Спецціни на апарати

Фракційні СО2 лазери

Ербієвий лазер Er-Las 1550 nm

298 200 грн.
426 000 грн.

Фракційний лазер СО2 Pixel Blue

273 350 грн.
390 500 грн.

Фракційний лазер СО2 Pixel Star

372 750 грн.
568 000 грн.

Фракційний СО2 лазер Pixel

298 200 грн.
426 000 грн.

Фракційний СО2 лазер Pixel Plus

337 250 грн.
457 950 грн.

Показано з 1 по 5 із 5 (всього 1 сторінок)

CO₂-лазери - чудове лазерне обладнання для застосування в косметології та медицині.

В цьому розділі сайту представлені CO₂-лазери. Спосіб отримання лазерного випромінювання в цих апаратах - випромінювання, що отримується з газового середовища.

Фракційний СО2 лазер - професійне обладнання. Він може застосовуватися в дерматології, гінекології та хірургії. Фактично, це медичні апарати для вирішення досить широкого кола лікарських проблем, але вони можуть ефективно застосовуватися і в косметології. У цих лазерів «MEDICALASER» найбільша глибина проникнення випромінювання, найбільша довжина хвилі. Це означає, що для роботи на них необхідно мати вищу медичну освіту, щоб повністю контролювати процес роботи і не завдати шкоди пацієнтові через опіки і розсічення тканин.

Лінійка СО2-лазерів «MEDICALASER» охоплює 2 моделі апаратів, які розрізняються за габаритами - стаціонарний лазер і настільний переносний лазер.

У СО2-лазерах «MEDICALASER» стоїть дуже потужний і якісний випромінювач з підвищеним терміном служби.

До цих лазерів розроблений великий набір насадок, що робить лазери «MEDICALASER» універсальними для проведення багатьох процедур. Насадки можна купити як в комплекті, так і окремо, що дозволяє економити кошти і розширювати діяльність і набір процедур з часом.

CO₂ лазер ще називають фракційним лазером по способу проведення процедур.

Основні переваги технології Fraxel:

  • фракційне омолодження можна проводити на всіх фототипах шкіри;
  • фракційний лазер СО2 справляє контрольовану, безпечну дію на шкіру (площа МТЗ становить близько 20% обробленої ділянки, при цьому 80% шкіри залишаються недоторканими);
  • фракційний фототермоліз характеризується коротким реабілітаційним періодом, відновлення шкіри відбувається швидко і однорідно;
  • DOT-технологія (точкова технологія впливу) ідеальна для розв'язання проблем з атонічною текстурою шкіри, зморшками, шрамами та рубцями від акне і розтяжок;
  • фракційний CO2 лазер не порушує бар'єрні функції шкіри;
  • омолодження лазером СО2 проводиться без використання спеціальних витратних матеріалів;
  • короткий період реабілітації після фракційного омолодження (від 3 до 7 днів на обличчі і до 2-х тижнів на тілі).

Додаткова інформація на тему CO₂-лазерів.

Фракційні СО2 лазери найчастіше прийнято використовувати для омолодження обличчя. Але, крім цього вони також можуть зробити менш помітними зморшки, розтяжки, пігментні плями, а також рубці, що утворилися після порізів або опіків.

Фракційні лазери компанії «Медікалазер» можна купити за доступними цінами. Лазери, випущені нашою компанією, прості в експлуатації, легко піддаються чищенню й технічному обслуговуванню і будуть служити багато років.
Будь-який інститут краси, салон краси, медична клініка, спа-салон, приватний косметологічний кабінет може купити фракційний лазер СО2 і надавати послуги клієнтам.

Всі CO₂-лазери Medicalaser мають високоякісне конструкційне виконання, вони повністю відповідають вимогам світових стандартів безпеки та якості, мають всі необхідні сертифікати для використання в Україні.

Багато власників інститутів краси, салонів краси, клінік краси, приватних косметологічних кабінетів з міст: Київ, Житомир, Вінниця, Львів, Тернопіль, Хмельницький, Донецьк, Луганськ, Сімферополь, Ялта, Дніпро, Кропивницький, Рівне, Хмельницький, Ужгород, Черкаси, Полтава, Чернівці, Чернігів, Запоріжжя, Суми, Івано-Франківськ та інших, вважали за краще купити CO₂ лазер в компанії «Медікалазер».

Якісне навчання методикам проведення процедур на цих апаратах в нашому навчальному центрі з видачею іменного диплома дозволяє фахівцям індустрії краси набути необхідних знань в короткі терміни.

Як показують економічні розрахунки і опитування покупців, які вже працюють з апаратами «Медікалазер», при правильній маркетинговій політиці CO₂ лазери та інші косметологічні апарати досить швидко окуповуються і приносять гарний прибуток. Це підтверджували в усних і письмових опитуваннях власники салонів і клінік краси з міст Біла Церква, Кривий Ріг, Маріуполь, Миколаїв, Херсон, Кременчук, Алчевськ, Бровари, Мелітополь та інших.


? CO₂ лазер в косметології: які галузі застосування?

Фракційні СО2 лазери в косметології застосовуються для шліфування і омолодження шкіри обличчя, звуження пор, усунення пігментних плям.

? Фракційні лазери від Medicalaser: як швидко окупається обладнання?

Окупність CO₂ лазерів від Medicalaser залежить від кількості проведених на ньому процедур. Середня вартість процедури шліфування шкіри обличчя становить 6000 грн. В середньому, апарат окуповується за 3 місяці, за умови проведення 6-7 процедур на тиждень.

? Який гарантійний термін на фракційні CO₂ лазери від Medicalaser?

Від 12 до 36 місяців. Гарантійний період може відрізнятися в залежності від категорії фракційних лазерів.

? Чи бувають знижки і акції на лазери CO₂ від Medicalaser?

З акціями на лазери CO₂ ви можете ознайомитись в розділі Акції нашого сайту.