моделі апаратів, які розрізняються за габаритами - стаціонарний лазер і настільний переносний лазер.

У СО2-лазерах «MEDICALASER» коштує дуже потужний і якісний випромінювач з підвищеним терміном служби.

До цих лазерів розроблений великий набір насадок, що робить лазери «MEDICALASER» універсальними для проведення багатьох процедур. Насадки можна купити як в комплекті, так і окремо, що дозволяє економити кошти і розширювати діяльність і набір процедур з часом.

CO₂ лазер ще називають фракційний лазер по способу проведення процедур.

Основні переваги технології Fraxel:

  • фракційне омолодження можна проводити на всіх фототипу шкіри;
  • фракційний лазер СО2 надає контрольоване, безпечна дія на шкіру (площа МТЗ становить близько 20% обробленої ділянки, при цьому 80% шкіри залишаються недоторканими);
  • фракційний фототермоліз характеризується коротким реабілітаційним періодом, відновлення шкіри відбувається швидко і однорідно;
  • DOT-технологія (точкова технологія впливу) ідеальна для вирішення проблем з атонічною текстурою шкіри, зморшками, шрамами та рубцями від акне і розтяжок;
  • фракційний CO2 лазер чи не порушує бар'єрні функції шкіри;
  • омолодження лазером СО2 проводиться без використання спеціальних витратних матеріалів;
  • короткий період реабілітації після фракційного омолодження (від 3 до 7 днів на обличчі і до 2-х тижнів на тілі).

Додаткова інформація на тему CO₂-лазери.

Фракційні СО2 лазери найчастіше прийнято використовувати для омолодження обличчя, Але, крім цього вони також можуть зробити менш помітними зморшки, розтяжки, пігментні плями, а також рубці, що утворилися після порізів або опіків.

Фракційні лазери компанії «Медікалазер» можна купити за доступними цінами. Лазери, випущені нашою компание, прості в експлуатації, легко піддаються чищенню і технічного обслуговування і будуть служити багато років.
Будь інститут краси, салон краси, медична клініка, спа-салон, приватний косметологічний кабінет може купити фракційний лазер СО2 і надавати послуги клієнтам.

Все CO₂-лазери Medicalaser мають високоякісне конструкційну виконання, вони повністю відповідають вимогам світових стандартів безпеки і якості, мають всі необхідні сертифікати для використання в Україні.

Багато власників інститутів краси, салонів краси, салонів краси, приватних косметологічних кабінетів з міст: Київ, Житомир, Вінниця, Львів, Тернопіль, Хмельницький, Донецьк, Луганськ, Сімферополь, Ялта, Дніпро, Кропивницький, Рівне, Хмельницький, Ужгород, Черкаси, Полтава , Чернівці, Чернігів, Запоріжжя, Суми, Івано-Франківськ та інших, вважали за краще купити CO₂ лазер в компанії «Медікалазер».

Якісне навчання методикам проведення процедур на цих апаратах в нашому навчальному центрі з видачею іменного диплома дозволяє фахівцям індустрії краси набути необхідних знань в короткі терміни.

Як показують економічні розрахунки і опитування покупців, які вже працюють з апаратами «Медікалазер», при правильній маркетинговій політиці CO₂ лазери та інші косметологічні апарати досить швидко окупаються і приносять гарний прибуток. Це підтверджували в усних і письмових опитуваннях власники салонів і салонів краси з міст Біла Церква, Кривий Ріг, Маріуполь, Миколаїв, Херсон, Кременчук, Алчевськ, Бровари, Мелітополь та інших.